Jump to content

Recommended Posts

DpHArQHVAAA-zhr.jpg

 

Off Topic

DpzXWndU4AAGCdh.jpg

DpByhC5UwAAEBAa.jpg

Do9jRS8UUAAHUF6.jpg

Dpwc9eYXoAYGLUd.jpg

Dpwc-JgWkAA2NxF.jpg

DpiT3GAUwAAfxlt.jpgDpiT3GjVsAArDMo.jpg

DpiT60yUUAEnbqo.jpgDpiT61LUUAERttX.jpg

 

An Oriental Odyssey (盛唐幻夜)

Страна: Китай

Също така известен като: Sheng Tao Huan Ye

По новелата на: Mou Juan – „The Magical Nights of Glorious Tang“

Година на излъчване: 2018 –Октомври  – 18 до 2018 - Ноември – 13

Време на излъчване: Четвъртък, Петък, Събота 20:00

Жанр: Фентъзи, Романс, Детективски, Wuxia

Канал: QQLive

Епизоди: 50

Режисьор: Zhou Xiao Peng

Субтитри: Английски

 

Участват:

Janice Wu като Ye Yuan An

Zheng Ye Cheng като Mu Le

Zhang Yu Jian като Zhao Lan Zhi

Dong Qi като Ming Hui

Yuan Wen Kang като Chen Tian Shu

Guan Zhe като Tian Qiao

Yu Ming Jia като Wu Ze Tian

Zhai Tian Lin като Pei Xian Ya

Huang Zheng като Yu Wang

Yin Xiao Tian като Tang San Zang

He Yun Wei като Ni Ku

Tian Li като Tuo Yue

Jiang Yi като Gao Zong

Zheng Xiao Ning като Suo Luo

Lin Jin Dong като Qiu

 

Резюме: Историята се развива в столицата на Luoyang проследявайки четирима млади герои, които разчитат на тяхната смелост и разузнаване, за да разрешават мистерии по време на династия Тан.

Ye Yuan An (Janice Wu) е най-голямата дъщеря на помощник-министъра на финансите, който се смята за шампион в борбата срещу несправедливостта. Но по време на проследяване на заподозрян в убийство тя пресича пътя си с любителя детектив Zhao Lan Zhi (Zhang Yu Jian). Така двамата решават да си помагат по дадени случаи, което става основата за тяхното приятелство и разцъфтяваща романтика…

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, lazeto написа:

който се смята за шампион в борбата срещу несправедливостта

 

Лазке, разсмя ме с този "шампион" в борбта срещу несправедливостта?Изглежда  миш-маш отвсякъде, да  видим подправките дали ще  се окажат подходящи, и дали ще ни хареса на вкус ястието.

Нареждам се сред гледащите.  

просто няма как да се пропусне:lol2:...:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбира се, просто не бях чувала за такива шампиони и ми стана забавно. :up:

Явно по него време е имало...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 4-те серийки. Не е зле, музиката е хубава, но много... опиум, един роб със свръх сила... и всеки втори лети...

Заформи се май и един триъгълник между Йе Юенан, която се представя за мъж,

свръх силния  роб -дивак и служтеля в Окръжния съд отговаарящ за залавянето на престъпниците -Ланджъ .

Ланджъ е много умен и способен в разследването, паснаха си с ГГ.

А МУ Лъ-робът, т я го купи, изкъпаха го, и той изгря като слънце,голям чаровник и много сладък.

Всъщност, тя му измисли името,щот е  щастлив когато спи на дървото.

Приятно сериалче,историята засега се върти около опиума и любовта...

Интересно е, ще продължавам да го следя. 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах до 12-та. И летятс крила и магьосничество и някакви невероятни изобретения джаджи, пълна каша. Мистериозни убийства. 

Кой какво пълна каша. Историята не ми стана съвсем ясна,освен че се преследват онези божествени топчета

и всичко около тях ми е оплетено. Единственото което гледам със зяпнала уста е Му Лъ. толковами е сладък,

че и още измишльотини да вмъкнат пак ще гледам. Нашата любителка детективка -Йе Юе и Ланджъ също са интересни и чаровни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, lukreciana написа:

 

Кой какво пълна каша. Историята не ми стана съвсем ясна,освен че се преследват онези божествени топчета

 

Да де, божествени топчета=Dragon Ball:D

Аз още се мотам и съм на първи, щот паралелно доглеждам разни други, но май всички криминални случаи ще са свързани с топчетата. От кадрите в оупънинга изглежда, че постепенно криминалната нишка ще остане на заден план(жалко за което) и ще се наблегнена изпитаната рецепта за тоя жанр - драма+любоф+драма+битки+трагедия+нещастна любоф:lol2:

 

Иначе от актьорите разпознавам само главната, от Файтъра, там напраи една Жертва в името на любовтаа:cry: Сега като се замисля, в спомените ми се открояват два три образа и нейният е един от тях, но нито един от главните:huh:, значи поне като изпълнение тук ще е на ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново хубава любовна история, но на фона на криминални разследвания, тоест нема време да ми доскучае. Триъгълника е задължителен, но отдавна не бях попадала на толкова равностойни съперници. Няма смисъл да гадая с кого ще остане момичето, кадрите от оупънинга са най-големия спойл, на който съм попадала напоследък. Жалко, нещата се движеха добре за двойката, на която бях фен, имаше и химия и всичко , да не споменавам, че и този персонаж ми допадна, имаше израстване в чувствата: от привличане мина към любов, прие главната вече без опити да я промени по свой вкус, жалко. Ся шъ го тормозят докато мине на тъмната страна на силата, за да може ние зрителите също да го намразим и да приемем другия<_< Жалко, наистина симпатична двойка ама нали требе момичето да е с Героя:D Ще си го догледам, въпреки драмата, определо приятна изненада.


П.С. Леле как се хилих как

Off Topic

 

определи пола на момичето, значи зяпаш ушите и заключаваш дълбокомислено: " Жена е":blink::lol2: Абе, кьормосун табелата, требе да погледнеш малко по надолу, очевадно е:282:

Другото, което ми стана тъжно-опита се да и обясни, че това, което върши като следовател е сериозно и когато го приемаш като забавление и просто за да не ти е скучно, последствията може да са лоши. Само дето го отнесе именно той, още ми е гадно.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах всички излезли. Тези серии,особено 19-та с направената магия на главната не ми беше никак интересна.Само се радвах на Му Лъ как обгрижва господарката си.

В 20-та пак се появи криминалната нотка и се пораздвижиха нещата. Надявам се интересното да предстои. 

Страхотно извади бубите от тялото си. Похапна малко листа и заизскачаха.:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, Мулето макар и наивен се оказа по-зрял от другите двама, веднага разбра, че е влюбен в господарката. Ми приказката, че децата на село порастват по-бързо ще излезе вярна, двете гражданчета бавно сгряват точно за това и видяхме нагледно прословутото първо влюбване с всичките му недоразумения.

 

Аз още си чакам превод за новокачените епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересни две серии, наситени с много динамика и действие.

Направиха от Му Лъ бандит, къде е границата между доброто и злото, добрите и лошите...:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук стана съвсем приказно. Като в 1001 нощ. 

Такива красиви костюми, Му Лъ толкова е хубав с тези плитчици...

Off Topic

 

Но държанието на ГГ е отвратително. Дали образът й трябва да е такъв не знам, 

отначало арогантността й ми допадаше, но тук в неговата страна изглежда абсурдно.

Както и глупавото й желание да го убие на всяка цена, въпреки че и стана пределно ясно защо открадна топчетата.

Вместо да потърси друг начин да ги върне, продължи с опитите да го убие...

С две думи... дразни ме.

Съвсем заи...ха детективската нотка.

Честно... гледам, най-вече  заради слънчицето Му Лъ.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъкмо ги разкритикувах и поправиха нещата.

Това сериалче от всички които съм гледала  най-много се доближава до приказките на Шехерезада.

То и името...

То костюмите, магиите, змиите, омагьосаните герои,с лошите и добрите.

Off Topic

 

Му Лъ красиво и ефектно се изпари след небесите топчета... оставяйки нашата да тъгува безутешно.

Изглежда ще има и друг сезонн. Той й обеща да се срещат в ... той си знае къде.

 

Музиката прекрасна,актьорите играха много добре, с леко преиграване от страна на ГГ.

Му Лъ е най-сладкото  приказно влюбено  създание в сериал, който съм гледала :yes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук вече си намерих занимавка. Грабна ме от първи епизод, въпреки леко бутафорните ефекти. Всички актьори ми харесват, костюмите са хубави, абе спори ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...