Jump to content

Gao Wei Guang (Гао Уей Гуан) - Vengo


Recommended Posts

tumblr_p5pt8oyIae1wa3u5wo7_1280.jpg

 

 

 

Гао Уей Гуан

Роден на 16.01.1983

Истинско име: Gao Wei Guang

Английско име: Vengo Gao

Месторождение:   Мишан, Китай
Професия: актьор, модел

Зодия: Козирог

Ръст: 191 см

Тегло: 79 кг

Китайски зодиак: куче

Образование: Central Academy of Drama

Агенция:   Jay Walk Studio

Дебют: 2014

:imdb:

 

Гао дебютира като модел през 2008 година, когато спечелва трето място в „New Silk Road Model Look“. През 2014 година прави своя дебют и в телевизията. Придобива популярност, играейки второстепенни роли.

През 2018 година той получава своята главна роля в Three Lives, Three Worlds, The Pillow Book.

 

DYFjszEUMAAekTU.jpg

 

Сериали:

 

Swords of Legends ‎ (2014)

V Love /The Micro Era Of Love (2014)

Destined to Love You ‎ (2015)

The Legend of Zu ‎ (2015)

Ban Shu Legend ‎ (2015)

The Ladder of Love (2016)

The Classic of Mountains and Seas (2016)

The Interpreter (2016)

Eternal Love‎ (2017)

Xuan-Yuan Sword: Han Cloud (2017)

Legend of Fu Yao (2018)

Three Lives, Three Worlds, The Pillow Book (2019)

Living Toward The Sun (2020)

Miss S (2020)

Sword Snow Stride (2021-2022)

Operation: Special Warfare (2022)

 

 

Филми:

 

The Embalmer (2014)

Heartfall Arises (2016)

Mr. Pride vs Miss Prejudice (2017)

Today and Me (2022)

 

DYFjmgYVMAEPHkN.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи шъ му дам още един шанс с Candle in the Tomb 3 . С един куршум н-заека: ще проверя дали се е понаучил да играе, ще се уверя за пореден път, че силата на китайците определено не е в истории тип Индиана Джоунс(или поне не тук) и ще видя дали пък бълването на партийни лозунги от неговата уста на фона на археологически проучвания няма да е по-сполучливо от това на можещи актьори. Леле, още ме побиват тръпки от опитите на Итън във втората част, първи сезон беше най-поносим и то заради персонажа на професора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко най-най за единствения и неповторим Дедо, чийто рожден ден аз геройски проспах :D

Да ми е жив и здрав, и на едно и също гише един ден за пенсии да се редиме B)

 

Ко викаш, Итън брадясал и некадърен, да не се занимавам. Ще извадиш късмет, ако го събнат, още чакам оня, дето Венго е с лилавото червило :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въъ, той и рожден ден имал, ми да е жив и здрав на патерица:D

 

Итън и брадясал е кадърен, но възхваляването на партийната линия  и начин на живот при всяко отваряне на устата не му се отдаде:lol2: . Всъщност и на актьорите в първи сезон тази част не им беше по сърце. Както и да е ще го пробвам, само 21 епизода е.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам аз в активността- на  Гао не знам си кой, му се размърдала темата.Добре, че видях пишещите кои са, че да ми светне ламБата , за кой иде реч.:282:

Да му е честит денят  на моя съзодийник и да ни зарадва с новите праскови по-бързо, че витамини  тряа кльопаме  с тоя задаващ се грип.К'во се мотат още!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скалата се е пръкнал, ма и това в определен ден е станало :D

Да задържи витамините, че не можем да поемам баш сега :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с помощта на витамините и без тях грипа си се вихри. Гао не знам си кой така или иначе не се нуждае от тях щот както уточни тюленчето, напук на всички природни закони се е пръкнал от скала като безчет наши и източни божества-съответно е здрав кат майка си и грип го не лови, затва го кара на праскови и слънчеви лъчи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.02.2019 г. at 22:20, seal_reinforce написа:

Дедо като гангстер и с дупка между очите B)

 

 

 

И една компилацийка, покрай рождения му д

 

Ако не бяха прасковите Венго и Дилраба едва ли бих ги загледала, че и харесала.

Тези клипчета, коренно ми променят мнението  за тях, Венго страхотен супер гангстер,

а Дилраба има прекрасна усмивка. Още повече ме запленяват.:yes:

Да вземат да си влезнат в бойното амплоа, казвам аз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно чистосърдечно си признавам същото. Тъмнокоси красавци бол, добре, че беше русата перука. И дългата рокля и добрите гримьори, че да не се видят кривите й на Х крака и големия нос. От пръв поглед ме тресна, с все кусурите им.

 

Поздрав B)

 

597dff71a6c23bad.jpg

 

Btw, неговите сцени горе са от Heartfall Arises (има-няма 5 минути в целия филм). Нейните - от Hot Girl.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че аз забелязвам едно нещо У-Ен-го, не знам вий забелязвате ли го?

То затуй Дедо си е над нещата,  щот здраво ги е хванал в ръката :swoon:,

я вижте сешоара,...По-долу... нещо друго, на другата снимка... кол:28558:ло...

Всички се снимат, рекламирайки нещо марково,  барнали се, чупят газ :blink:арски стойки, нашият, с олющен инструмент... от употреба...

Готов за реклама...

 seal_reinforce тоз сешоар , питам аз, дън го изкопа от гробницата, ти си напред с нещата в сериала:

дори петел ти пропя у кревата... Обаче  у гробницата е доста тъмно, ти си вамп :rolleyes:ир :rofl:-'ка,'  и не ти е проблем да си го мернала там,

  със сешора в ръка и да светнеш нашите светилата,

че сме в затъмнение сега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, тя снимката е стара. Те открай време са много близки, а и той никога нищо не признава. Ей тука едно интервю, ще му поработя върху превода. За домашно ще ви оставя да откриете момента, в който отговаря коя е най-дебелата актриса, която му се е налагало да носи :D Както и тоя, дето лъже като циганин, че той kiss scene (и то с кого!) у живота си не е снимал :rolleyes:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то по усет ли?То на къв език е туй? Изписва ми виетнамски/

Щот аз, за Благоуханна не съм сигурна, ама аз бъкел не схващам, само от ококорените очи на Венго не  мога да се ориетирам,

знаеш, геда много  "сташно ", както казва едно 

сладко бебче тук до мен.:28558::blink::swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тадададааааа! :bow:Специално камео от Чингулинка специално за ТюЛенчето! :beer: Аз тебе ногу та уважаам, шъ знаиш! :yes:

Е сега с туй видео вече ме сащиса - откога почна да превеждаш от виетнамски бе, душа? :swoon:

Spoiler

За целувката залагам на две възможности: 0:56 - 1:02, когато показаха как се целува с една кака, или 1:56, когато написаха KISS

А на 0:47 една аджума го гледаше усмъртително, значи сигурно е казал, че е дебела.

Искам си наградата за участие (плюс кОлата)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...