Jump to content

Fluttering Warning (2018)


Recommended Posts

spacer.png

 

Fluttering Warning (설렘주의보)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Seollemjuuibo

По новелата на: Seo Han Kyul - "설렘주의보 (Love Watch)"

Период на излъчване: 2018 – Октомври - 31 до 2018 – Декември – 20

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 23:00

Жанр: Комедия, Романс

Канал: MBN

Епизоди: 16

Режисьор: Jo Chang Wan

Сценарист: Seo Han Kyul

Субтитри: Английски

           

Участват:

Yoon Eun Hye като Yoon Yo Jung

Chun Jung Myung като Cha Woo Hyun

Han Go Eun като Han Jae Kyung

Choi Jung Won като Hwang Jae Ming

P.O (Block В) - Yoon Yoo Joon

 

Резюме: Дерматологът Ча У Хьон (Chun Jung Myung) е изключително популярен сред жените, но няма голям интерес към запознанствата. В същото време известната актриса Юн Йо Джонг (Yoon Eun Hye) попада в скандал за първи път в кариерата си заради скрита любовна връзка. Така двамата се оказват въвлечени в общ скандал и са принудени да сключат „договор за запознанство“, като се преструват, че се обичат...

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин постер и добро начало на сериала! :) То е ясно, че Главният ще се навие на предложението, но ми е интересно кое точно ще го накара да приеме. Най-вероятно,

Spoiler

за да се отърве от онази напористата, дето иска да се омъжва за него и от баща си. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, dido100 написа:

 

Така е, dido100, вече знаят какво ще напишеш, преди да го напишеш :D

Колкото до сериала, бих го гледала заради актьорите. И двамата си ги харесвам :) Old school...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И аз на клона, заради актьорите. След  изгледани двата епизода, мога да кажа, че не ми беше скучно, при все че историята е стандартна- направо класика в жанра  (извънбрачни, брачни, чеболи , майки и т.н) . Много са притегателни  в комплект главните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след четири епизода, пак давам плюс. Отдавна не ми се беше случвало да не превъртам.

Толкова реална за Корея "звездна" история, че чак жалко, а не смешно. И  макар, тия двамата да са си ми от любимците и започнах гледането заради тях и съм пристрастна, тук съм доволна,  че запълват повечето време, без да са отегчителни, а пък  и  пълнежът е симпатичен, поне за сега.Пу,пу!:D

Че и рекламите са симпатични!:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А знаете ли, че... В момента има два онгоинг сериала с една и съща тема и принципна сюжетна линия. Този е единия , а другия е тайландския Love at first Hate. А ся се пита в задачката, кой на кого прави ремейк?:P:896767:

-----

Като оставим това настрана - сериалът ми харесва. Имам чувството , че главната хич не й е трудно да играе роля, при положение, че вероятно поне половината  интриги са й е минали през главата.  Докторът  като че не съм го гледала никъде до сега , но мисля , че печели точки точно с обикновенната си визия. Не могат да се устискат да не набъкат сценария с баналните  им клишета. Бррр! Но пред вид , че по едно и също време изгледах тайланския вариант - то и там не са надскочили себе си по отношение на стереотипи. Въпреки това, според мен тайските са по-малко.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не започна лошо, но след 8-9 серии започнаха такива тъпи и досадни клишета, че убиват всяко желание за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Borean написа:

Чета и не вярвам на ушите си...

Според мен още от началото си тръгна зле.

Има и много по-зле. Това ставаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го заради Yoon Eun Hye , но едвам съм го добутала до 7-ми епизод. Не обичам да оставям сериали по средата, но тук няма за какво вече да се хвана. Главната, колкото и да я харесвам е поостаряла, подпухнала и вече физиономийките и лиготийките не й отиват. Главния винаги ми е бил грозен и антипатичен, а и някакви открояващи се актьорски качества у него не забелязвам. Второстепенните персонажи - адска досада, като се почне от братчето на главната (дето сега са го натресли в почти същата роля в "Бойфренд") и журналистката. Сюжета - голяма скука, наистина не се случва нищо интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах го с надежда, че главната ми е любимка, но много на зле отиде сюжета, скука и половина. :no: ако го довърша, ще е по диагонал за 10 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има някакви жалки опити да излязат от клишето, но не успяха да покажат характер в нито един персонаж -  всички са мекотели. Доктора ме кефи от Какво     става лисицо,  Главната е добра, но много си е развалила  физиономията. Общо взето става за гледане,  докторчето има хубави очи и актьора е сладур. Струва ми се слаб сценарист - недоразвит  добър сюжет, макар и клише.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...