Jump to content

Kang Ji Hwan (Канг Джи Хуан)


Recommended Posts

преди 49 минути, Yoyo_ko написа:

За малко да кажа, че трябва да вземат да им забранят алкохола на тия корейце, но след това се сетих, че крехкото им психическо здраве още толкова ще пострада без универсалния отдушник соджуто.

Много ми намирисва на скалъпена тая история......Две пък изнасилени, па какво правят в неговата къща. 

 

Външни сътруднички, обясняват от агенцията- на вечеря на агенцията, пък после си допиват с него у тях. И на мен ми звучи поетично.B)Направо като труженички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, andi11 said:

Предполагам са били поканени, надали са влезли с взлом.

Пробрема е, че като теглиш чертата нито той помни, нито те. Ама коя нормална жена пък ще ходи да пие в къщата на мъж, който не познава и ще си мисли, че той ще седи тихо и кротко, ебаси. Твърде нагласено.... Помляха се тия кореики вече, много ми писнаха. Ще ходиш да си допиваш в къщата на някой, който не познаваш ама грам, две жени при това.... Не цялата компания. Само тия двете се юрнали... Амаааа, айде нема нужда. Аман от простотии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те нямат какво да губят, той има. Малко трябва да се мисли. Като са си изградили имидж на самотни необвързани едва ли не девствени мъже/ жени корейски звезди, да си го поддържат. При тайландците крият известно време кой с кого ходи, но после потвърждават връзките си и се знае, толкова двойки, и то обичани има сред тях. Корейците обаче, не,  сакън, да не си хванат гадже, че фенките ще ги намразят. Ходят сам самички, то избива все нанякъде тази самотност, в случая, и в повечето- на разврат;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадна и тъпа, най-вече тъпа история.

За първи път обаче адекватно изявление от агенция: "We're currently careful about giving a statement as the police investigation is ongoing and the results are not yet out."
"We ask you to understand that we're careful about releasing a statement as the victims are also staff members, who we'd also like to protect..."
Изт. Allkpop
Ми като няма какво да кажат, по-добре да мълчат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата стават много странни. Сега пък се оказа, че едната жертва е звъняла 13 пъти на 112, но нямало връзка с мрежата. Затова хванала WiFi и успяла да прати съобщение, вероятно по Какаотолк. тук

Нетизените веднага скочиха, че е МЕГАневъзможно да няма сигнал в Корея. Така де, нацията има 5G и на най-високия връх, та в Сеул ли??

Прокрадват се мнения, че може стаята да е екранирана нарочно - тоест на човека да не му е за първи път да има "гости"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се извинявам за директния изказ и затова ще го сложа в спойлер, който го смята за неподходящ да не чете.

Не съм му фен, но това вече е нелепо и ако някой вярва на всички тези глупости май трябва наистина да се изследва за тъпак на годината.

Off Topic

Първо: хем е кьорютюк пиян до степен на безпаметност, но успява да се справи не само с една, но и с две!? Второ: стаята може би била екранирана, но въпросната госпожица успяла да хване WiFi...  Да не говорим, че разследването още течало, но никой нито потвърждава нито отрича дали наистина става въпрос за изнасилване. Не е като да не сме гледали/чели, че в тези ситуациии си има конкретни процедури -медицински преглед, изследване на семенна течност, щот сега и ако кажат, че е успял и презерватив да използа и двата пъти...Категорично нагласена работа, дали отмъщение, дали за пари, дали за да покрият по-голяма риба се тая. Освен това въпросните нещастни труженички отишли доброволно да не си загубят работата и работната им етика уж била такава, но грам не се притесниха да ги изтипосат по всички възможни медии като жертва на сексуално насилие. Има една думичка: НЕ, те обаче не са я използвали,а просто задействат целия този цирк.

Наистина и аз започвам да се чудя чии мозъци са промити, на тези в Северна или в Южна Корея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Yoyo_ko said:

От гей до изнасилвач, ей на това му се викам за обрат.

Може това да му е номера на човека. Сега като си призна, че е изнасилвач

никой няма да се съмнява, че е гей. Но все пак историята е нагласена отвсякъде.

Момите ще си получат парите, той ще плати глоба, а ние ще съжаляваме за сериала.

Поне аз съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеше поне  да изчака да свърши сериала и тогава да доказва, че не е гей.

Странно, как изведнъж си спомни след няколко дни, какво е правил в безпаметност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, bond said:

Може това да му е номера на човека. Сега като си призна, че е изнасилвач

никой няма да се съмнява, че е гей. Но все пак историята е нагласена отвсякъде.

Момите ще си получат парите, той ще плати глоба, а ние ще съжаляваме за сериала.

Поне аз съжалявам.

 По корейските закони това било полу-изнасилване, щото били в безсъзнание, не знам какво е наказанието, но надали ще мине само с една глоба. Той едва ли щеше да си признае, ако нямаше доказателства. писаха, че двете са ходили в някакъв център, специализиран в това, за да ги прегледат. Не знам как се доказва, че не е било доброволно, но сигурно си има начини. Ако е ставало въпрос само за пари, нещата щяха да се уредят извън съда със споразумение. 

Ей това да им е обица на ухото на корейските фенки! Вместо да изтрещяват, ако идолът им си намери гадже, по-добре да настояват да ги женят млади, че да не се стига до извращения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ти, като по-всеведуща, се разрови, че ми е много интересно ква е разликата между rough sex и насилствен такъв, откъм доказуемост. Колкото и да си ангажирам фантазията, не се сещам как да го измисля :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой юрист или лекар питай, аз откъде да знам, да не си мислиш, че мойто АйКю е по-високо от това на корейската нация?

Иначе ако си беше инсталирал едно шишитиви у къщи като Пьонтето, веднага щеше да се разбере кой кого е нападнал и имало ли е такова нещо изобщо.

Пък мениджъра му къде е блял като си го знае какъв е, не знам. Абе тез звезди бодигард нямат ли да ги пази? Сам ли живее? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...