Jump to content

Recommended Posts

MV5BMTZmYzUxZjUtZTljYS00ZmM2LWI2OTQtZDQ3MjVhNWQwMjQ3XkEyXkFqcGdeQXVyNTIxODY1NDk@._V1_.jpg

Off Topic

AzzBqf.jpg

Together With Me

Страна: Тайланд

Език: тайландски

Период на излъчване: 24.08.2017-05.10.2017

Епизоди: 13

Времетраене: 50мин.

Излъчван: LINE TV

Субтитри: английски вградени

:imdb:

Участват: Pimnitchakun Bumrungkit, Apiwat Porsche Apiwatsayree, Max Nattapol Diloknawarit и др.

Резюме:  Тази история се случва преди събитията на Bad romance the series.

Съсредоточена е върху Корн и Кнок, как се срещат и всички пречки, през които трябва да преминат,

преди да станат официално двойка. 

Сваляне: :click:

• Like 2
  • Upvote 1

Почнах го :д като на шега след останалите сериали, които гледам..

Ще кажа

Off Topic

егати целувки, егати награбването :Д няма такова нещо ..

За мен в ТОП  за най - добри целувки

Началната им история е добре написана и изиграна.. Две момчета от най - добри приятели стават нещо повече.

Романтична комедийка с хубав BL елемент.

Да кажа химията им е WOWWWWWWWWWWW

Определено я препоръчвам..

Скоро ще изгледам и продължението, защото там постерът много ми хареса един такъв мил и нежен. ~~

Together with Me: The Next Chapter (2018)

4wn36f.jpg

• Like 2

Ами продължението не е като първия, има си и драма и сериозни проблеми и неща ...:lol:

Какъвто и да е :д KNock& Korn ще имат химията със себе си ..:д Ако и лудата им приятелка Yihwa е с тях още по добре

То първо трябва да изгледам Bad Romance де май ?

След това този от 2018.

• Upvote 1

Любим сериал и двойка. Много се надявам и на него да му спретнат един хубав превод на български и ще го гледам отново с удоволствие.

• Like 1

@desini Ако говориш за този .. исках да го гледам ,но не го намирам с бг суб,а докато си го преведа от английски ще му изтърва смисъла. Рових за него и видях,че има втора част преди " Лош романс" ...

Ако имаш линк с бг суб ще ти бъда благодарна да ми го пратиш ...

Сега гледам "Until We Meet Again" , но не знам дали ще го гледам, че ми е голама драма ... май, а аз не си падам по драмите .. обичам  happy and ...

Преди 1 час, abador написа:

@desini Ако говориш за този .. исках да го гледам ,но не го намирам с бг суб,а докато си го преведа от английски ще му изтърва смисъла. Рових за него и видях,че има втора част преди " Лош романс" ...

Ако имаш линк с бг суб ще ти бъда благодарна да ми го пратиш ...

Сега гледам "Until We Meet Again" , но не знам дали ще го гледам, че ми е голама драма ... май, а аз не си падам по драмите .. обичам  happy and ...

Да, този е. Аз го гледах с руски субтитри, български няма доколкото знам, за съжаление. Точно този сезон е много хубав. "Лош романс" е заснет първи, но там Корн и Нок са едни от тълпата герои, като цяло доста безинтересен сериал за мен, превъртах само на сцените с тях, колкото да видя как се развиват отношенията им, защото хронологически, както се развива историята първо е "Заедно с мен", след това "Лош романс" и след него "Заедно с мен, следващ епизод".

"Until We Meet Again" го изгледах, но трудно ми вървеше, че много ревеше малкия, мнооого ни занимаваха с готвенето му и изобщо ми беше бавно действието в сериала.

Преди 5 часа, desini написа:

Да, този е. Аз го гледах с руски субтитри, български няма доколкото знам, за съжаление. Точно този сезон е много хубав. "Лош романс" е заснет първи, но там Корн и Нок са едни от тълпата герои, като цяло доста безинтересен сериал за мен, превъртах само на сцените с тях, колкото да видя как се развиват отношенията им, защото хронологически, както се развива историята първо е "Заедно с мен", след това "Лош романс" и след него "Заедно с мен, следващ епизод".

"Until We Meet Again" го изгледах, но трудно ми вървеше, че много ревеше малкия, мнооого ни занимаваха с готвенето му и изобщо ми беше бавно действието в сериала.

На 8 серия съм и си права мудно върви с този рев .... лошото е ,че и на руски не мога да го гледам ... не ми се отварят плеърите ...

spacer.pngМакс и Тул отново заедно. Чакам да повторят химията между тях и в новата бл драма Manner of death. Пак е по тайска новела, така че дано е интересно. Засега има информация, че стартира ноември. Дано :)

spacer.png

• Like 2

Кога щте се качи със бг превод някои знаели

19 hours ago, kira111 said:

Кога щте се качи със бг превод някои знаели

След като преведа всички епизоди.

• Like 2
  • Upvote 2