Jump to content

Recommended Posts

ever-night-jiang-ye.137488.jpg

Off Topic

ever-night-chinese-2018.jpg?type=banner

MV5BNmViZjZlYTYtYzFiNy00MWRiLWJjN2EtNGZmHfQO-fxxwrwk1331170.jpg

 

Ever Night 1(将夜)

Страна: Китай

Също така известен като: Jiang Ye

По новелата на: Mao Ni – „Ever Night 将夜“

Година на излъчване: 2018 – Октомври  – 31 до 2019 - Януари – 04

Време на излъчване: Сряда, четвъртък, петък 20:00

Жанр: Драма, Фентъзи, Приключенски

Канал: QQLive

Епизоди: 60

Режисьор: Yang Yang

Субтитри: Английски

 

Участват:

Arthur Chen като Ning Que

Song Yi Ren като Sang Sang

Adam Cheng като Narrator

Zhu Tao като Cao Zhifeng

Meng Ziyi като Ye Hongyu

Yuan Bingyan като Mo Shanshan

Huang Yilin като Lu Chenjia

Chen Zhen като Li Manman

Dylan Kuo като Cheng Jun Mo

Meng En като Xie Chengyun

Kang Keren като Xu Lian

Jiang Shan като Fan Rui        

Chen Pinyan като Song Lian 

Yan Zilun като Tie Jian

Rong Zixi като Mu You

Wang Zihao като Beigong Weiyang 

Wang Zijie като Qimen Buhuo         

Yi Yongding като Wang Chi

Hu Yuxuan като Chen Pipi

 

Резюме: Те са избрани по свой собствен начин, да защитят народа и страната си.

Има една поговорка, която гласи "Безкрайната нощ идва и хаос ще слезе в човешкият свят". Когато едно семейство е несправедливо избито от велик генерал, младо момче на име Ning Que (Arthur Chen) избяга. Той успява да оцелее в дивата природа чрез бързият си ум и своята решителност да изчисти семейното си име. Един ден измъква от купчина трупове малко момиче на име Sang Sang (Song Yi Ren), от тогава двамата са неразделни. Скоро той се присъединява към граничният патрул и в крайна сметка става част от антуража на принцеса Li Yu, докато пътуват обратно към столицата. Чрез своята решителност и упорита работа Ning Que печели място в престижна академия, ставайки ценен ученик, като това го приближава все повече до неговата  цел…

 

 

 

Линк към Сезон 2 :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно тенденцията да екранизират популярни новели, които имат и уеб комик вариант продължава. Нема лошо, тази е една от добрите и  следях само уеба(новелата ми е гадно да я чета онлайн, но явно ще наваксам :)), така че когато излезе превода на първите епизоди веднага го налазих.

Първи впечатления-прекрасно заснет, направо пир за очите, дори бойните сцени са добре изпълнени( на фона на Dokgo, са си направо автентични-_-). Не знам дали се дължи на това, че режисьора е жена, но се наслаждавам през цялото време и дори нямам време да се издразня напълно на поредния сетинг, който е повлиян от запад, сгради, костюми, ост(пак залитания по елфите, но поне са ни спестени сините лещи и белите коси), хубавото е, че не е през цялото време. Този ще си го изгледам докрай, въпреки дразнещото изпълнение на част от каста, при това не на младите, там забележки нямам, никакви:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче. :up:Двамата главни,такава химия имат,като едно цяло.Браво, много добре показано. Интересни бойни сцени.

Дървосекача в действие:nunchako: е...зашеметяващ просто.Главатаря на бандата, който се оттегли също....

Сега отива да гледам слънчицето Му Лъ в другия,да видя кво става с дракановите очи-. т. е. топчета:blink:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От трите екранизации по новели, тази ми харесва най-много, има промени, но са направили сюжета по-многопластов отколкото е иначе, а това е плюс. Хлапето е страхотно, много, ако мога да се изразя "зряло"изпълнение(възможно е да е от децата актьори, китайците още сами мъгла) и поне при него важи правилото, че крушата не пада по-далеч от дървото. Със сигурност ще следя бъдещите му проекти, но засега просто търпеливо ще чакам всяка седмица поредната доза от Jiang Ye.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порових се да разбера малко за Фейю Чън

Off Topic

 

/Артур Чен/,баща му е известен кинорежисьор, писател,артист, женил се 3 пъти, майка му известна актриса. Баба му също  е режисьор.

Той на 18, роден на 09 април 2000 год. 

Чън Фейю е син на режисьора Чън Кейдж и актрисата Чън Хон . [Учи в Академията Табор в Америка.  Занимава се и с музика.

Дебютира във филма " Жертва" през 2010 г., в който играе млад крал. 

През 2016 г. е помощник  режисьор на филма Legend of the Demon Cat . 

През 2017 г. прави официалния си дебют в младежкия драматичен филм Secret Fruit .

Издава първия си сингъл "The Secret Words" като промоционална песен за филма. Сега в историческата фантастична драма Ever Night . 

През 2019 г. е предвидено участието му в младежкия  филм " With You "и фантастичната драма " Legend of Awakening" .

 

Интересно ми беше когато се култивира и реши да залага и провери способностите си в игралата/хазартната/ къща, като едновременно краде от богатите , за да даде на бедните. Оказа се, че той е собственикът. :o:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавата новина е, че ще има втори сезон, лошата - Arthur Chen  няма да участва. Официалната причина е, че ще снима нещо друго тогава(Song Yi Ren между впрочем също отпада, не се споменава защо), на негово място се спряга Dylan Wang . Задачата на втория ще е трудна, Arthur може да е малък и да няма много участия, но вдигна летвата много високо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво ще учи дядката Сан Сан,  и какви са очакванията му спрямо нея,

но толкова са забавни двамата.

Хич не ми се ще да е нещо лошо. Той я приема за Дете на светлината.

Докато Нин Цюе се разхожда с Мо Шаншан да търси Небесната книга и Демонската порта.

Ще намерят ли  книгата, не е ясно, но определено намериха нещо друго....:28558::inlove:

Един от сериалите, който чакам с нетърпение.:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато чакам да довършат превода на битката се пробвах и тук, но нещо не ми върви. Нито главните са ми приятни, нито историята ме грабва... На моменти и костюмите не ме радват и се чудя какви са тези войници с подобни на римските доспехи. Може и да гледам по епизод от време на време, но след изгледани 4 до тук нямам желания да го "изям" като другия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да излезе 41 -ва. Стана много интересно.

Само не знам нашия какъв го раздава, все в обкръжението на жени.:28558:

Да не излезе той детето на  Хадес, а Сан Сан дете на Светлината,

Нищо чудно, че й е все студено. Много итересно,

няма мрак без светлината,  както ден без нощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от другите китайски сериали, в този откривам всичко в най-най-висока степен:

Прекрасно подбрани, перфектно справящи се актьори, бойни сцени-перфектно поднесени от режисьора Ян Ян, и изиграни от героите.

Толкова романтика в един необичаен по сюжет сериал, без нито една целувка досега, не бях гледала.

Идея,  и емоционалнон въздействаща реализация. Този сериал е разказан и показан най-вече чрез чувствата и емоциите на героите,

страхотно справящи се и въздействащи на зрителя.

Едновременно с демоничния образ на главния герой, у него се се се зараждат и нежните, романтични чувства на влюбено момче...

И музиката, е толкова точно и подходящо подбрана... Нямам думи.Това е най-завладяващият сериал за мен... задължителен за гледани от романтици...:up:

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ezgif-com-optimize.gif

 

 

честита нова година със Сан Сан и Нин Цюе:kiss2::P

Специално за феновете на драмата от екипа на преводачите на английски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, новият сезон с Дилан ще излезе чак 2020-та.

Off Topic

 

След като победиха генерала,

който за нищо не съжаляваше и разбра, че заедно

с Нин Цюе са използвани

от управляващите, призна способностите му и му гласува доверие,

го остави

неутешно да се моли на Сан Сан да остане жива,

сериалът приключи.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз замени не прощавам. От друга страна, Дилън ми е фанал окото и мисля да направя обратното - ще гледам 2 и после ще се върна тука. Това е единственият шанс за win-win situation.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sseal_reinforce ТОВА 100% ще ти хареса.

При Нин Цюе няма лигаво, толкоа е надменен и горд, че бие Венго,

но е нахакан и всичко женско му е в  краката, щот е най-серозният сърцат боец,

който не му пука за Небесата, само за Са Сан, и най-важото което е... сам си гради съдбата!

Вторите сезони малко блудкави се получават, просто с времето може би идеите

за сериала се изчерпват някак и избледняват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula и ти ли направо на 2 или все пак изгледа и 1?

Влизам им в положение на феновете, представяш ли си Праскови 2 с друг Дедо.. шок и ужас!!

 

@lukreciana, те тука докъде го докараха със Сан Сан? Не знам народа как ще преглътне сватосването с Дилън после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щяха да се женят, но тя даде фира  накрая. Сега ще видим как ще оцелее. 

Всъщност, тя е дете на светлината, така че... ще възкръсне, няма как

Обаче разликата във височината е просто огромна ,тя  ми изглежда като дете до него, въпреки че епо-голяма на години.

То Дилан не че е по-малко висок де. Чекай да погледна точно колко, ама си спомям, че и той беше едричък за нея,

като разглеждах.

 

Off Topic

kXqygf.jpg

 Ей гои постера цопнат с него вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е по-малък Артърчо ама не си пролича:D Нямам впечатления от Дилън, но мноо цветничък ми идва. Като физика малкия е малко по-грубо скроен в сравнение със заместника, но това определение е доста точно

преди 41 минути, lukreciana написа:

s

При Нин Цюе няма лигаво, толкоа е надменен и горд, че бие Венго,

но е нахакан и всичко женско му е в  краката, щот е най-серозният сърцат боец,

който не му пука за Небесата, само за Са Сан, и най-важото което е... сам си гради съдбата!

Вторите сезони малко блудкави се получават, просто с времето може би идеите

за сериала се изчерпват някак и избледняват...

 

Надявам се да не познае за разводняването, нали уж по новела се водят, което не пречи там да издиша края,не че съм я чела де:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в живота трябва да е такъв, направи супер представяне, вярно е.

И аз не съм я чела новелата , но може би за втори сезон трябват по-любеобвилни сцени... та затова.

Ама съмнявам се , Ще гледаме, живот и здраве.

То до тогава може и да се променят нещата. Нищо не се знае. знай ли се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...