Jump to content

The Rose


skofiild

Recommended Posts

Току-що, cucyta написа:

За Сами не знам дали е решил да е кореец или американец. Та ако е второто, може и да не ходи казарма...

Ау, тази лека подробност я забравих :D 

Ами айде да не ходи тогава, и да чуваме гласът му от време на време в някой кавър поне. Ама пък от друга страна то някак си ми е нетипично да си кореец и да не идеш в казарма, да изпълниш дългът към държавата. То ще се чуе какво е решил. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква хубава новина...

За мен е хубава, трима от четири членна група са в казармата, злорадствам малко, ама от компанията си го заслужават.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро се бях присетила за тях и слушах техни изпълнения.

Разбрах и някои неща, които не знаех, като например това, че в началото на 2018 г. са били много, ама много близо до нас.

По-точно Истанбул, ама ей го дей той, по-близо е от Корея.

Имали са концерт, предполагам част от турне и турската публика определено е доста ентусиазирана.

Дано някой ден се случи и в България...

И дали защото ги гледах тия клипчета, сега постоянно в ютуб ми излиза нещо с тях.

Това, което излезе и гледах преди малко е участието на Woosung в шоуто SuperBand, провело се през 2019 г.

Общо взето в него, цитирам: се канят независими музиканти, от улични певци до сензационни виолончелисти, да си сътрудничат и да създават оригинална хармония заедно като група. След като всеки отделен музикант премине предварителните кръгове, състезателите сформират група по свой избор и се състезават помежду си в различни рундове. След като загубилите членове на отбора бъдат елиминирани, останалите състезатели формират нова група за следващия кръг. Последните 4 групи се отправят към финалното шоу /предавано на живо/ за шанс да спечелят 100 хиляди долара, да издадат албум и да тръгнат на световно турне.

Ето две от изпълненията от участието на Woosung. Коренно различни са. 

Ао ги видите ще разберете какво имам предвид, но Woosung е прекрасен и в двата...

 

 

П.П: На 22 ноември е имал IG лайв и е попял... Клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картина на Woosung e продадена на търг на доста висока цена, чак той се е учудил и го е коментирал в свой лайв. Цената е 2 500 000 вона, което приблизително е 1887 евро. 

Повечко: Клик  Клик

 

7Xl6E.jpg

 

Off Topic

 

7X0ER.jpg

 

А тук казвам евала на този фен/ фенка. Направил/а си е труда да напише най-важното случило се с момчетата всеки месец от изминалата година. Ако ви е интересно да погледнете и да си припомните.

Заповядайте...

/Дала съм за декември, но ако щракнете на първия пост ще излязат всички/.

 

На 9 декември Woosung е пуснал в Инстаграм своя нова песен, как я изпълнява. Песента е написана и създадена от него. Добре, че е качена и в ютуб...(П.П: Сега видях, че Сucita е качила линк към изпълнението му в Инстаграм)...

Off Topic

 

 

 

А с тази снимка е честитил Коледа. За нова година също е поздравил, добре, че е той и е активен по някакъв начин, другите докато излязат...

7X1V4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента им  "Sorry" е номинирана в EuroKpop's Top 100 Kpop Songs of all Time. 

/ Топ 100 Kpop песни на всички времена на EuroKpop./

Ако желаете да гласувате за тях, до 21 януари е, може по няколко пъти на ден, без да си правите регистрация: :click:

 

Как вървят нещата до тук:

5 - LUCY - Flowering
4 - EXID - Up and Down
3 - Secret Number - Who Dis
2 - VAV - Senorita
1 - The Rose - Sorry 

:click:

 

А този младеж много ме забавлява. На 12 януари Hajoon в стори в Инстаграм написа къде точно е войник, ако фенките искат да му пратя писъмца. Така че стягайте се и почвайте да пишете.

Air Force Operations Command Support Group, Xinjiang-ro 55 (309-4) in Pyeongtaek, Gyeonggi-do Province
Military band member Lee Jaehyeong 

Erhy4-ASU0-AUEOqy.jpg

 

Туитър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо кофти става...У Сонг изглежда толкова тъжен тук...А и какво ли значи , че няма да чакаме повече..."Hello Thank you for waiting patiently through tough times You won't have to wait much longer now.":

 

 

P.S.: а може би е нова песен, ако съдя от написаното в инстаграма му("Link in bio for full version"). Ох, отдъхнах си, че какво ли не ми мина през главата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно го е налегнала носталгия по The Rose и момчетата. Може предварително да са ни подготвили нещо преди да влезнат в казармата и поетапно да ни пускат изненади. Много се надявам. :wub: Кучето на У Сонг е голямо сладурче. Има си и личен инстаграм , който тати старателно поддържа iwoolfy :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни се, но с тези съдебни дела, трудно ще ни пуснат нещо официално от преди казармата. Но и неофициално да е пак ще се радвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме е яд, че сигурно имат стотици създадени текстове и музика за нови песни, та дори и завършени песни, които не са се класирали в предни албуми и не можем да чуем нищо, докато не приключи казуса с делата и момчетата не приключат с военния си дълг. Ще чакаме! У Сонг преди пускаше и много акустични кавъри на песни в instagram профила си... сега и там е пусто :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Woosung. който сега го раздава свободен електрон, докато другте са в казармата, по между другото, в началото на тоя месец- 3 юни си отвори личен профил в Туитър.

Първата му публикация.

 

А най-новото там е следното:

<LAZY> Coming Soon

E4-Fv4-R1-VEA81-RNk.jpg

 

П.П: Ново тийзър изображение от WOOSUNG, хаос...

LAAZZZY

E4-K-GTSVUAI5-I-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе и видео тийзър към предстоящата песен от WOOSUNG.

Тя ще излезе на 25 юни, 12 am KST

WOOSUNG (김우성) – Lazy (feat. Reddy) | Official Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...