Jump to content

Recommended Posts

dXpnbN2HIJkNYKzS4kfMmtlcPGE.jpg

 

Off Topic

DnRvUK6U8AAmpqt.jpg

Dm8JvO-UcAAvQ4v.jpgDm8Jv30V4AAavU6.jpg

Dm8Jw5jVAAA98NX.jpgDm8JyD0U0AErRJr.jpg

 

Age of Legends (橙红年代)

Страна: Китай

Също така известен като: Cheng Hong Nian Dai

По новелата на: Xiao Qi Xiao – „Age of Legends“

Година на излъчване: 2018 – Септември – 17 до 2018 - Октомври – 12

Време на излъчване: 2018

Жанр: Екшън, Трилър, Криминален

Канал: Dragon TV

Епизоди: 47

Режисьор: Liu Xin

Субтитри: Английски

 

Участват:

William Chan като Liu Ziguang ( righteous youth who dares to stand up against society's wrongs)

Sandra Ma като Hu Rong (police woman)

Liu Yijun като Nie Wanfeng (drug lord)

Chen Yao като Li Wan (young business woman)

Ye Zuxin като Bei Xiaoshuai (good friend of Liu Ziguang)

He Minghan като Han Jing (policeman)

Wu Gang като Hu Yaojing (Hu Rong's father, police chief)

Wang Ji като Mei Jie (hotel boss)

Li Jianyi като Master Guo (car mechanic, father figure of Liu Ziguang)

Hu Jing като Lisa (mysterious underworld lady boss)

Feng Guoqiang като Song Jianfeng (veteran policeman)

Ren Zhengbin като Hou Sihai (triad boss)

Wang Fa като Zhuo Li (good friend of Liu Ziguang)

Wang Tonghui като Li Jianguo (retired soldier who is a good friend of Liu Ziguang)

Ye Liu като Arthur (devote follower of Liu Ziguang)

 

Резюме: Четиридесет години след началото на реформата в Китай в град Jiangbei, група обикновени граждани и ченгета започват борба срещу престъпността и корупцията.

Liu Ziguang (William Chan) няма спомени от последните осем години от живота си, затова когато се завръща в родния си град, Jiangbei, всичко, което иска е да живее като обикновен гражданин. Но тези мистериозни осем години са длъжни да го настигнат, още при завръщането му. Междувременно Hu Rong (Sandra Ma), е детектив, чиито външен вид е толкова огнен, колкото и нейната личност. Тя е млада, но трудното и поведение и неоспорими умения я правят опитен офицер. Тя много се интересува от работата си, прави каквото е необходимо, за да защити гражданите на Китай. Докато Nie Wanfeng (Liu Yijun) е лидер на престъпна организация, той е изключително труден и неуловим противник за полицията. Когато Liu Zi Guang и  Hu Rong се срещат те започват да се опознават и да се влюбват, но пътят към щастието им е изпълнен с пречки, когато миналото му постепенно се разкрива…

 

 

Свали :click: :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски титри :click:

 

Английски букви :click:

Редактирано от mrnkaloto
Тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за темичката! :kissx: 

Според трейлъра изглежда корав екшън. Уилям Чан е симпатяга и чудесен артист. Сандра Ма  игра добре в "‎Love Me If You Dare" / аз поне само там съм я гледала/, а‎ тук ми се струва , че изгражда коренно различен характер  и поведение. Винаги ми е интересно да гледам "силни" героини.  От Liu Yijun също имам отлични впечатления . Непременно ще сериала погледна по - подробно при първа възможност. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го пробвам заради Сандра Ма. Направи добра роля в  "‎Love Me If You Dare" и по-късно случайно гледах едно фентъзи,(исторически сериал според китайците:D), в което ми отне известно време да я позная. Раздаваше го генерал и междувременно вкарваше в правия път половинката си:) Ще ми е любопитно да я видя в екшън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го чакам отдавна - харесвам ги и двамата - Сандра и Уилям, та дори и лошичкия Liu Yijun :) Уилям леко ме изнервяше с дървената си походка в  Only Side by Side with You, ама тука като за начало е добре, а и са симпатична двойка със Сандра (пък тя милата вече официално се върна в отбора на необвързаните и остави за нас свободен един друг симпатяга Ou Hao :D). 

Ама .....

Off Topic

при условие, че още във втори епизод убива баща и - каква ли драма ще вкарат :(

 

Иначе Сандра има прилични неща за гледане и ролите и са много различни - препоръчвам филмът The left ear - макар и да не е главна роля си се представи добре.

A чакам да мерна някъде и шматката 10-тия принц от Scarlet Hearts -  Ye Zuxin :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като превода на сериала беше на Dramafever, като затвориха сайта и нещата замряха, но от CdramaBase го продължават :) Готовите епизоди могат да се следят тук, а всички преведени досега и занапред може да се гледат онлайн в Youtube :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подведох се от каста и от плаката, язък за чакането, не можах да прескоча дори първите два епизода. На такова чудо не бях попадала от "карате екшъните"  от края на 80-те и началото на 90-те, дроп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...