Jump to content

Да ударим едно рамо


lostris

Recommended Posts

Една мила китайка Ли Мън има нужда от помощ за дипломната си работа. Трябва да се попълнят два въпросника:

Предварително ви благодарим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ударих го рамото, само дето китайски не разбирам и ми показа разни предупреждения, че не съм попълнила коректно последния въпрос. Явно трябва на всички възможни отговори да има оценка и да има тикче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, ще ползвам тази тема, защото и аз моля за едно рамо!  :) Ръководител съм на Крепост Туида в моят град Сливен. Обектът ни е номиниран в наградите на Bulgarian Travel Awards, в категория "Туристическа атракция на годината" . В момента се намираме на вторият етап от състезанието, а именно онлайн гласуване. Може да дадете своят вот за крепостта, като отворите линка  и изберете бутон "гласувай за номинацията", който се намира в края след представянето на кандидатурата. Вашите гласове ще формират 60% от крайната оценка, в първият етап имаше покриване на определени критерии, които ще дадат тежест 20%, а в третия етап жури от 23-ма експерта ще оставят своето мнение за всяка номинация, което също ще е с тежест 20%. Благодаря ви предварително! :)

Номинация на Късноантична и средновековна крепост Туида, гр.Сливен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рамо, няма как, но  да ударим по един лайк за тези смели борбени деца.Познавам едно от тях.Борба от първата минута след раждането да оцелее, трайно увреден слух от антибиотиците за оцеляването, нечуваща, но с майка, която я научи да говори и последна година вече студентка.Ежедневна борба 23 години, освен с недъга, също  и с нетолерантността в нормалните български училища и игнора на околните.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...