Jump to content

On Your Wedding Day (2018)


lazeto

Recommended Posts

MV5BM2I4Y2MxMjktY2RlZi00NmYzLWI2MjUtNTViYzFhYzJlMDc1XkEyXkFqcGdeQXVyODkyNzkyMjM@._V1_SY1000_CR0,0,698,1000_AL_.jpg

 

Off Topic

MV5BOTM0ZmJlNjctMDBiNS00ZjYxLWFkNTEtZGRhY2JhNmRiZGM3XkEyXkFqcGdeQXVyNDcyMjQ4MzU@._V1_SY1000_CR0,0,698,1000_AL_.jpg

 

On Your Wedding Day (너의 결혼식)

Страна: Южна Корея

Премиера: 22 август 2018

Времетраене: 110 мин.

Жанр: Романс

Режисьор: Lee Seok Geun

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

Park Bo Young като Seung Hee

Kim Young Kwang като Woo Yeon

Shin So Yul като So Jung

Song Jae Rim като Yoon Geun

Kang Ki Young като Woo Yeon's friend

Ko Kyu Pil като Woo Yeon's friend

Jang Sung Bum като Woo-Yeon's friend

 

Резюме: У Йон (Kim Young Kwang) се влюбва от пръв поглед в Сънг Хи (Park Bo Young), още докато са ученици, но не може да ѝ признае чувствата си, тъй като не е сигурен дали тя ще отвърне. Затова двамата са приятели, заедно завършват училище и университет, и започват първата си работа. Един ден У Йон получава покана за сватбата на момичето, което е обичал цял живот. Как да постъпи от тук нататък?

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с български, английски и руски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладък филм -  романтичен, лек и приятен за гледане.Нищо натоварващо, съвсем реалистичен сюжет и финал. Финал определено не по корейски 

Spoiler

никой не умря, нито се разделиха за 1-3 години преди да се съберат окончателно. Просто първата любов си остана в миналото, както при 99% от хората, остана незабравима, оцениха колко ценна е била за тях и продължиха напред живота си, както си му е редът.

Чудя се търсен ефект ли е бил контраста във визията на двамата главни - един от най-високите корейски актьори до това късокрако миньонче, едва стигащо му до кръста, но изглеждаха ужасно един до друг 

Spoiler

през цялото време си виках тия хич не си подхождат и на финала изпитах почти облекчение от раздялата им :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо филмчето, качествено заснето и с добра актьорска игра. Става за едно приятно убиване на времето. Но от финала чак ме заболя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти можели на фона на това преследване , да забиеш с такъв финал ... ейш ?!?!? Иначе не е лош филма, хареса ми, но с този финал, уби всичко романтично в мен ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав филм, много добра актьорска игра. Като цяло, финала наистина си е типично корейски,

Off Topic

ей така хубаво да ти убият романтиката, като за финал...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фона на цялостната свежарска атмосфера, приповдигнато настроение, комедийни и сладки сцени, романтика, красиви актьори, красиви усмивки, закачливи очи, музика, красиви пейзажни сцени, ....

Off Topic

... и накрая да се стигне до този финал, нещо не ми се връзваше чисто от емоционална гледна точка....

Но не е лъжа, че всеки среща някого в живота си, и без дори да осъзнава, този човек определно влие върху това как ще се развият дните, седмиците, месеците, та дори и годините му за в бъдеще. Хората се срещат и разделят постоянно... човешките взаимоотношения сами по себе си са изключително сложно нещо, при някои емоцията е водещ фактор, а при други разумът. :) 

Финалът ми беше по-скоро леко японски, че те се придържат повече към реалистичност, но в никакъв случай я няма драмата. :D 

Хубаво филмче, а и кастът ми харесва много. За отпускаща и релаксираща вечер е идеално :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса филмчето:)Наистина краят

Off Topic

те оставя тъжен:(, гледайки усмивката му през сълзи в последния кадър, но пък е по-реално, отколкото „три дни яли пили и се веселили“, защото според мен раздялата им рано или късно щеше да се случи.Просто защото двамата гледаха по различен начин на живота и любовта.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От коментарите бях подразбрала какво да очаквам, а и двамата главни наистина не ми стояха добре заедно на екран заради тази огромна разлика в ръста (иначе са сладури всеки от тях поотделно), та затова като цяло изгледах филма без много очаквания. И все пак ми се искаше още нещичко, за да го харесам :) Може би появата на Song Jae Rim ми беше твърде краткотрайна :D

 

Главният с години мечта за нея,

Off Topic

а когато се събраха най-после реалността така яко го удари по главата, че му изби всякакви мисли за романтика :P Чак ми беше жалък за гледане после, като ѝ се извиняваше. 

 

Краят не знам дали беше корейски, ама по-добре такъв, отколкото американски. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...