Jump to content

Recommended Posts

Q5ZyAc.jpg

 

Love at First Hate

Държава: Тайланд

Език: тайландски

Жанр: драма, комедия, романс

Епизоди: 13

Времетраене: 45 мин.

Излъчване: 14.09.2018-07.12.2018

Субтитри: английски

 

Участват:  Son Yuke Songpaisan, Mook Worranit Thawornwong, Carissa Springett,

Arm Weerayut Chansook и др.

 

Резюме: Умният, красив и цапнат в устата доктор Пуп среща, горещата,

секси и непоносима звезда Клуай, те се намразват от пръв поглед.

Налага им се да живеят заедно, тогава се случва нещо странно,

започват да изпитват чувства един към друг.

Какъв финал ще има тази драма?

Любов или омраза?

 

Сваляне:  :click:

Гледай онлайн: :click:

руски онлайн

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един линк за сваляне с английски субтитри - по принцип е за онлайн, но не знам защо не ми дава възможност да е на цял екран... затова пък си има опция свали и то с вградените субтитри :)

 

Този доктор ми влиза в класацията за любими образи - страшен е и наистина си е цапнат в устата :D 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам в трейлъра девойчето е попораснало в играта от времето на Грозното патенце, където последно я гледах( а на нея май и беше първата роля). Изглежда ми интересно, пък да видим:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има проблясъци от време на време девойчето, ама все още и е трудно да бъде естествена. Виж за младежа това не се отнася. Обаче много неприятно накъсани серии гледах аз. По голямата част беше повтаряне на сцени и всичките 13 епизода можеха да се съберат в 6-7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, cucyta написа:

Обаче много неприятно накъсани серии гледах аз. 

Къде го гледа? Аз го гледах като цял епизод и се радвах, че нямаше надписи и пауза на всеки 15 мин.  ''Припомнянето'' на минали сцени си е задължителен похват, но на мен не ми направи чак такова впечатление -  имало е и по тежки случаи :D

А младежа....  главната не ми хареса кой знае колко, но той ми напълни душата - въртеше я на малкия си пръст и все гледаше удобен момент да я награби  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, че и аз го ошетах набързо при рускините и и съм без забележки относно видеото. Актьорът , който играе Доктора / Сон/ ми обра точките. Много естествено поведение, отдават му се и комедийните моменти и по- сериозните сцени. Девойчето малки дървеничко, но и тя се справи някак си. Вечната ни злодейка / и другаде все такива образи са й поверявали , ако не се лъжа/ малко пък преиграваше тук-там , но пак по-естествено се държи пред камерата в сравнение с главната. Като цяло / с превъртане тук- там/ " влезе" много неусетно. Чак се изненадах, като се оказа , че няма повече серии. Може би защото и тайландците посъкратиха времетраенето на сериите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, seal_reinforce написа:

@aria, не е ли това?

Да, това е! Но незнайно, защо когато пуснах същото име в търсачката /без годината/, нищо не излезна.

Тази акриса играе в лакорна "Любовница" - текущ е, следя го при рускините, още не е зъвършен. Много ми беше тежък в началото, когато я изнасилваха системно, а тя се бореше да избяга. Направо мъчен сериал. После нещата се уталожиха, но началото беше мега депресивно и тежко. Интересно, че типажът и лицето и отлично пасват на трагичен образ, но като весела и лъчезарна НЕ мога да я възприема. Тук като я гледам как играе и нещо ми липсва - не е достатъчно пълнокръвен образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...