Jump to content

Can't Live without Robbery (2002)


Recommended Posts

spacer.png

Can't live without robbery | Steal It If You Can | Thief Maker
Година: 2002
Режисьор: Im Kyeong Soo
Жанр: комедия
Времетраене: 106 минути
Страна: Южна Корея

IMDb


Участват:

So Ji Sub

Park Sang Myeon

Kim Seok

Song Seon Mi

Сюжет:
Канг Джо (Джи Соп) е харизматичен и богат геймър програмист, уморен от спокойния си начин на живот, но със скрита страст -  обича да краде, оборудван с високо технологични устройства. Новата му цел е къщата на Санг Те - щастливо женен мъж, за когото гледането на телевизия със семейството му е най-голямото щастие на света. Изненадата е голяма, когато откриват липсата на странни неща от къщата - пари, дистанционното на свръхмодерния телевизор, дори парчета суши (от свински уши) от хладилника. Санг Те иска да защити семейството си и след следващия опит за кражба прави всичко възможно да успокои страховете им, но независимо от усилията, които полага, той усеща как губи уважението на семейството си. Отчаян, той решава да отвърне на удара... с удар.

Лично мнение:
Много лек и неангажиращ филм, аз не очаквах много... много, когато го започвах, защото знаех, че е комедия, а дотогава Джи Соп и комедия не ми се връзваха много в “очаквано” добра комбинация. Но филмчето е смешно (на моменти нелогично и леко глуповато), но пък лицето, израженията и играта на Джи Соп предизвикват усмивки и радост. Таткото льольо несъмнено си го бива... определено забърква най-смешните моменти, като взима “идиотски” спасителни решения. Бих добавила да не очаквате типичната корейска комедия и това ми хареса... няма любов и трепети и излишни действия... има смехорийки, но не е и голям смях, но заслужава да се види, защото, според мен, камерата е пипната професионално и интересно. А видях, че има и желаещи за този филм biggrin.gif

 

:essub:

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ  

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ
С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ ДУБЛАЖ

ОНЛАЙН С РУСКО ОЗВУЧАВАНЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами наистина не беше комедията, която очаквах. Имаше много готини хрумки, но като цяло много бавен и разтегнат. Хареса ми номерът с хладилника /почти любов/. Когато става за игрален филм, струва ми се че в повечето случаи корейците не успяват да разкажат историята стегнато без да ти доскучее или да се объркаш кой кой беше. Говоря разбира се от личния си опит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много смешни и оригинални моменти във филма.

Наистина физиономиите на Джи Соп си заслужава да се видят тук.

Също кулинарните умения на съпругата и авторитета и държанието таткото-льольо(много точно казано Blacky)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста си се посмях на това филмче...оппа уникални муцки правеше, макар че все още ми е странно да го гледам в комедии...за разпускане е идеално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма такъв идиотски филм,в добрият смисъл на думата,не бях се смяла така от доста време..налудничево до болка отегчен милионер,с нестандартно хоби и кулинарни забежки срещу отчаян съпруг-неудачник,с рядкото щастие  да има деца,който се срамуват от него и жена,която умее да готви,но не и вкусно !!!

 

Хаха-Неочаквано добра комбинация,когато и двамата се развихрят се заформя небивал купон !!!

 

Ако ви се гледа нещо изтрещяло ...горещо ви го препоръчвам..не само заради ''Оппа'' :) :) :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...