Jump to content

Recommended Posts

Нема да зяпам. Бавно и дълго искам аз :D

Па и са изменили сценария и ще има обърквация. В Сумпи зяпат и другата седмица ще реват, че свършило и им е скучно :D

 

VVIP тая седмица дръпва 6 епа пред випа. Значи би трябвало утре да са на 42, ма ме мързи да проверявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-ха, значи имало и wwip. Искат сканиране  с телефон, за да изпратят адреса на връзката за сериите от 31 до 42, но може да е вирусоносно.Ще зяпаме с випа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и випа, дето го гледаме, е платен, въпроса е да изтекат сериите нейде. Сигурно има такива сайтове, ама не виждам смисъл. Аз съм търпелива, като Дедо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младчите ще го  свършат бързо, по на годинки, с опит,  ще му се наслаждават бавно... на ссс...сериала...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, по с опит си с търпението ... Я колко време го чака, от 2008-ма.

Тук се сваля и гледа онлайн,до 42-ра:click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусто любопитство! Вижте на какво ми отвори горният линк.Номерът на епизода, така го и не видях.:28558:

Off Topic

Целуват се и още как!

9d2af1642ef3f343.png

 

Че и търкалянето въпросното, дето им го показваха си го бива-  как са го усвоили:28558:

 

3faf7f70ef87e3dd.png

c12ae2a21b690c87.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи коя е серията кат разбереш, директно да мина на нея, че у земното царство са ми супер скучни и разчитам само на любимия си трети принц и възлюблената му да не го сложа он холд докато не го видя на батч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една идея по-добре, ама има още боб да изядат, докато стигнат Марк и Мима:

 

 
Очи пълни, ръце празни. Горкият Дилън :D
 
3fl039rhk8z8bho890a3lv5lu.gif&key=6411b5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, seal_reinforce написа:

@lukreciana, от 2017 ве, къде отиде ти в 2008 :D

 

 

 

Чекай,че съвсем се разсеях, да ,нали ме разбра,тва по-важно...:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дворците са зле, ама снежната долина ме кефи. Въпреки че постоянно ми става студено, като ги гледам по пеньоари :D

 

Обявявам сезона на страданието за открит! Дедо изплиска легена, вместо магичния плод - щайга праскови ѝ дари. Ако ги беше и гепил от на Барона градината, за по-евтино, щях да го призная. Ще му изяде главата таз реколта :28558: 

 

Дон Жуан нареди шотовете с текилата и Съ Мин сичко си изпя. Дедовата физиономия - безценна! Шок и ужас :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпилска, изплиска, ма с вълшебния ръкав набързо го забърса...

Туй ли муй страданието, щот научи истината, и кво от туй....

Все същият, а нашата взе че го замляска,за да се убеди...

Малко му е, дори нищо,а като гледам от клиповете, Лисичка все му прощава и на драго сърце му се дава...

Мачка,мачка и сърчицето, както си иска, ледената дедова статуя... Е,пусна малко  златна кръвчица, голяма работа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...