Jump to content

Recommended Posts

Ей, ма много подробно го гледаш :D. Друго е като са накуп сериите. Аз 4-та я гледах кажи-речи миналия месец:D Де ша си спомням толкоз подробности. Май преговор трябва да направя :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/26/2018 at 3:47 PM, Чингулинка said:

Топ стар-ши много ме кефи какъв е бастун! 

:rofl: Верно е голям бастунчо, ама добре играе и какви влажни погледи взе да хвърля в 6-ти! Прощавам им за натруфения финал на 5-ти, в 6-ти се реабилитираха със сцената

Spoiler

под душа. :896767: И разбира се предвидима драма около бабата. 

 

Олимпийските гимнастици ряпа да ядат пред даскала.:lol2:  Голямо мятане и въртене, този човек защо се опъва толкова, иди разбери. 

 

Много добра песничка за финал на 6-ти.

 

ПС. Кой е този Хироу, който така ви е пленил? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тц, изтървам сеира, ама от телефона трудно.. :(

За Май Хироу ще оставя неговата уан енд онли тру фенка да обясни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira. За подробна информация относно Май Хироу прочети 26-те страници за Whats's wrong with Secretary Kim, а за да видиш тоз велик образ и неговата възлюбена Левото Ленче, можеш да уважиш труда на нашта видна преводачка @seal_reinforce и да изгледаш завършения вече сериал с бг субтитри. Уникален е Май Хироу! Само заради него си струва да се гледа. Не, не е главният.

И по тази тема тук - ох, паднах от леглото от смях как капитанчето оправи тенджерата! Големи кретени всичките на острова, барабар със ТопСтар-ши - баш си падна на мястото той, идеално се вписва в обстановката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оме, оме! :swoon: Докторицата и даскала! Омеееее! :swoon: Ама какво показват тези в сериал за 15 годишни?! :blink:  ХЪЛ! :o ШОК! :swoon:

Айгууу, каква история! Мапсоса! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При цялото ми уважение към @seal_reinforce, Секретарката не мога да си я причиня. Започнах да я гледам, но не ми хареса и я зарязах бързо. Ако не кажете кои точно са Your Хироу и Ленчето, явно няма да разбера. :D

 

А тенджерата не я ли оправи с главата? :lol2: Голем ръб е Ма Дол Оппа. И като пусне този ми ти селски акцент става съвсем опасен. :lol2:

 

А пък профилът на Топ Стар-ши в Инстаграм гласи следното - "CutebutPsycho".:xaxa: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/28/2018 at 11:24 AM, seal_reinforce said:

@Чингулинка, само да не ме караш да гледам с нея 

Нема да те карам, ти си знаеш кой е май Хироу :D А тенджерата я оправи с юмрук. Ай стига си са назландисвала, ами го почвай, да не те карам да го превеждаш я :bee:

@bealonenomore Много благодаря за снимката, ще си я направя на фототапет и ще я лепна в офиса да ми оправят настроението като ме ядоса шефа.

On 12/29/2018 at 12:36 AM, jira said:

При цялото ми уважение към @seal_reinforce, Секретарката не мога да си я причиня. Започнах да я гледам, но не ми хареса и я зарязах бързо. Ако не кажете кои точно са Your Хироу и Ленчето, явно няма да разбера. 

Секретарката ако щеш си я причинявай, ама 26-те страници, дето ги изписахме трябва да ги прочетеш, за да разбереш всичко за Май Хироу - там няма начин да ти доскучее, вихрили сме се с пълна сила :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, seal_reinforce написа:

Е, ма той само ако в първи еп. се подвизава, за ко да се пъна..

Ех тии, за назе, бе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, seal_reinforce написа:

А вие за мене на китайското?!

Ма пънем се с тез праскови, ама тук ми е по- на сърце...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, seal_reinforce said:

Е, ма той само ако в първи еп. се подвизава, за ко да се пъна..

Зарад другите образи безобразни от сериала :rofl: Само изгледай първата половина от шести епизод и после ще говорим. Уникален епизод! Такъв хил, щях да припадна от смях и чудо. Разбиха всяка романтика, ни жълтите цветя я впечатлиха, ни зарята, и тоалетната го кара да пуска :rofl: Че накрая и конкурента хареса - омееее :slap:

А майката и бащата на Ален Делон къф танц спретнаха, шапка им свалям! За бабите симулантки, дето бягат от училище да не говорим :28558:

От Фермерчетата не съм гледала толкова забавен сериал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Lawandula написа:

Като чета  за бонусите, ако кажете , че и  Ким Джи Сок, не е както винаги някой тъп ъгъл, веднага съм го метнала сериала.:D

Всъщност си е острия ъгъл. Около него се върти данданията. :D Ама и останалите си заслужават. Тук излишен образ не видях.

 

P.S. само да уточня в таз драма е наблегнато на комедията, не на драматизациите и добре се получава поне до момента!

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/31/2018 at 2:59 AM, Lawandula said:

Като чета  за бонусите, ако кажете , че и  Ким Джи Сок, не е както винаги някой тъп ъгъл, веднага съм го метнала сериала.

Къф ъгъл? Той си е направо ръб! Пръска се от АУРА и се мисли за най-велик и център на света, ама на тоя остров не вАжи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...