Jump to content

Kang Ji Hwan (Канг Джи Хуан)


Recommended Posts

Може да им сипал нещо в соджуто.
Правил се е на неадекватен една седмица, докато излязат резултатите, и като е видял, че няма да се измъкне, резко си е спомнил, защо ги е поканил

и какво им е сервирал за аперитив.
В никакъв случай не защитавам двете патици, които сами са се поднесли на тепсия, но самопризнанието променя усещането, че е жертва на постановка.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингута и аз за Пьонтето веднага си помислих и за неговите камери, каква работа щяха да свършат.Но де да знаеш, може и да е имало- вече нищо немой ме учуди за Корея дойде ли реч.

Аз пък не разбирам какво  са доказвали в тоя център, като няма изнасилване, а само опит.Скъсани гащи ли са доказателствата. ДНК от нокти или слюнка, де е точил лиги по спящите, щото по-друг доказателствен матрял едва ли ще докажат, ако не е секс машина. Ако пък е-  яка реклама си направи.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато ровех из нета за някакво обяснение, попаднах на тоя случай, който е още по-странен. 

Spoiler

18+

Бил й е гадже, спяли в едно легло, и са го осъдили само условно, защото си признал без бой.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 minutes ago, Lawandula said:

Аз пък не разбирам какво  са доказвали в тоя център, като няма изнасилване, а само опит.Скъсани гащи ли са доказателствата. ДНК от нокти или слюнка, де е точил лиги по спящите, щото по-друг доказателствен матрял едва ли ще докажат, ако не е секс машина. Ако пък е-  яка реклама си направи.:28558:

Аллллоу, Лавандулова, чети внимателно, не е било само опит. Едната се събудила и го видяла да опитва с втората и вдигнала патърдия.  като се погледнала, и тя била поразхвърляна и се усъмнила, че й е направил нещо докато спяла, явно в оня център са доказали, че наистина й е направил нещо. Полицията дошла и го арестувала и го чакала да изтрезнее до сутринта, че да измъкнат някакви показания от него. Той първо твърдял, че нищо не помни, сега обаче всичко си признал. Къ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако иска да отърве затвора, трябва да се обади на Kim Fromme, тя е неговият човек - научно ще докаже били ли са в безсъзнание патиците или не. Щото той явно не е бил.

Kim Fromme

А виждам, че адвокатът му може да пледира и за друго

сексомния

Ако може лекар да го докаже, разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ви чета постовете направо да вземем да заснемем една форумна версия на "От местопрестъплението"!!! Че то корейската полиция в последните месеци наистина има нужда от помощ - къде психиатрична, къде криминологична!!! :lol2: :28558: :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурен, но май признанието при разпит в полицията няма юридическа сила.

В съда можеш да се откажеш дори от подписани самопризнания. Според мен това е някаква

тактика на адвоката му. Мисля че накрая все пак ще се стигне до извън съдебно споразумение.

"Непорочните" патки нямаше да вдигат такава врява, ако не искат пари. А пресата с подобни

горещи новини вероятно прикрива политически или икономически скандал.

Винаги така става. А доказателства обявиха, че ще има след седмица. Пробите още не са готови.

Да-а, мъртво пияният изнасилвач твърдо не е гей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая, в съда, ще се окаже, че е признал само за това, че са пили. Будната ще се сети, че всъщност дрешките и не били толкова размятани, а пък той кротко си спял до другата жена и ръцете им леко се докосвали с малките пръстчета. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, bond said:

Не съм много сигурен, но май признанието при разпит в полицията няма юридическа сила..

Няма признание в полицията, официално си е признал пред всичкия народ с изявление. От това няма накъде да мърда.

Сега агенцията му прекрати ексклузивния договор. Интересно обаче, че тоя договор бил подписан в края на май. Значи това ще да е най-краткият договор в историята на корейската филмова индустрия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно освен от сериала е искал да се отърве и от агенцията :D

 

*сега остава да отърве и затвора и да си търси работа в Щатите, пък след две-три години я камилата, я камилата..., той в казарма ходил ли е, ако може да я изкара(ако не е) през това време, да го видят фенките покаял се..., пак визирам ако ще се мъчи в Корея,.. може пък да потърси нещо по-либерално(е, да дойде в Европа, от тук по-либерално....:ph34r::Dняма на къде)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четейки новите версии на "жертвите" от днес и сещайки се за бума от истории на миски и насилници последните няколко години, гледайки сериалите, барабар със задължителните  пиянски оперативки, вече почвам да вярвам, че Корея е населена  единствено  с тъпи гъски и незадоволени мъжки екземпляри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Четейки новите версии на "жертвите" от днес и сещайки се за бума от истории на миски и насилници последните няколко години, гледайки сериалите, барабар със задължителните  пиянски оперативки, вече почвам да вярвам, че Корея е населена  единствено  с тъпи гъски и незадоволени мъжки екземпляри.

 

Не е за тази тема, ама е по темата B)

Един друг сериал зациклил месец назад още преди да е заснет поради такава "оперативка", където асистент-режисьора награбил сценаристката, а продуцентът й спретнал другарски съд вместо очакваното от нея извинение пред всички. Сега двамата мачовци са уволнени, а тя сама напуснала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за него, има талант, но с кариерата най-вероятно ще е до тук след този случай.  Макар и да не съм гледала новия му сериал, предните определено ми допадаха.

А тия "патици" като не искат някой мъж да бъде по-свойски с тях, какво правят в къщата му? След като са се съгласили да отидат, значи са склонни да се съгласят и на другото. Поне всеки средностатистически мъж би си помислил това. За мен лично е постановка-изнудване с трагичен край за него.

А пиянските изстъпления, които редовно си ги показват по сериалите ще да са  доста близко до истината. Отделно си има чиста дискриминация и гавра към служителите от женски пол от страна на висшестоящите мъже (пък и жени), но и самите служителки много често се примиряват с това. Изобщо са далеч от едно нормално общество.

Корейците са си комплексари за какво ли не, но изглежда са тотално залюхани и крайно сексуално незадоволени. Хем са консервативни много и с голяма цензура в медиите и обществото, хем се опитват да подражават на Запада (най-вече САЩ). От това не излиза нищо хубаво освен истерии са сексуални посегателства.

А относно това как може да се разбере дали половия акт е по взаимно съгласие или изнасилване - има начин.  Даже си спомням, че в една серия на "От местопрестъплението Лас Вегас" коментираха това. Беше в зависимост от нараняванията на вагината  и ги представяха като посоките на стрелките на часовник. Но не мога да си спомня коя посока за кое беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корея ми е Индия тия дни. Не знам как с тоя нагон успяват да правят филми, музика и т.н. Или на който му се отвори парашута го изтипосват в пресата. Толкова изписаха за Хонг Гил Дон-а, че ....... Това, което ме впечетлява е: 1. не е имало сигнал в къщата му (да бе да в Русия съм в Русия съм) ; 2. После оная била неадекватна и не се събудила докато.. (да приемем, че е дрогирана ма не казват така), а се събудила след като вече бил при приятелката ;3. като се развикали си тръгнал (ми те защо не са си тръгнали в тоя  момент). Значи да нямаш елементарни инстинкти за самосъхранение  и да останеш в къщата на пиян мъж докато другите от партито се изсулват (любима дума) един по един и после да ревеш, че не си очаквал това баш на теб да ти се случи си е чиста проба профанизъм. И за да завършим малко позитивно- какъв мъж бре с мед да го намажеш, пиян като паве и пак една му е малко ...... да не е пил мастики цел ден ли какво ли (сори за черния хумор, но не се стърпях)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всякакви квалификации, обиди към жените. Хайде, спрете се вече!

Ако няма какво да информирате, то поне престанете с помията.

Моля ви! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично, обаче аз информация не видях или поне не достоверна. Уважажавам жените, все пак съм такава, но няма начин това да е вярно. Всъщност всичко, което се изписа е помия и наистина ми е жал за истинските жертви на подобно престъпление, защото заради такива като тези двете никой не приема подобни обвинения насериозно и вярват, че става въпрос за пари. 

Жал ми е и за него, "признанието" от километър свети като неонова реклама с надпис "сделка". Не твърдя, че е невинен, явно е поредния му безпаметен запой, но нещо в цялата ситуация смърди. Май вече се обособява отделен отрасъл в Корея - рентиерство с пари от известни личности и лошото е, че покрай сухото гори и мокрото като съм далеч от мисълта, че Хонг Гил Дон-а е света вода ненапита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да, то коментарите на нетизените са в защита на горките потърпевши. Но нашите разсъждения са по-скоро в посока: "Ако не искам вълка или мечката да ме хапне, няма да ида в тайгата нали?" Става въпрос за липса на чувство за самосъхранение и ясна представа за индивидуален лимит на алкохолоиздръжливост. А това дали е умишлено или не, е  друг въпрос. Подобна случка съвсем спокойно може да те сполети и в БГ и навсякъде по света. Сам си преценяваш за себе си  доколко и докъде и съответно трябва да носиш отговорност за действията и последствията. Важи и за двете страни. Ако агресорът в случая не беше известна личност, а някой обикновен човек сигурно нямаше да се дига толкова пара. Тук обаче могат да се смъкнат пари и да се очерни имидж.

 

В допълнение: Затова има полиция и съдебна медицина, нека си свършат работата качествено. Но този аршин да се прилага еднакво за всички все пак. Защото очевидно разни чеболи  и пр. успяват да се измъкнат. А в случая защото става въпрос за публична личност медиите и нетизените раздуват балона безкрай. Може и да се прикрива нещо друго с този скандал, както се предположи по-напред. Но все ми се струва, че ако си известна личност от не малко години и си положил достатъчно усилия да градиш кариера и да пазиш личен живот, едва ли ще се изтропаш така тъпо и позорно. Ясно е, че всеки има недостатъци които прикрива по един или друг начин. Така че просто разсъждаваме, а не оплюваме жертвите. На всички е ясно, че алкохолът силно занижава чувството за самосъхранение и завишава лимита на достъпност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, laleto2002 написа:

Е, да, то коментарите на нетизените са в защита на горките потърпевши. 

Всъщност 90 % от коментарите, които прочетох в нета са като по-горните. Никой не знае какво е станало, но масово се лепят етикети. 

Наистина жалко. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce виж Лалето ти е отговорила на въпроса няколко поста по-нагоре в края. Сега вече можеш да спиш спокойно и информирано.

Иначе и аз четох новите изявления на миските и това, което ме потресе, освен липсата на сигнал, са часовете, в които се случва всичко. Ми тези си легнали да спят с кокошките буквално. Партито започнало в 13 ч., полицията пристигнала в 22:10, над час и половина след като те се заключили в стаята. По техни думи,  легнали да спят поне три часа преди това, тоест минимум 4,5 часа преди 22 ч, което ще рече 17:30. Защо не са си тръгнали, като е било рано, а са легнали да спят? Ами било далече и той не им извикал такси, макар че бил обещал, щот се напил кат дъска. Ами защо те не са си извикали сами такси тогава или да повървят до центъра, който бил на 3-4 км и оттам да хванат транспорт? Логично, щото и те са били пияни като дъски, дотолкова, че не помислили даже да заключат вратата и не усетили какво става. Но твърдят, че те го били завели в стаята му на горния етаж и го сложили да спи, и  твърдят, че после изведнъж след 3 часа той слязъл сам и не бил толкова пиян като се държал като животно, щото имал бил време да изтрезнее, пък те очевадно не, щото не усетили нищо. За мен слабото звено е воденето му до горния етаж. Може и да е станало, може и да не е станало, това няма как да го докаже никой. Много е вероятно да е заспал в същата стая като тях и като се е събудил и ги е видял наблизо е сътворил простотии. Това доста променя картинката. При всички положения, ясно, че е пиянска история. И тримата не са били на себе си. Възможно е да не са били съгласни миските, но не са се защитили защото са били прекалено пияни. Това не го оневинява в никакъв случай. Да не говорим, че те не са можели да откажат пиенето, защото в Корея това е общоприета практика, да те задължават да ходиш да пиеш като част от работата. Виновни са и останалите присъствали на партито, които са си познавали стоката, но въпреки това са го оставили сам с двете момичета, трябвало е да ги вземат с тях като са си тръгвали. Изводът е, момичета, не пийте толкова, и не очаквайте от пиян мъж, дори и близък познат, да се държи като джентълмен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...