Jump to content

Recommended Posts

Гледах.Видях змиите,видях физиономията на Дедо когато разбра,че нищо не знае.Видях и целувката.

Само не разбрах тази кога онази болната (не и запомням името :blush:)се влюби в него?

Колко голяма драма е в края?Да не завършва като в сериала на Леля?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оназ болната е няква лепка, тип attention whore. Някой малко внимание да й обърне, и вече е влюбена.

 

Нема бе, хепиенд ще има. Дедо ти малко ще пореве, ще подсмърча, па ще си получи булката обратно. Даже и за гаднярката ще има хепиенд. Оляли са се :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми,не стига,че е с единият крак в гроба (предвид възрастта и миналото му) ами се държи като госпожица.Вместо да застане като божество и да си признае,че е идиот.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

53-54 сълзливи.  Последните-трагични, героични и достатъчно романтични. Малкият-бонбон>

Не съм особено доволна. Липсва ми дълбочина в сериаала.  Любовните сцени също не ме задоволиха.

Търкат само носове и милване зад ухото. Не бе от тия, които като гледаш, забравяш къде си.

Сериалът е концентриран изцяло върху Раба и Венго.

Загатва се и за история със сенките им. А дано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, lukreciana написа:

Загатва се и за история със сенките им. А дано.

 

Не мисля, че ще ни огрее. Първо да видим кво ще ни върнат на петицията да пуснат uncut версията.

Иначе те разбирам какво имаш предвид. За мен беше по-скоро 'открийте разликите между книга и драма', съжалих, че съм я чела, преди да гледам. За уау ефекта - никое азиатско не може да ме остави с отворена уста, за съжаление. Някак си не ги приемам насериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol2:

Вероятно ще стигне и до:
Висша форма на ревност:
- Скъпа, какво правиш?
- Разхождам кучето, скъпи.
- Я го ритни, за да го чуя!
 
Аз почти съм му простила.Гледам и му прощавам,засега.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонусът! Аз ли го не виждам, или го няма ?

Та за всеки случай, да преговорим, ако го има.

Дедо, дедовчето и "немой да бараш мама".

 

И  преди бонуса

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцената с лодката не е включена в епизодите. И това е голяма глупост от страна на Tencent, щото напускаха една камара тийзъри, дето реално липсват в епизодите.

 

С колежките от Сумпи завъртяхме една петиция, който иска може да я подпише. Само трябва да си влезете в мейла, който сте дали и да потвърдите, за да се регистрира подписа:  :click:

 

В общи линии е да излъчат uncut версията и малко сме помрънкали. Аз бих се развилняла повечко срещу девствениците, ама от мен да мине :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Didri, а, сме, аз имам 12 епа още. Тебе чаках и после се отплеснах. Ама това е подробност, не е като да не знам кво става по минути :D

 

Кой ти хареса повече, 1 или 2? На мен са ми доста различни, което е добре, щот не ми се налага да избирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

Като усещане са различни.

Този определено е по-красив,но като цяло е една любовна история.Другият имаше повече сюжетни линии и герои.Имаше си романтика,екшън,драма и фентъзи.

И двата ми харесват.По-различни са от американските и сякаш ми достави удовлоствие да гледам повече тях,а не тези,които чаках и после гледах.Аз си мислех,че китайските неща са тип Джеки Чан,а то се оказа,че предлагат нов хоризонт за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...