Jump to content

Kang Ji Hwan (Канг Джи Хуан)


Recommended Posts

@kandala,  е как да знаеш какво е станало, като на корейските СМИ грам не може да се вярва.Лъжат безобразно с цел сензация, или обслужване на интереси и два дни едно и също нещо не казват по даден случай, а на третия пък съвсем различно.

 

Чингута, мерси,че ми спести описанието.

Да допълня и че прочетох ,че те не били на общото парти, а само на това у тях и той не им бил приятел, но само бегъл познат.Абсолютно отвсякъде историята смърди.И да, що не са си тръгнали!

Пиянска оргия вероятно, но с кофти край.Иди докажи без съгласие или със, на пияна кратуна.А  и признанието също смърди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми представете си следната картинка, тримата пияни, момичетата го завеждат горе и си лягат, щот са 2, не мислят, че може да им посегне или  стори нещо,

а и да се опита надали ще успее.

Слизат, лягат си, и той идва, държейки се животински, явно са се стъписали и колкото и силни да са, мисля не биха се справили с полуизтрезняло обезуляло животно. Няколко пъти са наблегнали на животно. Кой го знае, може и да е пил нещо друго.

Трябва даже да е било страшно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля. че момичетата са толкова виновни.

Кат си знай дереджето, че се напива до безсъзнание, що го прави.

Още повече след всичките тези случаи напоследък с миски.

Ама явно му се е щяло нещо по-така, и ако са му отказали, давай!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana,  целият корейски народ пък знае, че той има проблем с алкохола от години, той не го е и  крил,  само тия двете пък не разбрали, че и диван чапраз му се  дали, кога е можело да си ходят дома. Говори, ми!:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 minutes ago, lukreciana said:

 

Ама явно му се е щяло нещо по-така, и ако са му отказали, давай!

 

Кой му е отказал? Не са му отказали. Те просто си спали и преди и по време на. По техните думи това, не си го измислям.

Интересно, че като стане нещо такова в сериалите и някоя се събуди до някой без пуловер след тежък запой, никоя от нас нищо не казва по въпроса, все ни е тая дали е била несъгласна момата. Напротив, всички в хор скандират да се вземат двамцата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да съм известен в разцвета на силите си мъж и да видя събуждайки се полупиян, че две седят у нас нагласени в кревата, вместо да са си тръгнали, едва ли ще си помисля, че са останали, за да ми направят сутринта супа против махмурлук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови подробности излязоха сега в сумпи - наистина нямало покритие за телефоните там, щото била много отдалечена къщата. Като пристигнала полицията главният злосторник си бил пуснал караоке и пеел с пълен глас. Лично завел полицаите до стаята, където били се самозаключили миските. Сега искат проба за дрога, щото бил се държал много неадекватно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, нали а го завели в стаята му, но ако са се събудили с него в леглото,

Off Topic

 

още по-зле, значи са ги упоили с нещо.

Това сте писали в предните постове. Аз не съм чела нищо, ама ме е яд, че все жените изкарвате виновни, пък сте  жени, 

сякаш не знаете мъжете какви животни са...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък на полицаите им трябвали цели 40 минути, за да отидат до там след като ги били изпратили. Тези пеша да бяха вървяли, щяха да ги извървят тези 3-4 км, което е разстоянието от къщата до центъра на населеното място според официалното интервю на миските. Нямам думи!

@lukreciana Дали са го водили в стаята му или не е спорен въпрос - това са само техни думи, няма как да бъде доказано. Аз не съм казала, че са виновни, а че са били пияни като дъски, за да си легнат да спят в 17:30 и то без поне да врътнат ключа на вратата. Точно щот ги знаем мъжете какви са животни, някоя от вас би ли останала там да спи посред бял ден на отключена врата?

Виновни са всички други от компанията, които са знаели какъв е, но се измъкнали и са оставили пияндето насаме с двете миски. Чакам да поемат отговорност, щото те не са били пияни и е трябвало да се погрижат за колежките си. Тях искам да видя някой да ги осъди, ама надали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как не можаха една негова снимка да намерят, дето да изглежда ужасно! На Пьонтето и на Сънчо веднага след разкритията медиите такива снимки почнаха да изтипосват, че веднага стана ясно колко са виновни и ужасни. А пък тоя на всичките снимки изглежда нежен и добричък. Не съм му фенка, само констатирам какво виждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Чингулинка написа:

Ама как не можаха една негова снимка да намерят, дето да изглежда ужасно! На Пьонтето и на Сънчо веднага след разкритията медиите такива снимки почнаха да изтипосват, че веднага стана ясно колко са виновни и ужасни. А пък тоя на всичките снимки изглежда нежен и добричък. Не съм му фенка, само констатирам какво виждам.

Дълго се е преструвал и прикривал, затова сега му избива...;):28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито нападам, нито защитавам жените. Но нямам спомен известен и сравнително богат мъж да е имал сексуални отношения с жена с цел да я изнудва чрез скандал. Обратното обаче в Южна Корея е практика. Не ми се вярва да успеем да преброим "изнасилените" от знаменитости жени, които на часа тичат в полицията. А след това изведнъж оттеглят обвиненията. Не защитавам и нашето момче. Виновен е. Дори и само за това, че не се държи както подобава на статуса му. В края на краищата той продава мечти. Никой не е светец, но като не може сам да се пази, да си наеме хора да му пазят имиджа. Ако трябва да стоят денонощно с него. Така че пада му се. Хората са казали, че каквото сам си направиш и Господ не може да ти го направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно, Трябва да си пази имиджа. Цената на извеснотта и славата.

Не да си признаваш и "хвалиш"  сам, че се напиваш безпаметно-цитирам някой го беше писал по-горе.

"Алкохолът не е извинение за изнасилване".

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май и факторът "дрога" се намесва.

Тук и тук

Човекът пеел на караокето, като дошла полицията :o

И лично отвел полицията до стаята, където момичетата се били заключили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...