Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Temptation Of Wolves / Romance of Their Own

 

Държава: Южна Корея

Година: 2004
Жанр: Комедия, Романтичен, Драма


В главните роли:

Kang Dong Won

Jo Han Seon

Lee Cheong A

Сюжет: Главната героиня Хан Кьонг отива в Сеул, за да живее при майка си, без изобщо да подозира какво я очаква... Попада в центъра на боя между бандите на две враждуващи училища и едвам се измъква, а най-добрата ѝ приятелка е тръгнала с детската ѝ любов и ѝ се хили мазно. И тъкмо когато Хан Кьонг си мисли, че по-зле не може и да бъде, някаква маратонка ѝ се забива в лицето! Така се запознава с Пан Ха Уон, лидер на едната от бандите. Скоро се сблъсква и с водача на другата, Чонг Те Сонг, при доста мокри обстоятелства. И двамата почват да се домогват до нея, всеки по свой си начин, но нито един от тях нормален. Гледайте и ще видите уникални сцепващи от смях моменти и за да разберете кой получава момичето, а също и защо Те Сонг се държи толкова странно...
Филмът се гледа на един дъх!

 

 

С български субтитри: :click: 

Онлайн с български субтитри: :click: 

С английски субтитри + OST: :click:

Онлайн с английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Онлайн с руско озвучаване: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комедия? Сериозно ли? Нищо подобно не помня, още повече като се сещам какъв беше сюжета, не ми се стори никак смешно. А може би трябва да го гледам пак... :scratch: Греша ли, или

филма се отнасяше за един, влюбен в полусестра си? И майтапи не помня да е имало... Баси, изобщо същият ли е филмът?

 

Ragnos, нежни, нежни, ма бая се млатеха... Обаче малко намирисва тая работа....................... :suspect:

Обаче при всички положения мнението ми за филма остава много негативно. Направо ми се повдига от завръзката, дето я спретнаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента го гледам (още не знам, какъв е финалът, въпреки че не ми е много трудно да се досетя някои неща). Филмът е толкова идиотски, че това го прави комичен. Има нещо симпатично в него (освен двамата младежи )!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по темата... като цяло беше много добро.. на едно или две места ме разплака даже.. ама идеята с влюбения брат направо ми взе акъла сериозно... аз първо неможех да загрея кво става викам абе тоя е много странен.. и се чудя той ся влюбен ли е в нея кво... и като разбрах че са братя ме пратиха в другия край на стаята направо... и така... общо взето освен това нещо много ми хареса филмчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що го изгледох. Добре че чак сега се наканих да го гледам, а не ми е първа среща с корейското кино. Иначе сигурно щеше да ми е първият и последен корейски филм Толкова елементарен, че не намирам точните думи. Сякаш чета литературните напъни/ еротични фантазии /меко казано/на някоя влюбена пуберка Няма да коментирам младежите /поне братовчед да беше/ , много добре се биеха

Ами присадените очи, а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна се каня да го гледам тоя филм,прочетох коментарите предварително и си мислех,че ще бъде боза...Но уви филма много ми хареса,последно време си мислех,че съм изгледала всичко интересно и нищо неможе да ме разплаче,обачче този филм ми доказа обратното,много е затрогващ..

АКо мислите,че във филма е странно,отвратително,неприемливо и т.н това че симпатягата обича полусестра си...НИЩО НЕ СТЕ ВИДЯЛИ....тези,които са гледали Мy sister my love(i`m in love with my little sister) знаят за какво говоряя -таам любовта е ... да кажем доста по-силно изразена и проявена...Гледайте го,ако искате да си промените мнението че темптейшана покварява...

 

А колкото до края..

Не мисля,че са и присадили очи...по-скоро метафорично е използвано...че той е накарал сляпото момиче да осъзнае неговата болка - "да види през неговите очи" света,красотата,любовта,жертвоготовността и т.н...тя разбра за картичките като ги докосваше...поне така мисля аз де...може и аз да съм в грешка

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса. И то най-вече с драматизма, с който беше наситен.

 

На първо място: идва девойче от провинцията в Сеул и попада... насред боя на две банди. Кошмар направо, добре че остана непокътната.

След това - нея, започват да я ухажват двамата смятани за най-готини момчета. Нея - "най-голямата загубенячка в класа"... :lol!: Е та такова внимание нима е за отблъскване. Как да не се почувства поласкано "грозното патенце".

И още: Докато се чуди на дилемата кого повече харесва от двамата, се оказва, че единият й е полубрат. Мигом любовта се преобразява и поема по нов път.

Но уви, не е така за братчето, което е "хлътнало до уши" ("Како... в следващия ни живот, не бъди моя сестра. Може да си наистина, наистина грозна, просто, моля те, не бъди моя сестра...") Пък и как да не обича такъв човек, като тя е единствения му близък, който се грижи за него, обгражда го с внимание, прави му каша, довлича го до кревата след поредния бой... единствения, който го обича, след като всички които са го обичали до сега са си отишли от този свят :cry:

И когато си мислех, че вече нещата са се успокоили, след поредния бой се установява, че братът е болен от сърце. Как да нарани току що откритата от него сестра и да й каже, че скоро ще умре... Затова евала за постъпката му, че се оттегля, дори и замисъла за картичките - просто ти бърка в душата затрогващо.

Но да се върнем и на другия главатар на банда. Той пък от своя страна, виждайки че момичето което е започнал да харесва се увлича по друг, предпочита другия, събирайки гордостта си, той я оставя на избора й - тръгва си пръв от бара, оставя се да го пребият, докато тя откара с такси "любимия си" далеч, а когато му препречва пътя, за да не му потърси сметка, защо не я оставя на мира... как да бъде настъпателен човек?1 А после разбирайки, че другия й е полубрат, явно "зеленото животинче на ревността" все го човъркаше

Мдааа, филмчето си струваше гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

speedy86

Нищо не ми е странно в този филм. В този филм видях само зле навързани прекалено много клишета. Добрата актьорска игра не можа да промени цялостното ми мнение, че всичко това съм го виждала без да е толкова хаотично и в доста по-добър вид. Сбиванията бяха много добри /май това беше единственото, което ми хареса

speedy86 сами сме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нищо оригинално и запомнящо се не видях в този филм. Гледах го преди месец-два. Просто нямаше с какво да ме впечатли , че да го запомня освен

нелепото влюбване на брата :shoot:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е за неделно сутрешно зяпане.Неангажиращо и с добра актьорска игра.Сценария не е нищо особено,навързан,както сметнат за добре.Колкото до клишетата,почти всяка по съществена сцена,съм я гледал в други продукций.Изгледах го,по скоро заради режисьора,но A Millionaire's First Love e с класи над този.

Би излязло добро сериалче от филма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото,което ми хареса бяха сцените,в които имаше бой..

Иначе филма не е с "уникален" сценарий..нищо ново под слънцето освен това нелепо влюбване в сестра си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак вчера намерих време да седна да гледам и това филмче и трябва да отбележа,че беше наистина страхотно!!!? двамата главатари на бандите са голями сладури... аа момичето нещо не ми хареса хич..чудя се как ли са я избрали такава... но иначе филма е супер..доста тъжничък,но има и смешни моменти на които се залисвах от смях... а наистина едни от най-хубавите сцени бяха тези където се бият...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен единственото хубаво в този филм беше сладкото котенце. Тъкмо им се чудех, като ядат кучета, то и котки ли, че не съм виждала

Очаквах повече от този филм. Естествено, пак не прочетох коментарите, че като видя спойлер и ме засърбяват пръстите.

С две думи: голяма боза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът го гледах точно когато бях почнала да се зарибявам по азиатско кино.

 

Сцените с боя, много яки

Не братът, а другото биши, мммммм, много сладък.

 

Актрисата и на мен ми се стори грозновата, любовта на брат й към нея, нелепа, бът, ден агейн, бях тъкмо почнала да се зарибявам по азиатско, напълно нормално е актрисата да ви се стои грозновата, точно с такава цел е направена, за да могат всички хубавици около нея да цъкат, как така бишито е избрало толкоз plain girl, спомнете си героинята от "he was cool", актрисата после я гледах в други филми, не е красавица, но пък е по-хубава, отколкото във филма. Що се отнася до братската любов, тогава , в оня момент ми се стори доста бляк, но пък като навлязох в света на азиатското кино, аниме и манга, систър и брадър комплекс, дори превишаващ доста допстимите норми е застъпен почти във всяка 10 манга, аниме или филм, все още не мога да си представя мисълта да "обичам" брат си (който нямам , но имам сестра), но пък вече като го гледам на филм не го намирам за толкова травмиращо очите ми преживяване, още повече, че повечето пъти си аунсайд лов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е много добър доста е тъжничък особено към края, но има и доста комични моменти в началото. Заслужава си гледането. Благодаря за субките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от редките случаи, в които се сблъсквам с толкова различни мнения. Лично на мен филма наистина много ми хареса и ме впечатли.

 

Първо не смятам, че историята с влюбеният полубрат не е на място. В психологията подобни случаи са описани. Дори в My mighty princess, имаше нещо подобно и го обясниха. Онова момче, което беше влюбено в по-възрастната жена. Идеята е, че когато нямаш близък човек до себе и усетиш топлина у някого, който е направил нещо за теб, то чувствата започват да придобиват други размери и да ги пренасяш върху хора, които може и да са ти близки. Едиповият комплекс и комплексът на Електра също не са измислени и колкото и да е чудно такива неща се случват. Напротив - на мен ми хареса факта, че въпреки всичко те бяха наясно с нещата и не си позволиха да се случи нещо.

 

А що се отнася до това, че сценарият не е оригинален...

Колко филми сте гледали, чиито резюмета звучат така - Тя/той среща любовта, много се обичат,невероятно силна любов, но той/тя е болен/болна от неизлечима болест...дали ще успеят да превъзмогнат болката...и т.н.

Това разбира се не пречи на тези филми да бъдат уникални и оригинални сами по себе си( голяма част от тях).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...