Jump to content

Recommended Posts

@seal_reinforce,  направо на втори, няма  да сме от изоставащите я!:D Мъча няколко в очакване на дедо, но не са от тия, дето да си зарежеш работата.И при корейците  почти трагично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър сериал ,особено впечетляващи  бойни сцени,много добър декор ,костюми  и разбира се  добре подбрания каст.

Адмирации за играта на  Arthur Chen ,толкова млад ,а  показа страхотно присъствие,много харизматичен:yes:

Сценария също е  на ниво,изключая сюжетната линия за нощта,която ни видяхме,ни  ни загатнаха  за нея.И разбира се единия от основните персонажи,която беше направо дразнещо истерично инфантилен образ на Санг Санг.Освен това с този ръст ,до кръста  на Arthur,на  моменти изглеждаше направо гротескно,особено когато в някои сцени до нея заставаше някоя от другите актриси.Силно се надявам в новия сезон окончателно да са я“ уморили„.Иначе самата актриса си е добра,но по скоро подходяща за някой детски сериал,миловидна.Всяка една от другите актриси като сюжетен образ и физика изглеждаше в пъти добре до този красив млад мъж.

Романтиката си беше направо стерилна,вероятно заради възрастта на ГГ.

Много силен беше образа на генерала,двамата учители , с търсен комичен ефект образа на Чен  Пипи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Сан Сан ми е сред противните образи. Предвид възраста на актрисата която с няколко години по-голяма от момчето направо си е гавра. Трябваше да е млада актриса, толкова ли нямат. Нито ми харесва играта и, нито ми е симпатична за гледане. Нямаше детската наивност в нея, физиката не компенсира  това, че играе дете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, daneto написа:

На мен Сан Сан ми е сред противните образи. Предвид възраста на актрисата която с няколко години по-голяма от момчето направо си е гавра. Трябваше да е млада актриса, толкова ли нямат. Нито ми харесва играта и, нито ми е симпатична за гледане. Нямаше детската наивност в нея, физиката не компенсира  това, че играе дете.

:bow:Сцените с нея направо ги превъртах,и аз това се питах ,толкова ли не се намери  друга по подходяща актриса!

Но явно това са си решения на сценариста,такива са били вижданията му за развитие на  самия образ.За жалост през цялото време се набиваше на очи истерично ,обсебващо поведение на героинята,освен това  не бяха подплатили образа с никакви достойнства ,освен сляпата и привързаност към ГГ.На фона на силния образ на принцесата  и другите женски персонажи направо си беше повече от невзрачна и досадна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем не съм съгласна.

Off Topic

 

Сякаш друг сериал сме гледали. Разгледала съм всеки един детайл, до най-малки подробности и психологически разнищила, поне така мисля.

Двамата остават сами. Той я отглежда от бебе. Представете си деца как се гледат едно друго. И може сами да си обясните защо остава слабичка и малка.

Тя се грижи  от дете за домакинството ,

изцяло е поела грижата  за Нин Цюе и той за нея, като едно тяло са. Тя е слбичka, но колко работа върши,

и за миг не спира,и го върши перфектно,има страшно много енергия, и е изобретателна, умна е, но не иска да си напряга мозъка, ако не беше кътала и се грижила за финансите и домакинството и Нин Цюе, как щяха да оцелеят. Неволята и съдбата ги събра,те живеят един за друг.Просто няма как друго да е.

Те пораснаха заедно и физически и емоционално обвързани ...

Сан Сан прие любимата на Нин Цюе,призна качествата и достойнствата й  но каква щеше да бъде ако остане, само домашна прислужница...

Тя го обичаше,... Щеше да изпитва болка ако останеше....

Реши да отиде при родителите си, но той си я искаше обратно, беше я приел за соя собственост, разглеждаше я като даденост и тя нямаше нищо против, защото и тя така го третираше. А когато тя си тръгна, той преразгледа  преосмисли добре нещата.

Не му беше приятно тя да се омъжи за друг.

Пред нея се отвориха други переспективи, да отиде в храма, защото е дете на светлината, но той не я пусна...Отложиха нещата

А и защо трябва да изглежда наивно дете, животът така ги е очукал, че нямат време да са деца.

Точно това противоречие, ръстът на героинята израснала в недоимък и зрелостта й придобита заради несгодите

именно това мисля са целели авторите. В книгата е именно така.

За мен Сан Сан е много сладка и прекрасно се справи. Страхотен синхрон със Нин Цюе.

Не мисля, че влюбените погледи и въздишки, са по-голямо доказателство за любов,

от това да живееш и непрестанно да мислиш за другия. Нямаше целувки и ухажване между Нин Цюе и Сан Сан, но не ми беше и нужно:emote_kiss3:.:28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас, кога набутаха и Дилрабата:slap: Вярно, че когато смениха Артурчо спрях да следя новините около сериала и това ми дойде като шок. В този случай мноо ама мноо се радвам на редуцирането на костюмираните сериали, тъкмо щеи мам време да позабравя първата част иначе нямаше никъв шанс да го гледам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Mи не са ли снимали с другата героиня?

Е, намести се Дилраба до красавеца, не го дадоха на малката, лъчезарна сладурана. Феновете не харесаха  разликата във височината, както и върастта й с актьорите...

Ами, ще красят екрана поне. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще бъде пълна глупост,действието гледам се развива в съвремието... А останаха толкова много неща за довършване,

и героите бяха страхотни. Жалко... Чета и аз, че ще има 3 сезона, или поне така мисли народа и че има нови герои.

Аз бях хвърлила поглед на книгата, съвсем в началото, но хората пишат да се прочете, за да стане ясно, но колкото и да е ясно,

не е написано за сегашно време мисля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше я и в страницата на сериала, и в нейната (това за драмалист говорим), затова я бистрихме. Понастоящем в нейната страница няма нищо за 2020, остави, че инфото за Ever Night е махнато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, поне аз съм доволна, че я няма, това за мен е светлина в тунела:D Въпреки резервите си може и да се престраша с втори сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...