Jump to content

Recommended Posts

MV5BMTZmYzUxZjUtZTljYS00ZmM2LWI2OTQtZDQ3MjVhNWQwMjQ3XkEyXkFqcGdeQXVyNTIxODY1NDk@._V1_.jpg

Off Topic

AzzBqf.jpg

 

Together With Me

 

Страна: Тайланд

Език: тайландски

Период на излъчване: 24.08.2017-05.10.2017

Епизоди: 13

Времетраене: 50мин.

Излъчван: LINE TV

Субтитри: български

:imdb:

 

 

Участват: Pimnitchakun Bumrungkit, Apiwat Porsche Apiwatsayree, Max Nattapol Diloknawarit и др.

 

Резюме: Това е историята на Корн и Нок - как започват
да се срещат и всички пречки, през които трябва да преминат,
преди да станат двойка. 

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click:  и :click:

Онлайн с български субтитри: :click:  :click:

Сваляне с вградени английски: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах го :д като на шега след останалите сериали, които гледам..

Ще кажа:

Off Topic

егати целувки, егати награбването :D няма такова нещо ..

За мен в ТОП  за най - добри целувки

Началната им история е добре написана и изиграна.. Две момчета от най - добри приятели стават нещо повече.

Романтична комедийка с хубав BL елемент. Химията им е WOWWWWWWWWWWW. Невероятна.

Определено я препоръчвам..

Скоро ще изгледам и продължението, защото там постерът много ми хареса един такъв мил и нежен. ~~

 

  Together with Me: The Next Chapter (2018)

4wn36f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъвто и да е :д KNock& Korn ще имат химията със себе си ..:д Ако и лудата им приятелка Yihwa е с тях още по добре

То първо трябва да изгледам Bad Romance де май ?

След това този от 2018.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любим сериал и двойка. Много се надявам и на него да му спретнат един хубав превод на български и ще го гледам отново с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@desini Ако говориш за този .. исках да го гледам ,но не го намирам с бг суб,а докато си го преведа от английски ще му изтърва смисъла. Рових за него и видях,че има втора част преди " Лош романс" ...

Ако имаш линк с бг суб ще ти бъда благодарна да ми го пратиш ...

Сега гледам "Until We Meet Again" , но не знам дали ще го гледам, че ми е голама драма ... май, а аз не си падам по драмите .. обичам  happy and ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, abador написа:

@desini Ако говориш за този .. исках да го гледам ,но не го намирам с бг суб,а докато си го преведа от английски ще му изтърва смисъла. Рових за него и видях,че има втора част преди " Лош романс" ...

Ако имаш линк с бг суб ще ти бъда благодарна да ми го пратиш ...

Сега гледам "Until We Meet Again" , но не знам дали ще го гледам, че ми е голама драма ... май, а аз не си падам по драмите .. обичам  happy and ...

 

Да, този е. Аз го гледах с руски субтитри, български няма доколкото знам, за съжаление. Точно този сезон е много хубав. "Лош романс" е заснет първи, но там Корн и Нок са едни от тълпата герои, като цяло доста безинтересен сериал за мен, превъртах само на сцените с тях, колкото да видя как се развиват отношенията им, защото хронологически, както се развива историята първо е "Заедно с мен", след това "Лош романс" и след него "Заедно с мен, следващ епизод".

 

"Until We Meet Again" го изгледах, но трудно ми вървеше, че много ревеше малкия, мнооого ни занимаваха с готвенето му и изобщо ми беше бавно действието в сериала.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, desini написа:

 

Да, този е. Аз го гледах с руски субтитри, български няма доколкото знам, за съжаление. Точно този сезон е много хубав. "Лош романс" е заснет първи, но там Корн и Нок са едни от тълпата герои, като цяло доста безинтересен сериал за мен, превъртах само на сцените с тях, колкото да видя как се развиват отношенията им, защото хронологически, както се развива историята първо е "Заедно с мен", след това "Лош романс" и след него "Заедно с мен, следващ епизод".

 

"Until We Meet Again" го изгледах, но трудно ми вървеше, че много ревеше малкия, мнооого ни занимаваха с готвенето му и изобщо ми беше бавно действието в сериала.

 

На 8 серия съм и си права мудно върви с този рев .... лошото е ,че и на руски не мога да го гледам ... не ми се отварят плеърите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spacer.pngМакс и Тул отново заедно. Чакам да повторят химията между тях и в новата бл драма Manner of death. Пак е по тайска новела, така че дано е интересно. Засега има информация, че стартира ноември. Дано :)

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи благодарности за превода!

Навсякъде срещах имената Корн и Нок и все се питах "е, толкова ли са УАУ от всички останали в жанра?" Еми, според мен, май те са поставили началото на всичко, което излиза сега и е с по-страстна насоченост. :D  Наистина химията им е силна, държанието им е освободено, погледите искрени, а моментите на допир-естествени.

Интересна история имат двамата, като ми се искаше да има още малко сцени като деца, за да се затвърди дългогодишната връзка между тях и броманса, който са имали, както и в първия месец когато се срещат в университета. Идеята за споделянето в интернет на "проблема" с най-добрия приятел, беше креативна и ми хареса как хора от обкръжението на Нок коментираха и даваха съвети въз основа на личните си преживявания и трепети. Връзката с приятелката му беше живо олицетворение на масовите модерни взаимоотношения в днешно време: нещата не вървят, ама имитираме загриженост и обич, а всичко е само за показност в социалните мрежи, пълна заблуда за сърцето. Второстепенните образи бяха много цветни, като спортната Фей ми е любимка, а Иуа беше голям образ. Сладка актриса! От другите две двойки ми беше интересно какво ще се случи с професорката и музикантчето, а за доктора и малкия... там направо ми се искаше да го удуша този доктор с тази кофти физиономия. :D 

Финалния епизод беше пълен с много емоция и не разочарова. Химия да искаш и искрено приятелство!  :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най после и аз да го изгледам с кеф на един дъх ... ми страхотно е за този си жанр ...момичета ... тенкюююю 

На 29.10.2020 г. at 17:13, kira111 написа:

Дали щте има превот и на втори сезон :subs::bow:

 

И аз на то се надявам, на милостта да преведат втори сезон ... продължението ... но пак съм много благодарна,че го изгледах с бг суб ... обичам ви бе ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е страхотен на една дъх го изгледах.Благодаря за труда,а случайно ще има ли превод и на втори сезон.Малко ми е трудно с английските субтитри.Благодраря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...