Jump to content

Recommended Posts

Каката ми е голяма любимка, но с право изобщо не съм го почвала този сериал. След толкова време реших да го погледна заради Jang Seung Jo, който странно защо не е вписан като част от каста на първа страница. Беше ми любопитно каква ще му е ролята тук в сравнение с тази в The Good Detective, пък и двойка с Каката, доста повече си подхождат, отколкото тя с Бо Гъм. 

Каката играе добре като цяло и Бо Гъм можех да го преглътна, но сюжетът куца много. Мудна, депресарска работа, еднотипни диалози и скука, освен кратките появи на Jang Seung Jo.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала с зрелостта си.  Някои казват ,че бил муден, ами те не са тийнейджъри  , имаха доста проблеми и затова го караха бавно. А и с нейния багаж въобще не беше лесно. Разликата в годините не беше кой знае какъв проблем защото беше 5-6 години, виждали сме и 14 години разлика. По скоро разликата в социалния статус беше основната спънка. За мен събитията се развиваха с нормална скорост.  Наистина усмивката му в началото много дразнеше.  Викам си - абе на какво толкова се хилиш бе?  Като някакъв малоумник. После се оправи, може каката да го е притеснявала. Химия не знам дали имаха, по скоро ДА, ама доста добре се мляскаха.

Off Topic

По корейски логично се разтягаха и локумите в края , с намесата на майка му, и "раздялата" им и съмненията.  Спокойно можеха да минат и без това. Аз ако бях на негово място, никога не бих я приел обратно, ама корейските мъже нали са едни меки китки. Нямат капка гордост. Трябваше като и върна обувките да и каже - те те доведоха при мен, нека те те отведат от мен.  И тя уж беше непоколебима в раздялата, уж го правеше защото го обичаше? И какво спря да го обича и се върна при него, щото реши да мисли за себе си? Ще им простя раздялата тоя път. И тия корейски майки, ако ги няма е най добре. Затова мъжете без майки в Корея доста се ценят. Направо са печалба от тотото. Тука малко лирично отклонение. Song Hye Kyo за мен направи една добра роля. И другите двойки бяха доста симпатични. Ролята на бившият съпруг беше доста противоречива. Развел се с нея за да и даде свобода, вместо да се опита да я предпазва и направи щастлива в брака им????  Сам си беше виновен, но все пак и помагаше по своему. Да се разведеш с някого когото казваш че обичаш, няма голяма логика.  С развода пак я беше наранил. 

Нямах големи очаквания , но с развитието на връзката им взе все повече да ми харесва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...