Jump to content

My Strange Hero (2018-2019)


Recommended Posts

5c104d6cb62ab.jpg

 

My Strange Hero (복수가 돌아왔다)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 10 декември 2018 – 29 януари 2019 г.

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: Романс, Комедия

Канал: SBS

Епизоди: 32

Режисьор: Ham Joon Ho (Wok of Love)

Сценарист: Kim Yoon Yong (Rookie Writer)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Yoo Seung Ho като Kang Bok Soo

Jo Bo Ah като Son Soo Jung

Kwak Dong Yun като Oh Se Ho

Kim Mi Kyung като Jung Soon (Bok Soo’s mother)

Kim Yeo Jin като Se Ho’s mother

Chun Ho Jin като Teacher Park

Uhm Hyo Sup като Kim Kwi Chang (principal)

Kim Kwang Kyu като Song Yoo Taek (assistant principal)

Jo Hyun Shik като Ma Young Joon (teacher)

Park Kyung Hye като Jang Ji Hyun (teacher)

Yun Joon Suk като Oh Young Min

Yoo Sun Ho като Yoo Shi Ohn

Lee Kang Min като Yoon Seung Woo

Kim Da Ye като Kye So Ra

Kim Dong Young като Lee Kyung Hyun

Park Ah In като Yang Min Ji

 

Резюме: My Strange Hero разказва историята на Канг Бок Су (Yoo Seung Ho) - момче, изгонено от училище, след като е несправедливо обвинено в насилие срещу други ученици. За негова изненада онези, които го обвиняват, са първата му любов Сон Су Джонг (Jo Bo Ah) и ученик на име О Се Хо (Kwak Dong Yun). Години по-късно Канг Бок Су се връща в училище като ученик, за да отмъсти за себе си, но вместо това се оказва въвлечен в серия от неочаквани инциденти… 

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click: :click:

                         Онлайн с английски субтитри :click:                         

Свали с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комедия? <_<С този сценарий се бях настроила за драма. 

Чаках да излезе нещо с Донг Юн, интересен ми е. Много бил щастлив да играе първата си роля на мъж. 21-годишен ще играе директор на училище... :huh2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурски първи 2 серии. Yoo Seung Ho все по-красив става,  Kwak Dong Yun  и той ми е слабост. Мацката е симпатяга.  Историята засега е интересна, има си забавни моменти, драма в миналото и незабравена първа любов. Познати сюжетни нишки от други сериали, но е интересно. Главните са големи чешити като характери. 

Поправка в резюмето - героя на Yoo Seung Ho се връща в училище не като учител, а като ученик. На 27 г. се връща, за да завърши средното си образование.

Все повече забелязвам в корейските сериали препратки към BL тематиката. В сериала за феята едната от героините пише BL новела, а тук в началото на 1-ви епизод си умрях да се хиля на целувката с младоженеца - цялата сценка беше култова :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва избутах първа. скучновато и до болка познато.

Събран сценарий оттук-оттам, но заради тези двама чаровници, все пак ще видяна как ще се задвижат нещата

и за какви инциденти ще става дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.12.2018 г. at 19:32, lukreciana написа:

Едва избутах първа. скучновато и до болка познато.

Събран сценарий оттук-оттам, но заради тези двама чаровници, все пак ще видяна как ще се задвижат нещата

и за какви инциденти ще става дума.

 

Мерси. Спести ми време.Тъкмо го чудех.

Убавци викаш, но скучно клиширанко.Заради тия пък точно,  не мога да се прежаля, хеле за змията. Бини-Бо  ми стигат текущо да ме облъчват.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали няма да се връща назад във времето? Че това с връщането на училище някак си не го разбрах - в миналото ли се връща или просто си доучва на дърти години? За резюмето питам, преди да го почна. Много странно е написано това резюме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.12.2018 г. at 14:16, desini написа:

героя на Yoo Seung Ho се връща в училище не като учител, а като ученик. На 27 г. се връща, за да завърши средното си образование.

 

@aria, май ще си доучва на дърти години. @Lawandula ела кажи бе, не може да не си го преслушала :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах две серии, но ми доскуча. Още не съм го изтрил, но и желание нещо не се появява да продължа.

Не искам да подвеждам никого, драмата си има своите почитатели. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво сериалче....без претенции за нещо супер специално.Има си от всичко...и романтика,и малко драма и доста забавни моменти. Тези двамцата главни са наслада за сетивата, много сладки:wub: :kiss2: ,а и присъстват един куп познати лица..все известни.Сърдечно благодаря за качествения и бърз превод.:bow:Очаквам с нетърпение финала.:) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото, което ми хареса в сериала, бяха историите с учениците в настоящето – разделянето според успеха им, натиска от страна на някои родителки, как това се отразява върху самите деца, поведението им, резултатите им в училище... Корейците успяват да представят добре тази тема, макар че тук беше доста периферно застъпена. Другото, което ми донесе плюсове, е участието на Куак Донг Йон. Колкото и да харесвам Ю Сънг Хо, тук малкият ми спечели повече симпатии, още повече че най му отива да е наранен, тъжен, сериозен, мрачен. Главните – хубавички, ама тая тяхна любов все едно отпреди 9 години се пренесе в настоящето. Не спряха да се държат като тийнейджъри, което не ми допадна. Чо Бо А все още не мога да я харесам, макар да е красива. Нещо в гласа ѝ ме дразни - особено когато се държи мило, говори едно такова лигаво, едвам я изтърпявам. Когато се кара или е по-сериозна, не звучи по този мяукащ начин. Освен това героинята ѝ ми стана антипатична

Off Topic

заради поведението си при инцидента в миналото (което може да се оправдае с възрастта ѝ), но и с това, че в настоящето първо се интересуваше кой навремето бил издал тайната ѝ, че е бедна, пък едва след това почна да пита дали наистина героят на Ю Сънг Хо е виновен за случката на покрива.

Може да е дребен детайл и може после да се очовечи момичето, но това ми беше достатъчно да ме дразни до самия край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чак сега го гледам, но съм на мнение, че са изключително неподходящи главните. Той един мъничък, тя изглежда доста по-голяма от него....не можаха да ме убедят в любовта си. Продължавам, но с резерви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам неприятния навик да зарязвал сериалите около средата.

 

Тук е същия случай. Зарязах го в момента, в който пича влезе в кръчмата и дръпна реч, какъв рицар на бял кон ще стане. Не дочаках да я произнесе цялата.

 

Обаче идеята по начало не е лоша. Прехвърлят ученичеството в настоящето и така се и държат (като ученици) героите. Някаква носталгия тип „детство мое така си ми потребно“.

 

Ама главната, защо била толкова заухана? Ама що тъй? Защо онуй? Ами да има филм. Трябва някак да оправдаят така нагласената ситуация. И като няма логична причина тези неща да се случват, сценаристите си изсмукват от пръстите, каквото успеят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...