Jump to content

Kang Ji Hwan (Канг Джи Хуан)


Recommended Posts

А такаааа... наш Джи Хуан отнесъл наградата за Best New Actor на The 46th Annual Grand Bell (Daejong)

Film Awards за ролята на агентчето в "My Girlfriend Is An Agent"

Браво, честито....! :cheers:

Тоя образ само като се усмихне и заслужава награда :drunken:

2009110620421263194_211212_0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А такаааа... наш Джи Хуан отнесъл наградата за Best New Actor на The 46th Annual Grand Bell (Daejong)

Film Awards за ролята на агентчето в "My Girlfriend Is An Agent"

Браво, честито....! :cheers:

Тоя образ само като се усмихне и заслужава награда :drunken:

 

е точно в тази роля бе - меко казано очарователен... :hehe:

така добре му пасна и толкова добре се справи с това комедийно амплоа, че си заслужава наградата... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да не му се догледа на човек....леле що филми и филмчета "идват" от този проект.... :drunken:

Малко на Хамериканско мяза...ама толкова сладко и щуро изживяване ...ще го гледам квото и да е....

 

 

 

И една супер щура "сутрешна" фотосесия от корейското списание NYLON.... :cheers:

Няколко фотоса от мен за вас.....за повече усмивки и хубаво настроение :D

Кой не се събужда сутрин така?....е точно такава тениска нямам....ама разрошената коса и отворената уста

са задължителни :hehe:

 

4973492679245b4b8b2759b813693f7b.jpg

А тук..точно като мен :rofl: ..и аз често пробвам с кои цайси по ми ходи....

0e31be8d8c006dd34eb3ee492e50093f.jpg

...но имам настроение докато се обличам...предполагам и вие.. :spin:

16493c26a409928630555fa4dad9bc04.jpg

5101c2596b2aacd925396e63c4d81726.jpg

Ех че забавно....да те хванат в "крачка" от протягането до обличането....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това докопах от руснаците. Интервю с актьорите от "My Girlfriend Is An Agent"

 

 

Какво ви привлече в този филм?

Ким Ха-Нъл: Привлече ме екшъна и това, че обичам да правя комедии! В началото не бях сигурна, че ще се справя с всички каскади . Това несъмнено е трудно, затова ми се искаше да опитам.

Джи Хуан: Аз мисля, че мечтата на всеки актьор е да изиграе роля на таен аген, като 007. Що се отнася до филма, тук има много динамични сцени. Бях сигурен, че ще се справя, затова избрах този филм.

Това не е първият ви проект в който си сътрудничите. Как беше да работите заедно?

Ким Ха-Нъл: Срещнахме се за първи път по време на снимките на "90 Days, Time To Love", и тъй като това е мелодрама, не разговаряхме много. Но когато се срещнахме за втори път в този филм, беше лесно да се сработим и да се разбираме един друг. Благодарение на това станахме много близки.

Джи Хуан: Тъй като това е вторият ни съвместен проект, не трябваше да отделяме време да се опознаваме един друг. Така че просто пропуснахме тази част и пристъпихме към обсъждане на геройте ни. Това беше голямо преимущество.

Какъв беше най-паметният момент от заснемането на филма?

Ким Ха-Нъл: Сцената със страсната целувка, в която геройте ни, се срещат след дълга раздяла. Когато трябваше да се целуваме, забелязах на устната на Джи Хуан кръв! Бах шокирана, мислех, че е ранен. После разбрах, че кръвта е била от мен. Моята устна е била ранена! Това не мога да забравя.

Джи Хуан: Имаше много смешни моменти, все пак това е комедия. Целият екип смяташе, че филма ще е успешен. Но беше тревожно, че премиерата в Корея се отложи прекалено много. След това трябваше да се конкурира с холивудският блокбастър "Terminator Salvation" в началото на годината. За щастие, ние спечелихме и бяхме № 1 в течение на няколко седмици.

Забелязахте ли някакви интересни черти един у друг?

Ким Ха-Нъл: Г-жа Ким е дебютирала много малка. Затова актьорските и умения са по големи от моите. Г-жа Ким, с лекота играе сцените. Още щом получи знак, започва да плаче. Така че често завиждах на способностите и.

Ким Ха-Нъл: Както сте забелязали, той е много забавен във филма. Но в реалният живот не е такъв! Има съвсем различен характер, наистина е много сериозен. Не знам как го прави. Винаги е сериозен, но когато трябва да играе веднага се променя, и става много смешен. Прави това толкова добре.

Джи Хуан: По време на снимките на филма, знаех, че ще трябва да се борим с "Terminator Salvation", така че трябваше да остана сериозен извън снимките (смее се).

 

Филма е романтична комедия за двама влюбени, които се разкъсват между любовта и кариерата. Ако бяхте на тяхно място, какъв щеше да е вашият избор?

Ким Ха-Нъл: Това е сложен вопрос. Честно казано бих избрала любовта.

Джи Хуан: Когато бях млад, определено бих направил всичко за любовта. Но, след като пораснах, разбирам, че без пари не може да обичаш. Това не би било лесно, но бих се постарал да получа всичко. Ако нямате пари, момичетата няма да ви искат (смее се).

 

От отношенията показани във филма, кое смятате за най-важно във вашият живот?

Ким Ха-Нъл: В моя случай уважението и доверието един към друг. Наистина, в Корея, когато срещнете потенциален партньор, родителите като правило, разпитват дали е големият син, с какво се занимава, кое са родителите му, дали са добри хора и т.н. Но за мен е важно уважението и доверието. С тези два аспекта могат да се решат всички недоразумения в отношенията.

Джи Хуан: Както виждате във филма, връзката им се разпада, защото имат тайни един от друг. Доверието и уважението, се явяват най-важният фактор в отношенията. И още нещо, мъжете трябва да имат пари. Ако имате доверие, и пари – доверието ще е по-голямо (смее се).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незанм дали за хубаво или лошо, но Джи-хуан се укрива вече доста време от медийния шум.

Вероятната, най-сериозна причина, е т.н. "неизпълнение" на договора (оставяли няколко месеца

до официалното му изтичане) към старата му агенция и подписване на нов такъв с друга.

Каква е истината и кой е по-крив в случая, медиите мълчат..както и корейската звезда.

По-хубавото около него е съвсем сладурската му нова прическа...(наскоро от среща с фенове в Япония)

kangjihwan_6_3_f49a93620ddce07.jpg

...съвсем като лудото "руско" шпионче се е докарал :hehe:

S05.jpg

Последното, което разбрах, не е потвърдено официално, защото както разбрахте, всичко около него

е в затишие, е нова роля - като герой в "All Quiet on the Western Front"....

(тук, само леле майко ще кажа ако е истина...от тия войници тази година, от сега ми свистят куршуми покрай ушите :green: )

 

Но е хубаво да виждаме от време на време неговата усмивчица... :drunken:

KJH.jpgkjh0.jpg

 

kjh4.jpg

kjh_jfanclub1.jpgkjh7.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kang Ji Hwan е супер готин!!.. Аз чак след,като го гледах в My girlfriend is an agent! му станах фенка...Препоръчайте ми и някое друго готино

филмче с него..че сега той официално застана на 2ро място в листата ми :Корейски съпруг... :green: :hehe: след Song Seung-heon ...

48621054598928087101978.jpg

48621054598978087101978.jpg

65741335150978087101978.jpg

А впрочем някой знае ли дали е женен??..щото това не го прочетох никъде... :wacko:

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kang Ji Hwan е супер готин!!.. Аз чак след,като го гледах в My girlfriend is an agent! му станах фенка...Препоръчайте ми и някое друго готино

филмче с него..че сега той официално застана на 2ро място в листата ми :Корейски съпруг... :green: :hehe: след Song Seung-heon ...

А впрочем някой знае ли дали е женен??..щото това не го прочетох никъде... :wacko:

:asian:

Еми ще се разберем значи...........че и на мен тези двамата са ми любимци.

Относно сериалите Хон Гил Донг, Столичен скандал, Фестивала на фоервергите.........и още има ама не съм ги гледала.

Първия е преведен ......Столичния скандал и той ама субките от другата седмица, третия .....има го на руски и англйски.

Филми.......Без монтаж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси !!! :lol: Аз се поразрових из сайта и си набелязах вече няколко сериалчета с него..!!

Хаха ..ще се разберем,че как иначе..на ден ще ги менкаме.. :wub::lol2:

Ох ,няма ли да направят някое сериалче или филмче с двамата наведнъж..е тогава ще си умра от кеф!!!! :lol:

Но и снимката където са заедно ми стига-поне засега!!! :inlove:

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

А впрочем някой знае ли дали е женен??..щото това не го прочетох никъде...

 

 

 

Миличка Kathie,

все още не е женен, но има женско куче, казва се Крис, подарък от приятелката му и колежка Сонг Юри/и двамата от зодийката и са ми любимци/. Подарила му е кученцето преди две години, за рождения му ден, много ми е интересно какво е това чудо в момента..

 

200804080000331gouk.jpg

 

Това ми е вече един от любимите тъжни герои, естествено в ролята на Хонг Гил Донг, просто не знам колко още кофи със сълзи и сополи

ще напълня до края на сериала. Май това е втория актьор, след Джун Ги, който го признавам по отношение на таланта - хем умее да разсмива,

хем да разплаква. Като агент ми хареса страшно, в тандем със Со Джи-Соп също, но тази в тази роля е просто невероятен. Все го отлагах този

сериал и сега чак съжалявам.. Даже и прическата му ми харесва - много е готин:D

Да видим в най-скоро време каква фен-среща ще спретне Канг Джи Хуан. Eдин от най-скромните актьори, който непрекъснато повтаря, че не се

смята за звезда, повечето от приятелите му са от детството, включително и мениджъра му, обожава феновете си и обича да се снима с тях.

Като Со Джи-Соп се увлича по фотография, Боди Билдинг, интерернет технологиите, изобщо се увлича от всички нови неща. В едно интервю

казва, че са му необходими един самотен остров, бира, любима жена и интернет /това пак типично за зодийката/. Не харесва жени с комплекси.

Ето малко снимки и от мен..

Преди всичко като тъжния, страстен, изключително честен, неповторим герой..

 

gallery_kang_jihwan10.jpg

И още малко по-старички и по-нови любими снимки..

 

 

gallery_kang_jihwan13.jpg

57134342.jpg

kjhw3.jpg

telecin8.jpg

whitekjh24.jpg

20091104202452705421.jpg

20090101113409169.jpg

civilpc2.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради тази му роля в Хонг Гил Донг, аз се замислих дали наистина съществува такъв реален човек?

-Толкова бе добър!

И ако има някъде по света, дано някога го срещна, ще се радвам лично да познавам такъв човек,

та накратко много ми е любим самия персонаж, съответно и Джи Хуан, който се справи чудесно

с образа и дори добави своето очарование и лекота, защото някак той успява с лекота да влиза и

излиза в/от образ...и накрая винаги да иам чар :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина неговият Гил Донг беше много харизматична личност, а явно личният му чар доста е допринесъл за образа. От абсолютната маймуна,

на която се правеше в началото, се превърна в "пич, та дрънка" в края. :o Не беше особено лесна роля.

Особено му се наслаждавам на комедийните роли - все пак той ми е Бате Лъчко #1. ^_^ :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

farfallina, едно огромно благодаря за инфото...И какво се оказва,че са били гаджета с Song Yuri?-супер е това щото ми изглеждат страшно

готини заедно, особено в Хонг Гил Донг..Там играят уникално .. аз направо съм се пристрастила към тоя сериал..още съм в процес на

доизглеждане та като го изгледам целия ще коментирам..Още от преди си се кефих ужасно много на Канг Джи..но вече направо съм се

флубила в него и не ме мислете за луда ама кво да направя като по цял ден си мисля за него??!!!...Уникален по характер,визия,абе всичко..

И аз като БЛеки си мечтая да срещна човек като него(деее ще е чудо самия него!! :lol: : хаха)Просто незнам или по-точно не познавам такъв човек

..вчера цял ден гледах интервюта и съм ревала като бебе само като слушах как говори,тъ и как се държеше...Ето ви едно на което си умрях

направо(от смях)...много харесам как непринудено се отнася към всичко и най-голямата ми слабост в един мъж-да е забавен..

а на Канг Джи това му е в кръвта:

Май прекалих, ама пък и половината от това което мисля и чувствам не си казах та хайде стига.. :hehe:

Ето и от мен малко снимки:

 

8b46342d11acb336349bf7c.jpg

b961891c7c3eb8963.jpg

bb859da802b15aaa0b46b44.jpg

eer3323.jpg

youngtgkendo9.jpg

kiss20071129b.jpg

 

Усмивката му е просто уникална и заразителна!

normalphoto19283.jpg

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миличка Каthie, инфото е пак от италианския сайт, който си посещавам от време на време, ще постна линк, има и снимки, от една мила мацка, която много си харесва и превежда сериали с Канг Джи Хуан, Джун Ги и Со Джи-Соп. Много съмвпечатлена и ми хареса също и тази част за Канг Джи Хуан - притежава много силна воля, борил се е, за да постигне успеха тръгвайки от най-ниското стъпало, утвърдил се и напреднал след доста трудности с убеждението, че "провалите са ключът към неговия успех".

Та като стана дума - точно за подаръка/кученцето/ в инфото не е използвана точната дума за гадже, при италианците това е fidanzata, която съвпада с нашето "годеница", а думата "приятелка".

В сериала, ако трябва да бъда честна, двамата със Song Yuri ми изглеждат точно като близки приятели, а не като гаджета,

така че сигурно това е истината.. Големи сладури..също и с Хан Джи-Мин, по тази причина вече си имам планиран и следващ сериал.

Все пак няма как да не ми допада - готин мъж, талантлив актьор и изобщо всичко най-най..

 

speedy, на 13-серия съм и видях твоето именце.. Голямо Благодаря от мен и възхищение! 200% съм с теб и blacky на същото мнение,

няма такива мъже, те едва ли вече се раждат, за и това и този подпис, от преди векове..

Хонг Гил Донг си е е пич и половина, от където и да го погледнеш, даже два пъти. Специални поздрави и целувки! :D:inlove::kiss2:

Хубава вечер!

 

 

http://www.drama-italiancafe.net/stars_k/kang_jihwan.html

 

 

kangjihwan1211.jpg

 

normalkangjihwan11.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарфалинче, ами че то така се почна с форума, от тука тръгна всичко. Преводачът си беше зарязал проекта и се наложи ние да си го довършваме. :)

Славни времена бяха... :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина неговият Гил Донг беше много харизматична личност, а явно личният му чар доста е допринесъл за образа. От абсолютната маймуна,

на която се правеше в началото, се превърна в "пич, та дрънка" в края. :o Не беше особено лесна роля.

Особено му се наслаждавам на комедийните роли - все пак той ми е Бате Лъчко #1. ^_^ :P

Напълно съм съгласна с теб speedy, много трудна му беше ролята, но се справи повече от идеално... Много съм се смяла с Гил Донг,

особено когато се би с онази горила за опиума :D

 

Малко снимки ^ ^

 

 

58150342.th.jpg78049092.th.jpg86534351.th.jpg

36999653.th.jpg83776306.th.jpg67613085.th.jpg

 

 

 

 

Само да свърша с драмата Hong Gil Dong, и ще го гледам в Capital Scandal :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Певеца ни той....как ме кефят тия корейчета, дето могат и искат и да пеят, освен, че блестящо се справят с ролите си ..т.е. май всички! :lol:

На фен срещата си миналата година, обира точките....с намигването и с английския си.Аз от песновката на Lotte-то, го знам,

че си е певче, ама тук е такъв бонбон:

http://www.youtube.com/watch?v=YNoOcdtwFR4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, дойде и неговият ред. Личи му, че песните не са мястото, където се чувства особено удобно, но успява да се справи.

 

 

Блеки, мога да кажа, че в твоето клипче пее близко до ужасно, макар че като сценично присъствие заслужава 6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да честитя и на другия любимец рождения ден!!!

Жив и здрав този сладур и много бъдещи успехи..

42.jpg

 

Няма да го забравя никога този невероятен ХГД. Това ми е един от любимите персонажи от всичко изгледано.. Със сигурност пак ще се повторя, но изпитваме крещяща нужда от такива герои и в реалността.. Винаги ще си го свързвам все с този образ, колкото и да е добър във всичките изиграни роли..

Да постна още малко снимки от фен-срещата за рождения ден в Сеул, която се е състояла миналата събота, на 12-ти.

41.jpg

 

13.jpg

14.jpg

71.jpg

21.jpg

31.jpg

22.jpg32.jpg

 

 

 

Видео ТУК.

И за всички, които искат да се насладят на една чаровна усмивка..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...