Jump to content

Recommended Posts

Честита Нова Година! :icon_sunny:

 

Този вашия Хироу хич не съм го забелязала в 1-ви епизод, но ако не се лъжа беше щангист във феята на Щангите. :D 26 страници от Секретарката нанагорничко ще ми дойдат, имайте милост и си кажете защо му викате Хироу, че и на момичето Левото Ленче. :28558:

 

Капитанчето изби рибата - много готин

Spoiler

с тази синя рокля и бели чорапки. :28558: По-забавно предложение, здраве му кажи. :28558: 

А пък баща му как гонеше майка му и как я спря - ха-ха-ха:28558: Хлапето -много сладко, радва ме с неговите теории и обяснения. 

 

Аз пък продължавам да въздишам по гледката от стаята на Топ Стар-ши на острова и на тази от апартамента му. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, jira said:

Този вашия Хироу хич не съм го забелязала в 1-ви епизод, но ако не се лъжа беше щангист във феята на Щангите.  26 страници от Секретарката нанагорничко ще ми дойдат, имайте милост и си кажете защо му викате Хироу, че и на момичето Левото Ленче. 

Ами то ние тук 3 страници изписахме за тях и не те домързя да ги прочетеш и да пишеш, че за някакви си 26 ли ти се свиди?! :dunno: Ще ти обясним, ама друго си е да ги видиш в действие, то не бе романтика, не бяха крясъци, не бе залепване за стената и натискане в коридора... :rolleyes:

Левото Ленче си снимаше все левия профил, щото й бил най-хубав, затуй е Лево, а е Ленче, щото така решихме да се казва колежката.

Май Хироу е голяяям женталмен и направо я покоси от романтични жестове, и мен барабар с нея :wub: :swoon: Понеже все я спасява и тя така го кръсти.

А Тюленчето @seal_reinforce е кръстена на Левото Ленче, щото има две леви ленчета и като изпусне я яйца, я Лиможки порцелан и ги гледа, кърши пръсти и се вайка "Тю-Ленче!"

9 minutes ago, seal_reinforce said:

То и на мене единия ми е по-убаф, фотографа ми така вика. Дали не ми намеква нещо 

И задния ти анфас е по-убаф, нали? Колкото по-малко се вижда от фацата, по-добре. Да си купиш черна маска като Халю старките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да не съм те виждала, всички те виждаме, нали си турила снимка - с покрит десен профил :na2: Аз пък съм си показала задния анфас :ph34r: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rofl: "Ти да не планираш откриване на олимпиада?":282:....

Off Topic

отнася се за плановете на Капитанчето относно предложението за брак....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, предложението за брак на капитанчето беше уникално! Те това се казва истински И-ВЕНТ-Ъ! :yes: Рокличката му обра точките! Ще го помни цял живот момата! Сега ако вземе оня скучния, класическия сваляч, ще ме разочарова! Надявам се на по-нетрадиционен завършек.

Колко епизода ще са последно? 10? 12?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Топ Стар-ши му се стъжни в 8-ми. Гледам в оригинал и нищо не разбирам, ама емоциите са налични и се четат по лицата:D добре се справят актьорите в този случай. Ама и убави ръце вади това капитанче.:D И що ги чистят така тез скали, ве?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taка, нищо  невиждано, но забавно. И добре, че не е много серии.

Още съм на втора, героинята е красива, ама по корейски са я докарали на места дори да е отвратителна.

Този Звездолин-ьо да се влюби в див :28558:глиган:28558:,  че и капитанчето също.

Тази голямата коса и брада колко време я е отглеждал? Искат да кажат, че оттогава не са се виждали с ГГ ли?

Виждам, че ще се борят с капитачето за нея. Държи ми интереса и го препоръчвам за настроение, ако ви липсва...:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много го бавят превода, изчака ми се чакалото.

Гледайки 8-ми епизод взех и аз да страдам заедно с Топ Стар-ши. Канг Сунчето да се взима в ръце, че де се е чуло и видяло звезда от калибъра на нашия да лъска скали. На всичкото отгоре и се сецна горкия, изобщо изпотроши се на този остров, пък уж отиде на почивка там.

Хлапето ме кефи все повече с всеки изминал епизод, как само размахваше нинджата пред Капитанчето. :28558: 

Започвам да си мисля, че козата ще има важна роля на финала, все пак е на постера. :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тегавичък ми беше този 9-ти. Май и го гледах с едно око, понеже не разбрах как Топ Стар-ши се озова на същото място, където правиха сватбата.

Капитанчето да се

Spoiler

вземе с онази другата булка, съученичката, и всичко ще е точно.

 

10-ти поне изглежда, че ще е доста по-ведър.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега да по гадаем кой е тоз тайнствен мъж на острова. Нещо все ни го показват в сюблимни моменти. Да е татко му на топстар-ши или татко и на Ган Сун-а? Или пък някой съвсем друг? Нямам си на идея ама е важен явно.

И епизодите май са повечко от 10.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми свърши, накрая беше "цветя и рози" и захарен памук. Ама поне разбрах какъв се явяваше тайнствения мъж на острова.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta , моля сподели в спойлер, че аз не съм много сигурна дали вденах какъв го играе. :) Пулиха се срещу него и Капитанчето и Топ Стар-ши, но освен, че е бил

Spoiler

Капитанът на лодката, която докара Топ Стар-ши на острова,

друго не разбрах.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...