Jump to content

Kang Ji Hwan (Канг Джи Хуан)


Recommended Posts

Да му е честит празника!

Голяма слабост ми е,макар да не съм наясно по каква причина е така.(А държа да отбележа,че не съм гледала нито като Гил Донг,нито в Столичен скандал,нито в My girlfriend is an agent, а като гледам точно тези роли са спечелили повечето му фен база :)Пък си представете като ги изгледам какъв любимец ще ми стане)

Какво да кажа,мъж както и да го погледнеш(него няма как да сбъркаш с представителка на нежния пол) :D

Страшен чаровник,талантлив,със сърцеразтапяща усмивка.Има нещо,което привлича вниманието,макар да не е типа ''блестящ красавец''.

Досега където и да съм го гледала,всичките му герои са шемети,чалнати по един или друг начин.

И да не е без хич,доста впечатляваща фотосесия за Singles magazine:

kangjihwan_singles1.jpg

 

126435933809f04894d80494e8b3ce2f.jpg053e90ace568a7c47a6003a892c1a089.jpgca9a213eacdb1ca992c1c66d9e99b2eb.jpgf7f9ea4d366d8cb01fea52bd13a0c8b3.jpgf00de7e07ee17ca9ce90c14823c87ee0.jpg9e3cb3d6489b1b5b7e7bb59e1f5a48dc.jpg

:wub: Аз бях дотук,не мога да мисля свързано...ех,тия корейски актьори,може ли да са толкова безпощадно страхотни

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е за новия сериал, в който ще участват двамата сладури, а именно - Lie To Me

 

П.С. Благодаря за снимката, използвах я за темата на сериала ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови ли сте за новата екшън комедия?

Готови ли сте за завръщането на Канг Джи Хуан и Сонг Ю Ри, като двойка?

movieuv.jpg

 

Ако да, тръпнете до следваща година, когато новият им общ филмов проект - "Detective Cha“ ще излезе на голям екран. Снимките стартират октомври.

Детективът Ча Чол Су (нашето, наперено момче Джи-хуан) трябва да разреши случай, свързан с модния шоубизнес. А, за тази цел той ще се трябва да се трансформира в супер модел под прикритие, и то с помощта на модната дизайнерка Юнг Дже Юк (хубавата ни Сонг Ю Ри).

Режисьорът на лентата е Шин Де Ра, познат ни от готината комедия „My Girlfriend is an Agent“, и с това шанса да се хилим, приятно се засилва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер новина е това е blacky80! :es: И двамата са ми любимци. В Хонг Гил Донг бяха много добра двойка, сигурна съм, че и този съвместен проект ще им се получи на ниво. :yes: :yes: :yes: Ще чакам с нетърпение!!! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да дефинирам „щастието си” понякога, то е да плача със сълзи от кеф!

Един от най-слънчевите корейски актьори ми „отвори” на сметка щастие+смях, рано-рано днес..... :28558: :28558: :28558:

 

dcha1.jpg

Ако ви трябва жокер - той е пич и винаги ще бъде...макар и трансформиран в грънч детектив под прикритие в света на модата,в случая! :lol2:

Филмът е Detective Cha, а партньорката му е Сонг Ю Ри. Да казвам ли и другите чаровни юнаци в действието? Ким Йонг Куанг и И Су Хьок

Очакваме през май по кината, искам трейлър вече.

dchap.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да го видим и в Detective Cha. Филмчето вече се върти по кината и се радва на голям успех и висок рейтинг.

 

c22d6a6dca0f91ac.jpg

 

Определено ще бъде интересно преобразяване.... :i love this:

626b883812ada9a5.jpg

3b5b3920459bdcff.jpg

826efdf568f5dc9d.jpg

 

 

Ето няколко снимки от фотосесията му за юнския брой на ELLE :

2013724fd82fde7a.jpg

 

8e21463f085fab64.jpg

004d5bffeb3018b6.jpg

5551b3780e23ae66.jpg

c207e498b35d757e.jpg

 

И от Cosmopolitan:

664fafebe89fc072.jpg

 

cbe5e3cefb06b686.jpg

387a1f193fde7fbc.jpg

c3ff186b68856016.jpg

a0c9fbb2c2fc48c7.jpg

07beced0d4fe6eca.jpg

Ама как му тичат... B)

1c786480eff863e8.jpg

81d93a59fe43be7d.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Канг Джи Хуан ми е един от любимите актьори. Истинско удоволствие е да го гледам как се въплъщава в различни роли.

Нямам търпение да го видя в ролята на модел, пардон детектив под прикритие.

Слагам реклами от новия му филм :).

 

 

 

Освен това Джи Хуан ще вземе участие в клипа към песента Sorry I'm sorry на Ким Хьон Джунг от SS501.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това Джи Хуан ще вземе участие в клипа към песента Sorry I'm sorry на Ким Хьон Джунг от SS501

 

Не е на Хьон Джунг, а на малкия Ким- Хьонг Джун :):click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин този Джи Хуан ,сега гледам Хон Гил Дон с него и не искам да свършва.Страхотни очички а пък усмивката направо да го изхрускаш.Добре,че си намерих нов сладур,ще погледам филми с него да му се насладя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

papushinka благодаря ти тъкмо се чудих кой да почна да тегля.И аз мислех за Capital Scandal,той ще е :D :D

...

Ми той мъж от всякъде този човек.Май по мъжественост ги бие доста от актьорите.Нарочно си гледам по бавно Хон Гил Дон та да му се насладя,и с този стайлинг в това време си е много много готин :yes: :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

magikamegi, здравей! Ако не си го гледала в "Lie to me" и в "Cofee house 2" и тях ти ги препоръчвам. Наистина е от красавците, които не са захаросани (не че захаросаните не ги харесвам), но той е от актьорите с мъжкарско излъчване и е много харизматичен. Аз пък не съм гледала Хон Гил Дон и като гледам тук каква хвалба е май него ще започвам отдавна си чака реда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей sikte72.Много се кефя когато някой ме разбира.Благодаря за препоръките май ще изгледам всичко с него.А за Хон Гил Дон мнения много и всякакви.По добре сама да решиш и да си направиш преценка.На мен ми хареса. :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата фотосесия за ‘W Korea‘ септември заедно с Son Dam Bi ..Сесията ми хареса много. Много страст има в тези снимки :д

Иначе съм го гледала само в Lie To Me и ми допадна.

tumblr_m98qu00b9W1rcoad1o1_1280.jpg

tumblr_m98qr0Rio31rcoad1o1_1280.jpgtumblr_m98qfsP0VP1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_m98q8sIirX1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_m98q19ELS71rcoad1o1_1280.jpgtumblr_m98qcanEnt1rcoad1o1_1280.jpg

 

 

~~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за теб, ама на мен няма да ми е чак толкова лесно. Я гледай...

 

162591.jpg

 

И още:

 

 

162590.jpg

162580.jpg

162581.jpg

162578.jpg

162576.jpg

162586.jpg

162587.jpg

162588.jpg

162589.jpg

 

Аз не го подминавам в никакъв случай........... :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно ли не съм писала тук. Най - готиният Гил Донг. Харесва ми, това че прилича на мъж и колкото и "нежна" да става модата в Корея той няма да успее да се впише в нея....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неееееееее.....!!!! Това не мога да го повярвам !

 

Не могат по друг начин да отстранят някой талантлив артист и айде очернянето е на дневен ред !

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, tikitoliq said:

Неееееееее.....!!!! Това не мога да го повярвам !

 

Не могат по друг начин да отстранят някой талантлив артист и айде очернянето е на дневен ред !

 

 

 

За малко да кажа, че трябва да вземат да им забранят алкохола на тия корейце, но след това се сетих, че крехкото им психическо здраве още толкова ще пострада без универсалния отдушник соджуто.

Много ми намирисва на скалъпена тая история......Две пък изнасилени, па какво правят в неговата къща. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...