Jump to content

The Rose


skofiild

Recommended Posts

И Хажьон също. Предполагам и Дожьон ще се присъедини, ако влезе в профила си, че последната му публикация е от 14 май...

Off Topic

 

Но пък той ни е оставил красива роза:

 

 

Ех, тези детски инструменти....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенбазата на Джехьон са ни писали къде ще можем да намерим занапред информация за групата. Сайта може да го намерите ТУК.

П.п. много ме объркват почти еднаквите ник нейм на фенове и титуляри...миане, @felicyti,  ама става въпрос за сайт на фенове, не за нещо оригинално от момчетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta  досетих се, че е фенски сайта, след като ми даде да избирам дали да ми е на френски или на български език :D 

Но пък си го запазих с отметка и ще следя дали качват някакви новини около тях :)

Предполагам, че когато се случи нещо по-голямо, ще се научи от всички социални платфорими, но не е излишно да има повече опции за информация :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо ново около тях, но днес са сложили техни песни в една плейлиста с песни, все хубави между другото, та ще го споделя само тук...

[Stone Music PLAYLIST] 백종원도 울고 갈 밴드음악 맛집|The Rose (더 로즈), 버스커 버스커, 원위 (ONEWE), 엔플라잉 (N.Flying), 딕펑스

 

0:00 엔플라잉 (N.Flying) – Let Me Show You
3:05 The Rose (더 로즈) – She’s In The Rain
7:02 딕펑스 (DICKPUNKS) – 같이 걸을까
10:54 원위 (ONEWE) – 미쳤다 미쳤어 (Crazy Good)
14:11 The Rose (더 로즈) – BABY
17:05 버스커 버스커  – 정말로 사랑한다면
21:19 원위 (ONEWE) – 나의 계절 봄은 끝났다 (End of Spring)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз я слушах, как пък три от любимите ми групи са тук:D. много се радвам и все още вярвам,че ще видя розите отново да правят музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta  Не съм слушала групата много много,  затова и не смея да пиша в темата им, но от песните които съм чувала стила им ми допада.~

Но попита и нямаше как да не отговоря :)

Има още една снимка като кликнеш настрани и там го е написал на английски ~

Да говори се за армията и за неговото влизане:

Off Topic

Image

Моя превод :

Здравейте, Dojoon oт The Rose.

Вече е втората половина на 2020.

Мина почти половин година чудейки как са нашите Black Rose.

Kакво правите, колко често нашите Black Rose мислят за нас, естествено. хаха

Пиша ви това писмо на ръка, защото има нещо, което искам да ви споделя самият аз.

Моето влизане в армията ще е на 6 ЮЛИ 2020 и ще започне моето изпълнение на военните задължения за отбрана за моята страна.

Сериозен съм казвайки това, защото това е изненадваща новина за нашите фенове, които ни изпращаха безусловната си любов и безкрайна подкрепа.

Но искам да кажа, че ще го направя по най - смелият и здравословен начин.

Обещах Ви, че ще се завърна възможно най - скоро с добра музика, но поради ситуацията с вируса и с влизането в армията, за съжаление стана неизбежно и  този период трябва да го отложим още малко.

Както и да е , Аз съм сигурен,че ще се завърна по зрял и достоен човек след като приключа моите военни задължение за моята любима страна - Южна Корея.

Искрено благодаря на всеки един от вас по отделно, затова, че направихте възможно да прегърна нашите красиви спомени и да почитам всяка една минута, секунда.

Ще ми липсвате повече от колко аз самия.

Your Rose - Park Do Joon

~

Прикачил е едни сладурски снимки, които ми привлякоха вниманието.

Eb8x0i2-UYAEev6-R.jpg

Off Topic

ImageImageImage

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаряяя, @bubble:es::kissx:. E, така, де, аз от английски се надявах някой да ми преведе:D, корейския хич не го и знам, пък английския малко повече:28558:.

Да му е лека службата. Ще го чакам това усмихнато талантливо момче!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Сумпи отбелязаха новината. Ти да видиш...

/Иронизирам малко, щото имам чувството, че в сумпи все за едни и същи пишат/.

Off Topic

 

 

 

Обаче аз искам друго да кажа...

Първо: Много им се радвам на момчетата, които влезат в казармата.

Аз като момиче, че аз искам да вляза. За мен това е един много достоен дълг.

А и като цяло корейската казарма си има и доста развлечения, които е добре, не е само сериозната част и може би това помага времето да мине малко по-лесно.

Второ: хваща ме яд, когато момчетата започнат да се извиняват, задето трябва да влизат.

Разбирам защо го правят, но тия корейски фенки от небето ли са паднали. Те пък най-добре знаят, че всеки един корейси мъж трябва да влезе в казармата.

И вместо тия млади мъже с гордост да го заявят, все трябва да се извиняват, сякаш нещо грешно правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема за който се извинява е, че го прави внезапно, мисля. Обикновено се знае доста преди да влезнат. А и още нищо не е решено с бъдещето на групата.Пък де да знам, те по принцип си се извиняват за какво ли не...че влизат в казармата, че си имат приятелка, че ще се женят, че ще им се ражда дете...луда работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки от изпращането му ~  Физиономиите къртят :D

Doojoon е женен? Виждам халка, но не мога да разбера на коя ръка е . Или е просто,че си има приятелка?

 

Image

 

Off Topic

 

 

ImageImageImageImage

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой знае, то халките там не винаги значат това което са тук. Аз поне не съм срещала такава информация. Ама не съм и чак толкова четяща по чужди сайтове. Като знам как се загуби от соц мрежите точно преди да обяви, че влиза в казарма...като нищо се е и оженил та ако не, и нещо повече. Имам предвид татко да е станал.:D Както и да е. Важното е, че ги виждам и четиримата заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta уби ма...

Корейските фенове, тия хрътки, да не разберат, че се оженил. Та те затова живеят, да човъркат и научават даже кой кога е кихнал.

Само Чен от Ексо ги излъга...:28558:

 

Шегувам се. Според мен няма как да е женен, то поне тия неща ги съобщават.

 

Айде, шута и в казармата...

 

А тук как му вкарват прическата за казармата...

 

И хаштаг има създаден за повода:

#AlwaysWithDojoon

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta аз не ги заглеждам толкова в ръцете :D само когато някой симпатяга е пред мен, лафим си и искам да го поопозная, и го заглеждам в ръцете :28558:

Иначе нека е лека службата му на Dojoon. Винаги ми се струват много дълъг период тези две години. Този факт с влизането му в казармата е знак, че наистина скоро няма да чуем нищо ново от групата, поне не и в пълен състав, което леко ме натъжава. Нооо и те са хора и в никакъв случай не трябва да живеят само за феновете си! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...