Jump to content

Recommended Posts

Аз още съм им ядосана, целувки на килограм, ама много захаросани, дамусеневиди. Дедо се старае, но на оназ, целомъдрената, из сички форуми й търсят езика на забавен кадър, ахахахахах. Марк по тайландски дърпаше Мимоза, ама Венго й уйдисва на Раба на акъла :rolleyes:

Между другото, 2 държи по-висок рейтинг в douban, не очаквах.

• Haha 1

Честно да си призная още не съм го догледал. Не съм се отказал, но нещо друго все ме повлича и така. Лично аз харесвам повече Прасковите и ролите на Венго и Дилраба там. Обречеността на любовта им придаваше някаква красота. Тук и двамата ми са някак по-трудно гледаеми.

• Like 1

@bond, с тебе ще останем известни в историята с това, че нямаме нищо общо. Само един-единствен сериал харесваме и двамата, и дотам :D

Според мен щеше да е голям плюс, ако и 2 беше режисиран от Лин Ю Фън. Мъжете не можаха да скръцнат със зъби кво си требе на лиготиите на малката :D

• Upvote 1

Добре са си.Целувките,де.Още се стресирам от Игри на тронове и Зловеща семейна история.Направо ми е писнало от откровени секс сцени. Toва си е глътка свеж въздух.Никой не насилва никой.

И тайландците ли правят такива сериали?

Има ли нещо,което да прилича на Западен свят или The OA.Или на Изгубени?

Какво да гледам сега?

1 hour ago, seal_reinforce said:

@bond, с тебе ще останем известни в историята с това, че нямаме нищо общо. Само един-единствен сериал харесваме и двамата, и дотам :D

Един единствен сериал, ама качествен. Благодарение точно на него се стигна и до този. 

• Upvote 1

@bond е написал преди малко в една друга тема "Феновете понякога ме карат да се смея с глас".

И мен и мен! Десет минути фенски клип   , в  който пет минути главен герой кичурът на Дедо.:28558:

Здравейте.Искам да попитам,дали ще се превежда сериала на Български или пък има качени някъде бг субтитри.