Jump to content

Heavy Sweetness, Ash-like Frost (2018)

Recommended Posts

И епизод 60: :click:

Дойде време да приключим този епохален труд :D След малко повече от четири години темата най-после минава от Настоящи в Завършени проекти. Огромни благодарности за @Рали, която не се отказа въпреки всичко и доведе тази приказка до щастлив финал :) Благодарности и на @asha за качването в другия торент и онлайн!

Благодарност и на всички, които търпеливо изчакаха българските субтитри – надяваме се да сме оправдали очакванията ви и да сме направили гледането с български превод на този сериал още по-голямо удоволствие. Впечатленията ви за самия сериал, разбира се, очакваме във форумната тема.

P.S. Качване на всички епизоди накуп може би ще има, но доста по-нататък

• Like 2
  • Thanks 6
  • Upvote 1

Няма как и тук без благодарност.                                                                  

Много искам и ще го изгледам някой ден. :wub:

d79f5cd5058693db.jpg

• Like 5

Благодаря за прекрасния превод и редакция ,харесвам такива филми с богове и там подобни свърхестествени неща.Скоро ще го почна хвърлих му само едно око звучи интересно:wub:

• Like 3

Горда съм да видя, че вече този сериал е приключен!  Няма да излъжа, ако кажа, че толкова труд за превод до сега не бях полагала! Оставих сърцето си в него и съм много горда да видя, че е приключен официално! @bealonenomore,  няма как да не ти благодаря, че толкова години винаги си до мен, зад мен и с мен! :) На @asha също благодаря! На всички, които чакаха търпеливо превода... ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ!:thanks:

• Like 6
  • Thanks 1

преди 43 минути, Рали написа:

Горда съм да видя, че вече този сериал е приключен!  Няма да излъжа, ако кажа, че толкова труд за превод до сега не бях полагала! Оставих сърцето си в него и съм много горда да видя, че е приключен официално! @bealonenomore,  няма как да не ти благодаря, че толкова години винаги си до мен, зад мен и с мен! :) На @asha също благодаря! На всички, които чакаха търпеливо превода... ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ!:thanks:

Благодаря @Рали сега си чакам онзи с вампирите .Спорна работа и на двете 

Edited by Snowpanda_MSS
  • Like 1

@Рали,@bealonenomore, честит финализиран проект!:yes:

Благодаря ви за чудесния превод! Изкушавах се да поглеждам текущо, докато работих по онлайн-а разни интересни моменти/ които си спомням от преди/  и действието, съчетано с прекрасните български буквички ме отнасяше. 

@Рали- специални поздравления - ти си герой! :bow: 

Все така сърцато и успешно да твориш и в следващите проекти!

---------------

И да върна малко по-работната обстановка.

Втората опция за теглене на последния 60-ти епизод.:click:

Утре ще бъдат допълнени и окомплектовани и двете плейлисти с всички серии до края за онлайн -гледане.

Само да поясня, поради технически причини в единия сайт, последната декада качени серии 40-50 са се поизгубили между тамошните сървъри, така че ще ги кача отново заедно с финалната десятка. Админът от там се извинява за получилия се проблем. 

• Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 2

Честито за приключването на проекта и благодарност за целия кански труд по него! Гледането ще бъде удоволствие, сигурна съм. Благодаря!

• Like 3
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Преди 15 часа, Snowpanda_MSS написа:

Благодаря @Рали сега си чакам онзи с вампирите .Спорна работа и на двете 

Превода на сериала с вампирите е приключен. Сега остава само редакцията и пускането. :)

• Like 3

Поради разни технически проблеми няма да има общ торент с всички епизоди. Затова пък субтитрите са обновени и освен това са качени в по-приличен вид за сваляне – по десет епизода и накуп всички епизоди.

• Like 4