Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Boyfriend (남자친구)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Encounter

Период на излъчване: 28 ноември 2018 – 24 януари 2019

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 21:30

Жанр: Мелодрама, Романс

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Park Shin Woo (Jealousy Incarnate, Hyde Jekyll, Me)

Сценарист: Yoo Young A (Entertainer; Pretty Man; Take Off 2, My Annoying Brother)

Субтитри: Английски

          

Участват:

 Song Hye Kyo като Cha Soo Hyun

Park Bo Gum като Kim Jin Hyeok

Ko Chang Seok като Nam Myung Sik

Shin Jung Keun като Kim Jang Soo

Baek Ji Won като Joo Yeon Ja

Moon Sung Geun като Cha Jong Hyun

Nam Gi Ae като Jin Mi Ok

Kim Hye Eun като Kim Sun Joo

Kim Joo Hun като Lee Dae Chan

Kwak Sun Young като Jang Mi Jin

Jeon So Nee като Jo Hye In

P.O. (Block B) като Kim Jin Myung

Lee Si Hoon като Park Han Gil

Jang Seung Jo като бившия съпруг на Cha Soo Hyun

 

Резюме: Ча Су Хьон (Song Hye Kyo) е дъщеря на политик, която след колежа е подтикната от своите родители да сключи политически изгоден брак. Но след като става примерна съпруга, тя е принудена да се разведе. В същото време Ким Джин Хьок (Park Bo Gum) е обикновен младеж, който безуспешно търси постоянна работа, затова решава  да отиде на пътуване в чужбина. Там той среща Ча Су Хьон…

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :subs: :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

                 Свали с руски субтитри + OST :click:         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нуна романс с Пепеляшко.Няма да и е трудно на нуната с играта, тя си има опит от реала в романса и съблазняването  на зеленяци.:896767:

Ся, по същество. Гласете салфетките за бърсане лигите по Пепеляшко.Две серии грее, като слънце на екрана - кеф ти  къдравелко, кеф ти  подстриган.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега си намерих файловете с бг суб за сваляне (мисля, че преди не бяха там). Както и да е, двете серии са вече на флашката 100% complete -приготвям салфетките по съвет на Lawandula и се залепям за екрана. Бога Ми (Бо Гъми) ми е любимец :inlove:, така че ще потрябват :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай,ай,ай..... какво романтично начало !

Куба, залеза, песните на Омара Портуондо, танците по улиците на Хавана....почти ми замириса през екрана на Кубински ром и ароматна пура Монтекристо !

В допълнение и една страхотна момчешка усмивка ! Прелест !!!

Удоволствието е пълно- за сега! Защото като прочетох Мелодрама и кой е сценариста си спомних колко рев ударих на My Annoying Brother !?!?!

Off Topic

Подозирам в какво ще се превърне прекрасния простичък, пълен с радост и любов живот на момчето до края на сериала !

 

А докторката от Потомците.... е заприличала на тетка / айде да е аджума за по благозвучно/ ! Дано е само за ролята!

 

Мерси за превода на първите епизоди! Успех ! И дано не се откажете по средата на превода !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.11.2018 г. at 18:50, Lawandula написа:

Нуна романс с Пепеляшко.Няма да и е трудно на нуната с играта, тя си има опит от реала в романса и съблазняването  на зеленяци.:896767:

Ся, по същество. Гласете салфетките за бърсане лигите по Пепеляшко.Две серии грее, като слънце на екрана - кеф ти  къдравелко, кеф ти  подстриган.

Вие си имате Пепеляшко, но при нас е пълна скръб. И скука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, dido100 написа:

Вие си имате Пепеляшко, но при нас е пълна скръб. И скука.

 

Що така? Я нуната какви  крака  показва!:896767: И каква романтика струи!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При японците върви ученик с учителка, малко ми писнаха тези връзки, на момченца търсещи хем заместнички на майките,

хем ставащии и  за романтични и нещо по-така отношения, 3 в едно сега е на мода явно.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук нещо не са нацелили ваксата.Пепеляшкото на 25 в действителност( нищо, че изглежда  20г. юноша бЛеден), а го представят за 29.Толкова все едно нямат някой към трийсетака.В миналия сериал му натресоха малолетна, сега пенсионерка.Нуната на 37, не разбрах на колко е героинята, но до него си е лелка- дърводелка направо.  Сравнен с оня сериал с чадърчетата със Сон Йе Джин, губи по точки отвсякъде.Да не говорим за клишираната чеболия със задължителните страдания и мъка, мъка, мъка, дето ни очакват и си ги знаем .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Lawandula написа:

Тук нещо не са нацелили ваксата.Пепеляшкото на 25 в действителност( нищо, че изглежда  20г. юноша бЛеден), а го представят за 29.Толкова все едно нямат някой към трийсетака.В миналия сериал му натресоха малолетна, сега пенсионерка.Нуната на 37, не разбрах на колко е героинята, но до него си е лелка- дърводелка направо.  Сравнен с оня сериал с чадърчетата със Сон Йе Джин, губи по точки отвсякъде.Да не говорим за клишираната чеболия със задължителните страдания и мъка, мъка, мъка, дето ни очакват и си ги знаем .

 

Напълно съм съгласна! Много ми е убедителен в изразяване на чувствата, но за 29 годишен изобщо не му се получават нещата. Малко некомфортна двойка са ми. И с това червило (на Бо Гъм) мега ме дразнят! Но да си призная - озвучаване, музика, сцени, атмосфера - удивляват ме как могат да ме хванат с много банален сюжет и да ме държат в очакване на следваща серия! Мен вече ме плениха - предавам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля, че множеството от гледащите се повлияваме по някакъв начин от корейската индустрия.. и все търсим химията в сериала да е истинска, и все търсим да се повтори в живота, само тогава вярваме, че е истинско.., честно понякога си мисля, че не можем(множественото число го слагам за благозвучие :D) да се абстрахираме от корейските начини за възприемане на звездите и техните трепети.., сега понеже Song Hye Kyo  е официално омъжена и не вярваме да е чак толкова добра актриса, че да изиграе химия с партньора си без да са двойка, затова дай да я дамгосаме.., както я дамгосваме по други теми, че била спала с всеки от партньорите си.. :28558:

 

**да ви кажа, предишния сериал на Бо Гъм изобщо не беше интересен като сценарий, ама изобщо, но химията им беше много красива, и двамата герои бяха много любими(+някои и от останалите от каста)., тук пък може историята да има превес :P, след като твърдите, че нямало химия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Song Hye Kyo  е достатъчно доказана добра актриса.Тук просто няма какво да играе.Личният и живот пък, няма връзка, освен ако не си играе автобиографията. :D

Бо-нусът , му  отива да се хили и това прави.Време му е ,обаче, като се хили толкова, да си оправи зъбите, като хората.:896767:

И каква е историята, че не разбрах? Чеболо-политически брак по сметка, живот по сметка, развод без сметка, защото както го дават бившия, не ще да е изневерявал и не е мухльо.Нагли, амбициозни майки в добавка и сплотени бедняци.Клише на клишетата в обърнат вариант на Пепеляшка и принца.Някой ще каже, че тук ще има повече чувства от действие. Да, но на мен не са ми убедителни  двамата главни( по-точно Пепеляшко)в тоя вариант за персонажите.

Просто двама вървящи актьори, събрани за реклама на к'вот си кажеш и рейтинг.Те печелят доволно и телевизията също.Лошо няма, щом се продава.B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледани 3 серии - дотук мудно и скучно действие, няма нищо интересно в сюжета, което да те грабне, няма тръпка, едно нищо. Наистина няма химия между актьорите. Главната си играе перфектно ролята, но Бо Гъм милия изобщо не е в свои води. Една красива усмивка, която лепва когато трябва и когато не трябва хич не помага да се оправят нещата. Колкото и да ми е сладък, в тази роля ми е изкуствен. Дано нататък оплетат сюжета и стане интересно, че язък за големите очаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 5-та серия. Нямам забележки към актьорската игра, и на двамата главни. Бих казала, че сценария е по-скоро сериозен, отколкото развлекателен. Вместо бушуващи страсти ни поднася доста сложни и заплетени човешки взаимоотношения, трудни за разплитане, актуални. Харесва ми, определено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/07/2018 at 10:34 AM, Lawandula said:

 му  отива да се хили и това прави.Време му е ,обаче, като се хили толкова, да си оправи зъбите, като хората.:896767:

Лав,че какво му има на зъбите? Зъбки като гъбки, бели, наредени в редичка, какво не им харесваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани пета и шеста серия няма никакви отзиви? Само аз ли съм впечатлена? странно ми е чак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, В. Лятото написа:

След изгледани пета и шеста серия няма никакви отзиви? Само аз ли съм впечатлена? странно ми е чак...

Че какви "впечатлителни" коментари и изненади да има... с нищо ново не ни изненадват и не очакваме чудеса... аз си го гледам за "спорта".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.12.2018 г. at 19:15, Чингулинка написа:

Лав,че какво му има на зъбите? Зъбки като гъбки, бели, наредени в редичка, какво не им харесваш?

 

Чингу, като ще показва 32, да оправи повечко, а не само 8 и то цвят биде с много непрозрачност, което ги прави да изглеждат неестествени, а като се виждат назад другите, става още по-зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блудкаво! Досадно! С извинение към почитателките на Пак Бо Гом, но 7 епизода се опитвам да разбера какво му харесвате. И тази усмивка - налудничава и глупашка!... 

Колкото и да се опитват корейците, няма да успеят да ме направят съпричастна към проблемите на чеболските деца. Всички знаем, че "богатите също плачат". 

Има някакъв фалш и напудреност в цялата история, които страшно не ми допадат, а и разни реплики от рода на: "Бъди полезно дете!", направо ме разяряват. Това май ще е поредната драма, чийто финал няма да дочакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...