Jump to content

Recommended Posts

Memories of the Alhambra (2018)

oi210.png

Off Topic

Dq4fvDFUcAADtnj.jpg

Корейско заглавие: 알함브라 궁전의 추억 / Alhambeura Goongjeonui Chooeok

Период на излъчване: 1 декември 2018 – 20 януари 2019

Сценарист: Song Jae Jung

Режисьор: Ahn Gil Ho

Жанр: Мистерия / Романс / СайФай

Телевизионна мрежа: tvN

Местоположения на продукцията: Гранада, Барселона, Херона, Будапеща, Словения и Южна Корея

Брой епизоди: 16

Субтитри: Английски

Актьорски състав:

Park Shin Hye - Jung Hee Joo

Hyun Bin - Yoo Jin Woo

Kim Eui Sung - Cha Byung Jun

Park Chan Yeol (EXO) - Jung Sae Joo

Park Hoon - Cha Hyun Suk

Lee Seung Jun - Park Sun Ho

Han Bo Reum - Go Yoo Ra

Lee Hak Joo - Kim Sang Beom

Min Jin Woong - Seo Jung Hoon

Cho Hyun Chul - Choi Yang Joo

Lee Re - Jung Min Joo

Lee Si Won - Lee Soo Jin

Kim Doh Yon

Резюме: Ю Джин У/Hyun Bin управлява международна компания. Той е добър в работата си заради стремежа към победа и авантюаристичния си дух, но преминава през тежки емоционални времена. При работно посещение в Гранада, Испания той отсяда в стар хотел, управляван от Чонг Хи Джу/Park Shin Hye. Тя е свирила на класическа китара и е дошла в Испания, за да продължи обучението си, но след смъртта на родителите ѝ в Корея се налага да работи, за да се издържа по време на престоя си в Испания. В хотела Ю Джин У и Чонг Хи Джу биват замесени в мистериозен инцидент.

Тийзъри:

Off Topic

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Like 1
  • Thanks 6
  • Upvote 2

Колкото и да не ми се иска да видя Бини с ПШХ-то, сериалчето е факт.

Вчера е било официалното четене на сценария. Очакванията на режисьора са да се получи една качествена продукция.

Аз казвам  ААА ДАНО бате, че последния му сериал на Бини беше дзаастър, а Прасозаека си ме дразни от много време и няма да ми помогне да харесам този сериал, въпреки че оная Минка от Джекил и Хайд я задмина по ненавист.

Както и да е, ще се гледа на сто процента.....стига да не стане прекалено Прасозаешко!

https://www.soompi.com/article/1237047wpp/hyun-bin-park-shin-hye-chanyeol-impress-1st-script-reading-memories-alhambra

• Like 1
  • Haha 5

Преди 4 часа, Yoyo_ko написа:

Колкото и да не ми се иска да видя Бини с ПШХ-то, сериалчето е факт.

Вчера е било официалното четене на сценария. Очакванията на режисьора са да се получи една качествена продукция.

Аз казвам  ААА ДАНО бате, че последния му сериал на Бини беше дзаастър, а Прасозаека си ме дразни от много време и няма да ми помогне да харесам този сериал, въпреки че оная Минка от Джекил и Хайд я задмина по ненавист.

Както и да е, ще се гледа на сто процента.....стига да не стане прекалено Прасозаешко!

https://www.soompi.com/article/1237047wpp/hyun-bin-park-shin-hye-chanyeol-impress-1st-script-reading-memories-alhambra

Твърде оптимистично звучиш..

• Like 1
  • Upvote 2

Тая колко пъти и в колко предишни живота е спасявала страната! Сега и на Бини я натресоха.Тюх и него ще го направят пишман целувач , за да и угодят. Поне не е ученичка, но като гледам пак ще се обучава, че и след смъртта на родителите си.Демек- разстроена,  тъжна мома, препитаваща се с много труд и естествено невинна девственица ще ни пробутват с оная  физиономия, дето и е запазена марка и се конкурира с ШСХ, но все пак не може да я стигне по овчи поглед.

Добре, че има е Териус  и праскови, не на кило, направо на касети,  че това тук ...:D

• Like 1
  • Haha 4

Гледам списъка с локациите...кат са потрошили толкоз пари да снимат из полвин Европа, що не стигнаха и до нас, да ги видим на живо:D

• Upvote 1

преди 24 минути, debil4e написа:

Гледам списъка с локациите...кат са потрошили толкоз пари да снимат из полвин Европа, що не стигнаха и до нас, да ги видим на живо

Щот няма къде да се обучава ученичката, що! В  Пайнер  ли да иде! Там няма да се вписва с девствеността, с инструмента , че и  на външен вид.:D

• Like 1
  • Haha 3

Еее, ти пък, външния вид е най-лесен, кеф ти грим, кеф ти  д-р Енчев:lol2: Колкото до девствеността...нека да кажем, че съм типична българка и на приказки за лека нощ отдавна не вярвам:D

П.С. Апропо, аз заради Бини, тя в момента е в промоционалния пакет:D

• Haha 3

11 hours ago, dido100 said:

Твърде оптимистично звучиш

Да осъзнавам го, какво ли не прави човек заради един Хьон Бин! Нали надеждата последна умирала, та и аз така с нея. 

11 hours ago, Lawandula said:

Тюх и него ще го направят пишман целувач , за да и угодят. 

Признавам си без бой, че тая не мога да я трая. От Красиви като ангели мина доста време, това е последния сериал, който гледах с нея, не се ли е подобрила в целувките? Не мога да повярвам, че за толкова години не е мръднала хич! 

• Upvote 1

Аз пък считам, че сериалите, в които тя е участвала са ми харесвали много - Докторите, Пинокио, че даже и The Heirs не пострада от нейното участие, просто самия сериал не ми беше точно по вкуса, но пък сцените на ПШХ и майка й в сериала ми бяха най-симпатични, затова пък Бини, дето ми е любимец не можах да гледам Ирландия.., даже и заради него(даже и неговата роля беше мъчителна за гледане(отбелязвам, че филма беше порядъчно старичък, за да ми повлияе и това на впечатлението, де...). Аз с радост ще си ги гледам и двамата, дано и историята да е хубава!

• Like 2

На мен визията и не ми е проблем, тя е от малкото, които разпознавам докато я видя, имам оплаквания от играта. Че то Пинокио и Докторите

Off Topic

са  единствените и прилични роли и дори съм написала първи, този който ми е харесал повече:) Дали заради партньорите или заради режисьорите, но изпълнението и беше добро, чак се чудих що толкоз я плюят. Все се надявам да се научи или по-точно да зареже този измислен/наложен имид на непорочност и да започне да играе, надеждата умира последна:)

Колкото до Бини, май след казармата нито един негов проект не ми е харесал и се надявам да видя отново онова, което ме караше да следя за сериали с негово участие.

• Upvote 1

И мен все ме дразнеше опулено-дървеното ѝ поведение в интимните /силно казано, де/ сцени, но не мога да отрека, че в Пинокиото и особено в Докторите се справи много добре. Да се надяваме на още положително развитие в компанията на Бини.:D

• Upvote 4

Таз ПШХ е баси късметлийката, честно! Скачам на клона (това и с английски ще го гледам), няма как да пропусна Бини :)

• Like 1

Всъщност, нейните сериали винаги са хитови. Корейците я харесват. Последният сериал на Бини си беше чист провал от гледна точка на качество и рейтинг. Не знам кой е късметлията в този случай... А и в последните си 2 сериала ПШХ си беше чудесна.

И като става думи за "дървета" в интимните сцени... Честно казано, има и по-големи дървета от ПШХ. Айде, при нея оправдано - имидж на невинна девойка. Но партньорките на Бини в Градината и в Снежната кралица бяха доста по-зле /те и досега са доста по-зле/.

• Like 4
  • Upvote 2

ПШХ я харесвам, колкото и дървена да е. Има нещо сладко в нея.

Оная мацка от Mad Dog я слага в джоба си, а да не говорим колко си приличат външно. 

Хитовите сериали нямат връзка с актьорската игра.

Определено тя е късметлийката, защото се е снимала с половината убавци, които харесвам. 

Колкото и слаб да беше последният сериал на Бини, няма как да ги срявняваме...

• Upvote 1

Първи епизод средняшки. ПШХ в своя си опулен репертоар.За Бини или хубаво, или нищо. Нямаше нужда от напъване да показва кой знае какво в пилотния епизод.

Я ме светнете, че явно ми се губи(а уж гледах), как се сдоби той(Бини) с лещите, че не ми се повтаря, а ако няма  обяснение,  значи серията е пълна дупка.

Нито за лещите, нито за слушалката в ухото разбрах нещо. Въобще за цялата технология липсваше адекватно обяснение как работи. Освен, ако компанията му не ги произвежда тези неща, а по пощата да е получил програмата.

И аз така предположих и това  е единственото адекватно обяснение, но ми дойде тъповато, та реших да питам.

Сценаристката, има някои  хубави неща. Да видим по-нататък, един епизод не е критерий.

Довечера ще видим на къде ще поеме сценарият. Иначе са яхнали набираща скорост вълна. Досега имаше анимета на подобна тема, а Спилбърг снима и филм - Ready Player One. Асоциациите ми в момента са в тази посока плюс онова приложение Pokemon Go. :D

Във втори епизод се позаплете историята. Очаквах да има повече визуални ефекти и по-малко дърдорене и преиграване. Ще го гледам просто защото ме провокира за някои неща - и за Испания ми домъчня, и в момента ей така с кеф си препрочитам Фалшивите огледала на Лукяненко.

• Like 1

tvN за пореден път пускат нов различен сериял ,спрямо това което се излъчва по другите канали.

• Haha 1
  • Upvote 2