Jump to content

Legal V (2018)


Recommended Posts

DpRX23SUwAA2ezf.jpg

 

Legal V (リーガルV)

Страна: Япония

Също така известен като: Rigaru V: Gen Bengoshi: Takanashi Shoko

Период на излъчване: 2018 – Октомври – 11 старт

Време на излъчване: Четвъртък 21:00

Формат: Renzoku      

Жанр: Адвокатски

Канал: TV Asahi

Епизоди: 9

Режисьор: Naomi Tamura, Hidetomo Matsuda

Субтитри: Английски

 

Участват:

Yonekura Ryoko като Takanashi Shoko

Nanao като Shiratori Minako

Miura Shohei като Kayano Akira

Adachi Yumi като Ito Rie

Hayashi Kento като Aoshima Keita

Mukai Osamu като Kaizaki Hayato

Kohinata Fumiyo като Tenma Soichiro

Naito Risa като Jinbo Yuki

Katsumura Masanobu като Otaka Takashi

Arakawa Yoshiyoshi като Baba Yuichi

Kiriyama Renn като Asano Yohei (епизод 3)

Hayami Mokomichi като Omine Satoshi (епизоди 8-9)

 

Резюме: Takanashi Shoko (Yonekura Ryoko), е бивш адвокат изгубила правата си заради инцидент. Затова убеждава университетски професор, който е акредитиран като адвокат, да открие адвокатска кантора и наеме персонал. Така Shoko се изправя срещу голяма фирма в гражданското дело, докато екипа и преминава редица трудни ситуации…

 

Свали с английски субтитри :click:  :click:  :click:

 

Руски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да се появи някъде из нета с българския превод , но за всеки случай - руска онлайн опция

 

------------

Според програмата на телевизионния канал, в 20:30 ч е излъчването на серията а в 12:30 ч на следващия ден е повторението й.  Вероятно след излъчване ще бъде достъпен и за онлайн гледане още известно време/ ако съдя по опциите на други сериали/ 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашите дубльори са ужасни. Не разбирам, защо се опитват да звучат изкуствено, имитирайки техния говор?! Това много вреди на качеството.

Днес хванах малко от повторението. Серията беше с гостуване на Рен Кирияма.

Кастът е великолепен и ако озвучаваха нормално поне кака Рьоко (тя няма подобен слаб глас), щеше да е далеч по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам в оригинал. Не мога да си причиня дублаж, озвучка и сие. Абсурд. Ползата от цялата таз "афера" е че ми обърнаха внимание на това заглавие и реших да го отворя за компания.

Първите 2 серии видях. Главната героиня има страст към ретро-влакове, аз също. Веселят ме тези ретро-моменти.

Във втори епизод една от любимите ми теми :896767: - направо не се спряха цяла серия с илюстрация на злоупотреба с положение /власт в сферата на психологическото насилие.

Кака Рьоко почти не съм я гледала до сега на малкия екран. То в началото на първи епизод "театралността" беше в повече, та и в оригинал малко в повече интунационно ми дойде тя. Намалих звука заради това. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, дали някой следи сериите по телевизията. Сега видях, че онзи ден съм попаднала на еп 3., но в него не видях героя на Осаму Мукай, който е обявен в каста.

Препоръчвам, ако ви е харесало, друга наистина култова дорама в жанра - Legal High

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие вместо да се радвате, че излъчиха сериала в бг ефира - недоволствате. Това е то бг народа, никога не може да благодари. Иначе отначало дублажа на Шоко ми се стори странен и не ми хареса, но после се изкефих. Много готино звучаха през цялото време. Много ми бяха интересни случаите и главната актриса ме изкефи супер много. Да гледам любимия си японски актьор в бг ефира си беше голямо вълнение и радост. :28558: Мукай Осаму толкова равнодушен и готин. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До. И аз видях Мукай най-сетне.

След втори поглед приех дублаж на Рьоко, но този на Юни Адачи е много странен.

От 11 април започва нова мини-дорама от 8 серии - Ангели в бяло.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...