Jump to content

When Time Stops (2018)


Recommended Posts

spacer.png

 

When Time Stops (시간이 멈추는 그 때)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 24 октомври 2018 – 29 ноември 2018

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 23:00

Жанр: Фентъзи, Романс

Канал: KBS-W

Епизоди: 12

Режисьор: Kwak Bong Chul

Сценарист: Ji Ho Jin

Субтитри: Английски

          

Участват:

Kim Hyun Joong като Joon Woo

Ahn Ji Hyun като Kim Sun Ah

In Gyo Jin като Myung Woon

Lim Ha Ryong като Jangmoolabi

Joo Suk Tae като God

 

Резюме: Джун У (Kim Hyun Joong) е пътешественик с неустановен произход и възраст, който преживява промяна в живота си, срещайки Сон А (Ahn Ji Hyun)…

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click: 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля се това глупаво момче да успее да си върне живота и кариерата. Аз харесвам актьора Ким Хьон Джунг,

не певеца. Ще се радвам ако драмата е добра и има успех.

Горе главата, Джи Хо сънбе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, bond написа:

Моля се това глупаво момче да успее да си върне живота и кариерата. Аз харесвам актьора Ким Хьон Джунг,

не певеца. Ще се радвам ако драмата е добра и има успех.

Горе главата, Джи Хо сънбе!

Аз, съвсем сериозно, не можах да разбера коментарът ти. Може ли превод на смисъла?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам бг превода кажи речи е на финала 10/12, има ли някакви конкретни мнения на някой, който го е изгледал. Харесвам прескачане във времето, нправено ли е прилично и прочие, как е историята :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледам, но съм в началото. Засега не мога да кажа нищо конкретно. Видимо е, че не са хвърлени много пари в този сериал.

Четох мненията при рускините - едни много хвалят, други много плюят. Това е разбираемо заради проблема наречен Ким Хьон Джунг.

Той има както заклети фенове, които харесват всичко, така и антифенове, които пък нищо не харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега приключих с епизод 10. Гледа се, но не е нещо съществено. Разбира се и аз заради Ким Х.Д. го започнах, че много си го обичам от B.O.F., обаче определено няма да ми остане в графа запомнящи се.. Даже не ми е любопитно какво ще се случи в 11 и 12 епизод, но ще ги гледам като излязат де. Не оставям нищо недовършено. Пътуване във времето не е баш точното определение, по-скоро е манипулиране на време и пространства, малко измишльотинки, 1 грам романтични моменти и щипка тъжни. За мен поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че защитавам сериала, ама то си пише, че е фентъзи - в този ред на мисли измишльотините са си напълно ня мястото. Манипулирането на времето, специалните умения на всички надарени и своеобразния "бог" - така и не разбрах до края милостив ли е или и на него просто му е интересно какво ще стане. Смятам, че сериалът е лек и се гледа много ясно, както и не става досаден с малкото на брой епизоди, действието не се развива бавно и леко се разкриват и навръзват нещата. Не смятам, че е чак толкова впечатляващ и ще го помня дълго, но поне исках да го догледам. 

За героите, помня една реплика по адрес на Ким - "Защо е толкова безполезно красив?" - е, така беше, така е, красив си е :wub: Не му бяха дали много реплики, сигурно е нарочно, но пък така красеше екрана :D 

Главната изпъкна за мен, направи филма - имаше енергия, всичко ссе въртеше около нея, и те кара да искаш малко да си приличате :)

 

Общо взето посланието на филма "всеки си има своята половинка и завинаги сте свързани" доста ти се набива в главата.

 

Off Topic

Добре, че накрая пак се срещнаха, че си викам няма как това да е поредния сериал с Ким, в който той не е с жената, която трябва. Когато тя така се пожертва, за да спаси всички и само си казах "Не отново" - мъчно ми стана за него. Но не бях видяла, че има още от епизода и накрая те се срещнаха отново, паснаха си и нещата си дойдоха на мястото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aria, аз разбрах, какво има предвид bond и ще се опитам да поясня. Преди години Kim Hyun Joong беше обвинен от приятелката си в домашно насилие, вследствие на което тя прави спонтанен аборт. Започват дела срещу Kim Hyun Joong, което разрушава имиджа му. Ако не бъркам, две години по-късно той е оправдан, но тези дела оказват пагубно влияние върху кариерата му. А това не е за изпускане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах без думи с които да оплюя корейския сценарист/ все едно от кой пол е/,за който Бог е дребно гангстерче с мания за величие !!! :mad2:

Все още храня надежди, че е грешка в превода и става въпрос за някакво си божество, а не Върховния Бог !?

 

Догледах го защото Kim Hyun Joong си е прелест на екран както винаги !

 

Ама тоя сценарист толкова мърляво е реализирал иначе интересната идея за сценарий, че ме възмущава до край ! Можеше да положи малко усилия и да сътвори нещо не толкова скучновато на моменти- имаше и материал и артисти, ама не! Явно толкова си може поредния  връзкар!

 

Благодаря за бг превода !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...