Jump to content

Clean With Passion For Now (2018-2019)


Recommended Posts

On 4/27/2020 at 2:51 PM, Чингулинка said:

Мания за чистене ли има главният? Да взема да го изгледам да се науча как да унищожавам вируси и бактерии, че то в тия времена човек трябва да се образова... Ръцете вече се научих да мия.

Сериала е силно актуален :-) чак си купих парочистачка KARCHER. Не че отдавна не и се каня, но сега направо избухнах в един момент и се събудих в магазина на касата.

Така де доволна съм. Та до главния визирах бузките, а не килата като цяло. Кой не харесва мъж който да си тежи малко на мястото, но лицето му малко ми беше странно в началото, като подпухнало. Обаче играе момчето-хареса ми.

Тук иначе всички симпатяги искам първо да ги нахраня......един два месеца..тва мусака, тва баници :-)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите пет минути са :swoon: Едва оцелях!  Генералът може да се поучи от тях. Направо развих психоза като гледах как се разнасят бактериите и вирусите :slap: И тая обява за МЕРС епидемията, все едно вчера са я писали.

Обаче след като преминах курса по двучасово чистене на Козунака малко се поуспокоих. Имало значи начин да се защитиш :28558: Само отде да си закупим тоя спрей не разбрах. Виж, за прахосмукачките стана ясно от раз. :yes:

Накрая на първи епизод се появиха едни розови гащи, които оставиха у мен по-трайно впечатление и от култовите гащи на Шисъса! :swoon: Само ми кажи дали до края на сериала главният ще ги обуе??? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Козунака! :lol2: Нали беше "мечо"?

И ся к'во ;) Само ме обърквате, начи :P

Като "май хироу"... Знам кой наричате така, но първото

което мозъка ми повтаря е Kim Jae Joong, Kim Jae Joong :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, Май Хироу така го наричаше Лудото Ленче, изгората му, не съм си го измислила аз.

А за Козунака - баш му лепна, превтасал е, подпухнали ми идват бузките нещо, дали е странична реакция от изтъняването на челюстта или е от препиване... Никакъв Мечо не е, поне досега не съм го чула да пее чалга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Чингулинка написа:

Цуци, не си, щото не са ти хвърляли

  Покажи скритото съдържание

сопол в устата

Нормално е, че е развил фобия. И бас държа, че това е била главната!

В устата не, ама в тетрадката в 1-ви клас беше мноооого интересно преживяване...после трябваше да пиша нова....

Пп. А, и един на гърба....Абе не съм го гледала до там, че да знам кой е бил....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, speedy86 said:

Мерси, Чингу, с последния коментар ми помогна да реша дали да го гледам. Тцъ. :) Спестих си няколко часа от живота.

Недей така с лошо! Просто пропусни първите пет минути. Нататък е без такива неща засега. Мен повече ме потресоха гащите и сега гледам само за да видя дали ще ги обуе. Другия чифт вече си го обу брата :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям смях с тоя Козунак! То бива лудост, ама неговото минава всякакви граници! Голям мърморан - хабели били вода да си играят! :mad2:Ама секретарката добре го заби като му припомни неговите ЧЕТИРИчасови душове! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, Чингулинка said:

Голям смях с тоя Козунак! То бива лудост, ама неговото минава всякакви граници! Голям мърморан - хабели били вода да си играят! :mad2:Ама секретарката добре го заби като му припомни неговите ЧЕТИРИчасови душове! 

той, гОркия.. сигурно и студени душове взима

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са тез мъже - чистофайници когато дойде време да правя пролетно / есенно чистене на 100 квадрата етаж от къща? Всеки път изпивам един блистер хапчета за болка докато сколасам с всичко! :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

58 minutes ago, eowina said:

Къде са тез мъже - чистофайници когато дойде време да правя пролетно / есенно чистене на 100 квадрата етаж от къща? Всеки път изпивам един блистер хапчета за болка докато сколасам с всичко! :dunno:

Не си им се обадила, не са дошли. :D Ако само за чистенето ти трябват, фирми много. 

1 hour ago, Aretka said:

той, гОркия.. сигурно и студени душове взима

Как студени? Топлата вода е по-ефективна срещу бактерии. Както и да го мисля, ЧЕТИРИ часа?! Ще кажеш, че в кочина се е врял! А не показаха след толкова сапунисване и дезинфекции как не му се напука кожата, щото кремове и лосиони не видях да ползва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студен душ помага за закаляване, засилва имунната система. Също и за събуждане помага, малко грубичко, но по-добре от кафе. 

Сбръчкан несбръчкан, топла е била водата! не познавам човек, който да издържи да се къпе четири часа със студена вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее! :slap: Като тоя бастун нема втори! @seal_reinforce нали обичаш тапири? Тоя тук е уникален!

Тамън почва да пуска усмивчица като види главната, и се усеща и подскача и хуква да бяга или да й крещи и да й се кара! Айгууу! Ама тя не му цепи басма :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...