Jump to content

lazeto

Recommended Posts

BpNrzf

 

Teen Bride (未成年だけどコドモじゃない)

Страна: Япония

Също така известен като: Miseinen Dakedo Kodomo Janai

По мангата на: Kanan Minami -  "Miseinen Dakedo Kodomo Janai"

Премиера: 23 Декември 2017

Времетраене: 105 мин.

Жанр: Училищен романс

Режисьор: Tsutomu Hanabusa

Субтитри: Английски

:imdb:

           

Участват:

Yuna Taira като Karin Oriyama

Kento Nakajima (Sexy Zone) като Nao Tsurugi

Yuri Chinen (Hey! Say! JUMP) като Isuzu Ebina

Maika Yamamoto като Saaya Matsui

Masahiro Takashima бкато Kazuki Oriyama

Sylvia Grab като Akari Oriyama

Tomoko Ikuta като Reika Tsurugi

Shingo Murakami като Kaburaki

 

Резюме: На 16-ия си рожден ден Karin Oriyama (Yuna Taira), получава подарък от родителите си във формата на брачно споразумение. Човекът за който трябва да се омъжи, е първата и любов Nao Tsurugi (Kento Nakajima). Той е популярен старши в нейната гимназия. За Nao, той се оженва за Karin само по икономически причини и по-специално за богатството на родителите и, без да има някакви чувства към нея. Бракът им остава тайна но Isuzu Ebina (Yuri Chinen), тайно любен в Karin разбира за този фиктивен брак, решен да промени това…

 

https://www.youtube.com/watch?v=V8M5WolqF1k

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лазке, смени местата в двете изречения "омъжи

Преди 5 часа, lazeto написа:

 

 

Резюме: На 16-ия си рожден ден Karin Oriyama (Yuna Taira), получава подарък от родителите си във формата на брачно споразумение. Човекът за който трябва да се омъжи, е първата и любов Nao Tsurugi (Kento Nakajima). Той е популярен старши в нейната гимназия. Nao се оженва за Karin само по икономически причини и по-специално за богатството на родителите

 

" с "ожени"и обратно, че  избодоха на seal_reinforce  очите.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, seal_reinforce написа:

Особено лявото 

 

Точно пък за тоя слаб филм, едва ли си струва. Пази го, че ще ти трябва за прасковките.:P:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е много хубаво. 

Момиче, което търси приказния принц,

Off Topic

в карайна сметка любовта й побеждава изгодата.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що уцелих дъното :896767:.

Off Topic

Надявам се следващият път айдълчето да участва в нещо, което е предназначено за зрителска аудитория над пет години

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е в онази има далеч повече смисъл, но ми беше скучна. В това няма никакъв смисъл, но ми беше любопитно дали хлапето би могло да се справи като актьор :D. Впрочем все още ми е любопитно, та нещо ми подсказва, че поне още веднъж ще се прецакам :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не знам какви са тези 49 човека, че да му излиза такъв висок рейтинг в  :imdb:. То още от обяснението би трябвало да става ясно какво може да се очаква @Кева:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като корусаги нещото ( не помня заглавието) го изгледах с кеф и ми хареса -(все още медитирам върху този факт), а там Кенто ми закова вниманието, реших, че вдъхва не вдъхва доверие , трябва да хвърля поглед на това :D.

Истината е, че в момента ми е смешно - изгледах го без да превъртам от начало до край и това е толкова нелепо, че няма как да не се надсмивам над себе си :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Кева написа:

Току що уцелих дъното :896767:.

  Скрий съдържанието

Надявам се следващият път айдълчето да участва в нещо, което е предназначено за зрителска аудитория над пет години

 

 

 

Е, като не вярвате- така става.:PАз, дето японско не гледам, да попадна точно на това, но  поне превъртах, щото съм на 6 .:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам, как да не вярвам :D, което си е направо злепоставящо. Кофти навик имам да гледам до край, а и никога не превъртам :ilovethis:.

Това беше толкова зле, че и материал за злостен коментар не ми дава :blink:


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 9 часа, Кева написа:

След като корусаги нещото ( не помня заглавието) го изгледах с кеф и ми хареса -(все още медитирам върху този факт), а там Кенто ми закова вниманието, реших, че вдъхва не вдъхва доверие , трябва да хвърля поглед на това :D.

Истината е, че в момента ми е смешно - изгледах го без да превъртам от начало до край и това е толкова нелепо, че няма как да не се надсмивам над себе си :28558:

Сигурно вече сте открили приказния принц, затова такова  ви е мнението...:P

Аз щот още не съм...:cry::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да откриеш нещо, което не търсиш ?

Off Topic

Далеч по-качествени филми съм оплюла :896767:, но за този няма да е честно, защото хората от самото начало са си го направили абсурдно, че да му е ясно на човек. Продължилите да гледат - ми за тяхна сметка е, не е редно да се оплакват :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова некадърно и абсурдно, че даже нямаше да хабя енергия  и клавиатура да пиша, ако не беше  спешност по медицински показания.:D ОчО, все пак.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

Описанието обсъждахме, не съм тръгнала да гледам, не ме мислете. Аз не търсим принц, а Дедо 

Да, принц на белия кон и дедо с бялта коса, все тая...

Него не му требе бял кон, той си има друго нещ:28558:о, и лисичка за домашен любимец...

Преди 1 час, Lawandula написа:

Толкова некадърно и абсурдно, че даже нямаше да хабя енергия  и клавиатура да пиша, ако не беше  спешност по медицински показания.:D ОчО, все пак.:28558:

Толкова некадърни и абсурдни диагнози понякога има,/ точно щот не са искали да хабят енергия и сили/.

 ама кът си хвърлил топа, ква файда, че се разбират.

Тука поне  трупове няма, и насилие също... един принц, който не знаеше, че е такъв в очите на обожаващото го момиче,

и в крайна сметка тя го излекува- искаше, и го направи такъв.

Понякога не знаеш, че може да си принц или принцеса в нечии очи, каква загуба...

Филмчето не е толкова лошо, ще се хареса на 12-13 годишните,  тия 48 требе са от тях, и мен като броите ставаме 49, вий кат сте изпечени, искате всичко що не ви е по сърце да  изпечете с думи. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,Толкова сме скромни от към думи :D, чак не е за вярване. В интерес на истината нещо като реклама му удряме - все пак има движение в темата. Все някой ще хвърли едно око, филма може да гледа, а може и да вземе и да го хареса...….не се знае, знае ли се :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...