Jump to content

A Promise with the Gods (2018-2019)


Recommended Posts

DscxKgmVsAEK1Dv.jpg

 

Off Topic

DscxKglVYAEW6Jj.jpg

A-Promise-with-the-Gods-Poster2.jpg

 

A Promise with the Gods (신과의 약속)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 24 ноември 2018 – 9 февруари 2019

Време на излъчване: Събота 21:00

Жанр: Мелодрама

Канал: MBC

Епизоди: 48

Режисьор: Yoon Jae Moon (Autumn Shower, A Thousand Kisses, Rosy Lovers)

Сценарист: Hong Young Hee (Melody of Love, Save the Family, Beautiful Days)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Han Chae Young като Seo Ji Young

Bae Soo Bin като Kim Jae Wook

Oh Yoon Ah като Woo Na Kyung

Lee Chun Hee като Song Min Ho

Kim Dong Yoon като Seo Do Young

Park Geun Hyung като Kim Sang Chun

Kang Boo Ja като Lee Pil Nam

Lee Hwi Hyang като Heo Eun Sook

Oh Hyun Kyung като Kim Jae Hee

Kim Hee Jung като Ahn Joo Ryun

Wang Suk Hyun като Song Hyun Woo

Jung Min Sung като Jo Di Yup

Bae Hae Sun като Oh Sun Joo

Choi Phillip като Jung Kyung Soo

Byung Hun (Teen Top) като Jo Seung Hoon

Choo Ye Jin като Na Hye Ji

 

Резюме: "A Promise With God"  е човешка мелодрама разказваща за две женени двойки, който правят избор извън всякаква етика и морал, за да защитят децата си…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 10 епизода са изключително силни. Много емоционален сериал и актьорите дават всичко от себе си.

Нататък още не знам, но до този момент няма слаба сцена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че те всички сериали са сапунки. Това им е предназначението.

Някои биват, други не стават, но са си време за реклами за

всички телевизии по света. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, има огромна разлика между нормален сериал и тъпа сапунка. След като китайците изгониха корейската развекателна индустрия много телевизии преправиха всекидневните сапунки в уж "нормални" сериали (излъчват ги най-вече в събота и неделя, за да изглеждат като обикновени уикенд семейни драми). Но е достатъчно да се погледне кои са ценариста и режисьора и да се прочете резюмето на сюжета, за да си проличи сапунката. Сценаристката Hong Young-Hee е писала само долнопробни сапунки и да се очаква, че е претърпяла мозъчна трансплантация и е започнала да пише нещо смислено е безпредметно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше ми се да направя избор, но не мога. Нищо не разбрах от резюмето! За първи път то само ме обърка вместо да възбуди любопитството ми. Това има ли общо с медицински сериал? Ще изчакам да се съберат повече коментари за да преценя дали да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е медицински сериал. Мелодрама за избора, който трябва да направят родителите, за да спасят детето си. До колко морален и етичен е той след като в него са замесени и други хора.

 

Майката и бащата се разделят след като тя е забременяла. Вече имат нови семейства, но разбират, че детето е болно и му трябва донор. Един от изходите е още едно дете, което да стане донор за брат си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, aria написа:

Щеше ми се да направя избор, но не мога. Нищо не разбрах от резюмето! За първи път то само ме обърка вместо да възбуди любопитството ми. Това има ли общо с медицински сериал? Ще изчакам да се съберат повече коментари за да преценя дали да го гледам.

 

Преди 2 часа, Tara написа:

Не е медицински сериал. Мелодрама за избора, който трябва да направят родителите, за да спасят детето си. До колко морален и етичен е той след като в него са замесени и други хора.

  Покажи скритото съдържание

Майката и бащата се разделят след като тя е забременяла. Вече имат нови семейства, но разбират, че детето е болно и му трябва донор. Един от изходите е още едно дете, което да стане донор за брат си.

Ако и този безумен сюжет не те откаже от гледането.....:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, мелодрама е. На жените ще им хареса. Аз оценявам актьорската игра като отлична.

Както винаги 24/48 серии са малко множко, но не чак толкова дразнещо.

По средата има леко разтягане. Отностно сценариста, не се интересувам кой е писал

сценария. За мен е по-важно кой е режисьор на дадена продукция. Защото добър режисьор

може от слаб сценари да напреви отличен сериал и обратното. Играта на актьорите също

зависи в много голяма степен от работата на режисьора. Това е мое мнение и не ангажирам никого с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, bond написа:

Да, мелодрама е. На жените ще им хареса. Аз оценявам актьорската игра като отлична.

Както винаги 24/48 серии са малко множко, но не чак толкова дразнещо.

По средата има леко разтягане. Отностно сценариста, не се интересувам кой е писал

сценария. За мен е по-важно кой е режисьор на дадена продукция. Защото добър режисьор

може от слаб сценари да напреви отличен сериал и обратното. Играта на акьорите също

зависи в много голяма степен от работата на режисьора. Това е мое мнение и не ангажирам никого с него.

Нито един режисьор не може да спаси сериал с малоумен сценарий. Добрите режисьори не снимат сапунки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да се препираме с теб за неща, в които и двамата не сме професионалисти,

по-добре зрителите да гледат и сами да си съставят мнение. "Малоумен" или не,

всеки сам решава за себе си.  Да не говорим, че дори само заради участието на 

Хан Че Йонг си заслужава гледането. Жената се връща на малкия екран след

дълго прекъсване и трябва да я уважим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...