Jump to content

The Rose


skofiild

Recommended Posts

Как ме е яд сега... Преди дни гледах един доста смешен туит с Woosung и исках да го кача да се посмеете и вие, то без да искам го изтрих и край вече с него, не мога да го намеря... С мацката от сериала  Psycho But It's Okay беше, то в последно време доста такива неща с нея намерих, явно е страшнааа..:28558:

 

Вместо това ви качвам войника...

Ed8l-Wso-Xk-AA2-z-D.jpg

 

Off Topic

 

Ed8l-XPt-XYAI57j-X.jpg

 

На 25 юли се навърши една година от соло дебюта на Woosung.

#Wolfs1stAnniversary

 

А на 3 август групата ще празнува своите 3 години...

/Еха, дебютирали са на една дата с ONF/.

Ed551a-FVAAAtr73.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само, направили са си нови Инстаграм, ФБ, Туитър и Ютуб акаунти, както пишат  в постовете си под снимките момчетата:

gud0011
3years and counting

Instagram
https://www.instagram.com/therosesound

Facebook
https://www.facebook.com/therosesound

Twitter
https://twitter.com/TheRoseSound

Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCtAVRsk51HikP2jrVHCWb7Q

 

А ето и текста на английски в по четим вариант:

Off Topic

Hello, Our lovely Blackroses
It's already our third year walking together on this beautiful road to wherever the destination may be. Everyday has been such a blessing for us ever since we met. Thank you always for being by our side through all the ups and downs.
With every journey there is a detour or a resting period. We think with the members going to the army, now is the right time for us to just sit where ever we are and enjoy the view that we were not able to see while moving forward. There are things we can learn and experience only when we stop and take the time to appreciate. We really hope that we can come out of this and tell you guys all about our experiences.
Until then we have prepared a little gift for our blackroses, which we hope to reveal soon.
Miss you, see you in a bit.

О и ще ходят в армията и останалите, доколкото разбирам... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta, благодарско!!! ;)

Тая сутрин видях и аз доста постове с това, тоима повече дори от поздравленията за годишнината, обаче нали съм бавно разбираща и накаква седя и се чудя какво е това пък сега.То не, че не си е написано чисто, просто и ясно, нови акаунти... Става ми смешно сега, колко съм заблудена само...:rofl:

 

Обаче тия новите акаунти си е логично да си ги направят. В другите не могат да публикуват нищо, защото най-вероятно се контролират от компанията.

А в тези, сега могат да пускат всякакви нови неща около тях. Може би дори някаква музика, кавъри или нещо такова.

Плюс това, при положение, че нищо не се знае по това как върви делото и какъв ще е изхода и какво евентуално ще става от там нататък, не ви ли се струва доста обнадеждаващо, че те си направиха нови акаунти, все едно директно си казват, ние ще останем заедно, пък каквото ще да става...

Мисля, че това е най-важното. Доста добър подарък за феновете за празника.

Аз поне сега съм малко по-спокойна за бъдещето им, и дано наистина е така, да не си въобразявам някакви неща. Просто да си останат заедно...

 

За казармата, ами да, то първо е по-добре да си я минат заедно, а не на етапи. За да са после заедно всички.

А и като не се знае колко ще продължи делото и не могат да пускат нищо официално, поне да я свършат и тая работа.

 

/Пък знае ли човек, всичко случващо се може и да е намек, че делото върви добре за тях/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо и според мен новите акаунти говорят сами по себе си, че вече се отдалечават все повече от компанията, която ги продуцираше и започват да владеят положението сами или дано имат подкрепата на друга компания! Не разбрах дали намекват за влизане в казарма и на другите членове, но най-добре заедно да я изкарат, за да може да имат ударно завръщане ЗАЕДНО след 2 години. :wub: На мен ми липсват отдавна, но ще чакам още 2 години ако се налага, само да са добре момчетата и да могат да пишат музиката и текстовете си с удоволствие и това да ги прави щастливи. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всичките нови социални мрежи на групата вчера е качена следната снимка и надпис: 

Ready for the gift?

/ „Готови ли сте за подаръка? /
...

8.24.20

Ef-Ht5-Sp-U0-AEk-Vx0.jpg

 

Момчетата са си я качили и на стори в инстаграм..

Та чакаме 24-ти, да видим какво ще е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко остава още до датата, а момчетата пуснаха и ето това видео за феновете. 

#Blackrose 8.24.20

 

 Много миличко е към края, когато намесват и До Джун. Надявам се да съм успяла с линка. Не съм пускала от векове хехе. 

Редактирано от skofiild
За съжаление клипа е премахнат...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искането им за прекратяването на договорите е отхвърлено от съда...

На 31 август J & STAR Company заяви: „През март тази година The Rose подаде искане за прекратяване на договора, като посочи причини, включително неизплатени плащания, щети на доверие и изключителни нарушения на договора. Съдът обаче отхвърли това искане. "

Агенцията добави: „В момента се провежда арбитраж чрез Корейския търговски арбитражен съвет. Опитваме се да разрешим въпроса по приятелски начин. "

Агенцията добави: „В момента се провежда арбитраж чрез Корейския търговски арбитражен съвет. Опитваме се да разрешим въпроса по приятелски начин. "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам от постовете из групите Хаджьон  също ще влиза или вече го е направил в казармата. Колкото по-бързо я свършат тази работа, толкова по-голяма вероятност  има да ги видим отново и на сцена. И без това със закучването на делата няма как да ги гледаме, а казармата трябва да си я минат, та хайде и Джехьон да я свършва тази работа...Макар, че не виждам нищо в профилите им в инстаграм, което да навежда на това. Та не съм сигурна, но ще с разбере.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И много хубаво прави, мен ако ме питате.

Хем ще си извърши военния дълг, хем ако влизат ей така през един период, докато излязат всичките може и да им е свършил договора.

Компанията да си умре от яд. Малко гадничко звучи, ама не ги заслужават и не трябва да печелят от тях.

Четох, че влиза във ВВС. Аз по принцип в този период виждам едно приключение, един опит и преживяване за цял живот, та се надявам да изпита тези емоции с пълна сила, лека служба и като се завърнат някой ден четиримата, много яко да разцепят с уникалната им музика и гласове, както само те могат... ;)

 

П.П: В тоя ред на мисли, щом още са под компанията си, как ли става решаването на влизане в казармата.

В смисъл, ако те си решат, дали им правят проблеми? Замислих се сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, влизането в казармата не зависи от компаниите. Подаваш заявление и когато те повикат. Поне така ми изглежда на мен. А ако си навършил определена възраст, 28 мисля стана отскоро. ще те привикат дори и да не искаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и тримата войници да имат лека служба! Очаквам и Woosung в най-скоро време да постъпи войник, ако не е решил нещо солово да прави, но не вярвам.....

Та след 2 години, да сме живи и здрави, ще се радваме на нещо ново от тях, а до тогава ще си ги подкрепяме със слушане на всичко, което са сътворили. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...