Jump to content

Gao Wei Guang (Гао Уей Гуан) - Vengo


Recommended Posts

Венго снима Miss S.  След лилавия пеньоар ще е разнообразие да го погледаме малко в костУм. 

Мима на килограм ли ги урежда тия роли, те с Бин Бин в националната сигурност, Венго - детектив, останалите освен да ги разхвърля по РПУ-тата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taя мис не е ли старичка за нашето изящсно дърввесо.

 
 
 
Off Topic

 

 
 
 
 
 
 
Yili Ma
Актриса
 
Родена: 29 юни 1976 г. (възраст 42 години), Hongkou District, Шанхай, Китай
 
Височина: 1,64 m
Съпруг: Уен Жанг (ж. 2008 г.)

 

На другата пък мъжът й е обвинен в изнасилване, миналата година, на р.д. ми.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно се едно аз съм го писала:lol2: 

Обаче тюли, Мис Марпъл!? И двете ще се чувстват обидени: китайката, че и лепваш поне още двайсет години, а Мис Марпъл-че въобще я сравняваш като персонаж с нещо измъдрено от китайски сценарист:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.04.2019 г. at 16:21, seal_reinforce написа:

 

Мима на килограм ли ги урежда тия роли, те с Бин Бин в националната сигурност, Венго - детектив, останалите освен да ги разхвърля по РПУ-тата :D

Като си писала Мима, ми тя се разделила с мъжа си декември.Ми не става,:dunno: хем женени. хем с различни да се мляскат.То голямо изкушение.Разбирам ги.-_-

Пък и като си женен няма как да се отпуснеш, па ако се отпуснеш, ще нараниш някого.Така са си по-добре.Жалко за детето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, да му е честит 390 307-ият рожден ден на Дедо и да продължава да се труди все така усърдно, щото според НОИ не му стигат точки за пенсия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некои не спят Дедо да поздравят!

И от мен ЧРД на Дедо. Да е жив и здрав  и успех в любовта, не само в Божиите дела...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

390 307!Много бее-  как да не го пропусна! Да вземе да се задоми вече, че е време да опровергае твърдението, че си ходи девствен на 390 307г. Това и от НОИ-я по-важно, шот девствен пенсионер... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърден каст за некво нящу, наречено Wen Nuan De, Tian Mi De <温暖的,甜蜜的>, aka It’s Warm, It’s Sweet. В главните роли: Vengo Gao и Victoria Song.

Изприщих се :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lawandula написа:

Любимката ти и до Венго се докопа.

 

Тя ми е безразлична общо взето, ма ся като го наредят да млящи тая и оная... :rolleyes::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, seal_reinforce написа:

 

Тя ми е безразлична общо взето, ма ся като го наредят да млящи тая и оная... :rolleyes::D

Излезе инфо, че волейболният отбор жени на Китай, тренира в пълна изолация за олимпиадата в Япония.

Може и те така  в пълна изолация да се млящят.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежките се притесняват, че квито са "кадърни" и двамата, ще е "мега продукция". Сакън да не се закопае още с втората главна роля :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не съм от феновете, ама тия танци- манци ги превъртях няколко пъти :lol2: 

@seal_reinforce като го видя господина и веднага за теб се сещам :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, не ме подсещай, че оная песен за лисицата беше голема краста и комшиите я слушаха с дни :D

 

 

Иначе и аз като го видя се сещам за мене си :D

 

Шипърите избухнаха след Възглавницата и навъртяха 300 страници в темата на Венго и Раба у Сумпи. В нея не съм писала скоро, ама мернах нещо чак за бебе и се озъбих. Там пишат и такива, дето са от бранша и са виждали поне единия или другия (уж) и снасят по някоя клюка от първа ръка (уж): :click:

 

Аз и с темата на Възглавницата изоставам, ама тя стигна близо 900 страници и не мога да я сместя изпомежду лакорните :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...