Jump to content

Класация на най-красивите райдъри


Recommended Posts

Класация на най-красивите райдъри

top-kr-ikemen_orig.jpg

Еха! Вижте на какво попаднах!

Икеменската таблица на райдърите!  Супергероите са избрани от 500 фена на възраст между 20 и 40 години. Добра подредба, макар да не са включили всички актьори в нея. Къде са Асая Кимиджима, Шу Уатанабе, Рьоске Миура, Ютака Кобаяши, Масахиро Иноуе, Мурай Рьота, Тотани Кимито и Юки Кубота например?! Има толкова много, но явно са останали по-назад.
Обаче, ако трябва да ги подреждат по талант, Джо Одагири винаги ще е номер 1!!!
Той е човекът, променил изцяло жанра и визията на супергероите. Той слага началото на хейсей ерата при райдърите.

2017-11-03-1509703770.jpg
Добре, че не са включили и сентайските актьори. Тогава щеше да стане страшно.
Хаха!
Е? Правилно ли са ги подредили според вас? Допада ли ви челната тройка! Май трябва да има и една таблица за злодеите.

Хубаво е, че много от тези момчета стават и качествени актьори след това. Не всички успяват да пробият, но голяма част от тях все още се помнят.
Със сигурност доста хора ги знаят от киното и телевизията, както и от театъра. Прави впечатление, че тези, които са най-активни в момента, влизат най-напред в класацията /само Хиро май е изключение/.

 

Тази тема може и като дискусионна да стане. Да си споделяме райдърската фенщина. Хаха!

Вероятно малко хора ще си пишем тук, но със сигурност всеки уважаващ себе си фен на японското кино може да каже няколко думи по въпроса, дори да не е гледал подобни поредици.

 

Надявам се @Шоши-сан да види темата, за да  попита за мнение един от най-големите познавачи - Рие!!!

 

Линк към класацията

Off Topic

1. Сота Фукуши

2. Сато Такеру

3. Хиро Мизушима

4. Ryoma Takeuchi - Shinnosuke Tomari/Kamen Rider Drive - 84 votes
5. Joe Odagiri - Yusuke Godai/Kamen Rider Kuuga - 76 votes
6. Masaki Suda - Philip/Kamen Rider W - 67 votes
7. Jun Kaname - Makoto Hikawa/Kamen Rider G3 - 48 votes
8. Ryo Yoshizawa - Ryusei Sakuta/Kamen Rider Meteor - 45 votes
9. Koji Seto - Wataru Kurenai/Kamen Rider Kiva - 42 votes
10. Renn Kiriyama - Shotaro Hidari/Kamen Rider W - 22 votes

 

Само двама от моите хора в Д-бойс присъстват тук - Сето и Юичи, но те са си много готини и заслужават място сред избраните. Сето още е активен и прави роли на малкия и големия екран. Юичи също се върна наскоро в телевизията, макар и вече да не е част от Д-бойс. 

Ето ги двамата тук, заедно с Шунджи и Араян, които също са играли известни супергерои:

 c4d140357140c14ccb9940dfb02808e7.jpg

Хеншин!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, далеч съм от фенщината, но в тази класация има немалко любими актьори. Все се каня да видя за какво става въпрос в райдърската поредица, но за сега си изчаква реда.:D

Всъщност от десетката  с изключение на Рьома Такеучи, всички други съм ги гледала във филми или сериали и са ми правили впечатление там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи трябва да видиш Рьома в Рикуо или в Кахоко и Toki o Kakeru Shojo, например. Тейичи на куни е задължителен при филмите.

Райдърските поредици са истории за супергерои, в които има специални ефекти. Те спадат към т. нар. токусацу жанр, който се води по-сериозен, задълбочен по отношение на сюжета и развитието на героите, за разлика от сейнтайските дорами, които са типични пауър рейнджърс. Точно тази сериозност на райдърите винаги съм харесвала. Всъщност, жанрът еволюира в подобна посока през 2000г., когато създателите решават да го променят изцяло. Точно тогава се появява Джо Одагири, който в началото не е искал да участва в такива, на пръв поглед несериозни, пластмасови експерименти. Обаче режисьорът му е казал, че историите са напълно обновени и различни. Така започва нова ера за райдърите. Те наистина се задържаха стабилно на екрана толкова време, благодарение на добрите сюжети и талантливите актьори. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаа, ето къде е разликата. Благодаря! Защото и на мен ми навяваха асоциации с пауър рейнджърс. Явно нещата са по-различни сега. Ще видя дали ще ме заинтригуват също.

Е, Кахоко все още искам да я гледам, ама си чакам някакъв разбираем за мен превод:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...