Jump to content

Clean With Passion For Now (2018-2019)


Recommended Posts

Не е лош сериала никак. Главния в началото ми приличаше на превтасал козунак, но му свикнах, а и добре се справи с ролята. Главната си я харесвам отдавна, защото е много естествена. В началото за да направят констраста между характерите на няколко пъти счупи гнусометъра после успокоиха нещата. Таткото и дядото са ми фаворити по принцип. Както винаги бедното момиче не облече повече от веднъж едно палто (след номер 30 спрях да ги броя) явно в Корея са на специална промоция "купи две получи шейсе" :-)  Имаше и забавни моменти и като цяло препоръчвам. Благодаря за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почвала съм го този сериал, но ми е от зарязаните. Последното мнение обаче ще ме накара да го погледна отново, за което благодаря. :D

 

Шефке, @cucyta, превтасалия козунак вкарваме ли го в речника? :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи не е лош сериала, освен ако се преглътне доста пълния главен артист, после се свиква и на бързи обороти става.

Заговори се, че ще има китайски римейк. При тях сега е модно да се направят римейкове на всички корейски сериали с леко бягане от сюжета и винаги се намира някаква книга, по която уж ще се прави, неква слОчаеЕнос начи :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така с лошо към момчето, то и нестандартните обичат и са обичани, де. То манията му за чистота беше по-дразнеща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, cucyta написа:

Що така с лошо към момчето, то и нестандартните обичат и са обичани, де. То манията му за чистота беше по-дразнеща.

 

Не бях аз, @diant е виновна :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, jira написа:

 

 

Шефке, @cucyta, превтасалия козунак вкарваме ли го в речника? :lol2: 

Ак остав авъпрос за главния, той си има прякор, от един друг сериал;

"Мечо"

Трябва да се ровна, за да видя точно кой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе много свикнахте на кльощавите корейци :D, та един нормален мъж го изкарахте дебел, то по тази логика всички, дето наизлязоха от казарма са с едни бузки, дето на екран ако ги видиш и айде дебели..

Момчето си е много високо 187, и си е на нормални килограми., категорично не ми прилича на *превтасал* :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам против килограмите му, но мен от физиономията му ме потриса, не знам защо. Поради тази причина и не съм гледала сериала, макар че главната я харесвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо съм писала Мечо,може би в сериала така му викаха,или аз съм го кръстила. Ха-ха. Не си спомням.

 

Отговорено 13 Юли, 2016

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, jira said:

Почвала съм го този сериал, но ми е от зарязаните. Последното мнение обаче ще ме накара да го погледна отново, за което благодаря. 

 

Не се подвеждай по мнения. Сама решавай. Аз обожавам девойчето, но честно да си призная дори с превъртане не можах да изтърпя абсолютното физическо несъответсвие между двамата. Не става въпрос само за ръст, излъчването им е на светлинни години един от друг. Захаросано, но всъщност нямаше достатъчно химия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/25/2020 at 3:36 PM, cucyta said:

Що така с лошо към момчето, то и нестандартните обичат и са обичани, де. 

Много точно казано, Шефке! :icon_sunny: И не играе лошо човекът, аз поне му имам изгледан цял сериал - Doubtful Victory, за разлика от някои други хубавци, на които не мога да им ги избутам нещата колкото и да красят екрана.

 

А превтасалия козунак изобщо не го свързах с килограмите на актьора, а по-скоро с поведението му в сериала, че беше един такъв префърцунен и само пуфтеше и се гнусеше наляво и надясно. :28558: 

 

@bond съгласна съм, че са много странна двойка. Не съм гледала достатъчно, за да коментирам химията, ако стигна по-напред, ще се изкажа. От доста време много ми го препоръчват този сериал и извън форума, ама все не се наканвам да го пробвам отново. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз го гледам в момента.., честно казано пък мен само тяхната връзка/завръзка ме държи в сериала, някак са ми сладки с тази инфантилна на моменти срамежливост, но ми е съвсем ок държанието на героя с тази негова фобия..

имат сладки сцени помежду си

 

иначе в сериала не се случава нещо особено друго :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мания за чистене ли има главният? Да взема да го изгледам да се науча как да унищожавам вируси и бактерии, че то в тия времена човек трябва да се образова... Ръцете вече се научих да мия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...