Jump to content

Intimate Strangers (2018)


Recommended Posts

Wanbyeokhan tain (2018)

 

Алтернативно заглавие: Complete Stranger

Оригинално заглавие: Wanbyeokhan Tain / 바벽한 타인

Режисьор И Че Кю

Държава: Южна Корея Южна Корея

Дата на излизане: 31/10/2018

Жанрове: Комедия, Драма

Теми: Игра

Продължителност: 1 ч. 55 мин.

Препоръчителна възраст: 15 +

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Кратко резюме: Това е римейк на италианския филм "Perfetti Sconosciuti" (Перфектни непознати) от 2016 г., адаптиран тази година и във Франция със заглавие The Game, режисиран от Фред Кавайе. Основната сюжетна линия ще ни представи четирима приятели, които решават да участват в игра с мобилните си телефони, но никой от тях не предполага колко бързо всеки един от тях ще се потопи в играта, а финалът ще се превърне в същинското начало за всеки от тях. В главните роли ще видим завърналия се на голям екран И Со Джин ( Договор за брак), нашумелият комедиен актьор от "Късметлийски ключ" Ю Хе Джин, актьорът с главно "А" - Чо Джин Унг, Ом Чонг А, Ким Джи Су, позната от "Хуаранг".

"Въпреки че започва тъпо, филмът бързо загрява, както по отношение на забавлението, така и на драмата. До голяма степен това се дължи на качественото присъствие на актьорския състав. Присъстват основни шаблонни линии, героите са стереотипни, но това са малки недостатъци в сравнение с финала на филма, който ме остави с объркано чувство." - Ю Мин Шик, "The Korea Herald"

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм имам голямо желание да го гледам , но ми се струва, че без български превод няма да ми достави удоволствието което очаквам. Искренно се надявам да бъде преведен. Италианския филм е доста добър, но имам чувството че с този каст корейците ще са направили по-добра продукция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...