Jump to content

Recommended Posts

Оф, преродил си се е отвсякъде, щом толкоз го разтегнаха това земно царство. Ще вадим виното и свещите към 16-ти еп.

 

p.s. Не прераждане, ми въплъщение го водят. Тук обаче ще го направят да не си спомня тая част, след като приключи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той два метра, ама сакън, да не се удави :rolleyes:

 

 

 

Еми да, сам си я е избрал :D

 

 

p.s. Дуетната песен на Дилраба от ост-а е бая зарибяваща, пуснала съм я на loop. Добре, че не е с Лухан, че Дедо щеше да ревнува :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле, тук, ще  преливат Хуанхъ  и Яндзъ!Трябва да вземат мерки в Китай.

Off Topic

 

 

Дедо, супер обран беше в небесното царство, едни очи играеха само, тук на земята, реши да се разкърши. 

 

@seal_reinforce, да върна предизвикателството за двата метра!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти гледай Дедо как развързва джуФката, мани я таз :D

 

Песента (мислех, че сме я слагали, ама не я намерих):

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принцесата на Лисицата и Бог без сърце.

 

Ма Венго,земното въплащение на Дедо, можел да го играе и влюбен, и как ревнува от печения картоф... Ма и тя как се направи на болна, а той така

разочаровано я погледна с очи...

Романтични две серии, жалко, евнухът ми беше много приятен и интересен.

Очаквам продължение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, Дедо и във въплъщението не е избягал от запазената марка- виолетовкото-  де биенце, де коланче, де камъче- няма празно.

Като изключим "мъжествената" Раба с цици с  вталената бяла роба(ципао или там каквото е), добре очертаващо я, женския грим и многото кьорави у дворецо, деto не я заподозряха даже, 11 и 12 епизод биват.Гледа се всичко леко, няма нужда от много напрягане и гадаене.

Въпросната актриса, държателката на правата, има нещо много дразнещо, не ролята, а  актрисата, особено, като закриви уста. Че и дублажът и е отвратително шъшкащ.Направо ми боде очите, но отърване няма да има, както се предполага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula   Пестиш ми време да пиша. Много неприятна тая "красавица". Физиономията й е като на келтска вещица и най ме изнервя постоянната възхита дето предизвиква с красотата си. За формите на Раба и вталената й дрешка също си права. И не само това, ами тя стъпва, полюлявайки се като истинска съблазнителка, ама народът - сляп. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам моето експертно мъжко мнение към вашето. Това девойче и мен много ме дразни. Има излъчване на енергиен вампир. А виж

Spoiler

нашата лисичка направо удари в земята Мулан. Сега пък на сватовница ще се прави. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мима с поява в еп. 22.

 

Изкачват се на 2-ро място в Datawin Prosperity Top 10 Chart. Въпросната класация е една от най-важните им, следи се от инвеститори и може да осигури и нови роли за актьорите:

 

754afe73be10fc33.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С доста малка разлика между трето и четвърто място. Кой сериал е на първо място и тези на трето и четвърто, знаеш ли? Чудя се да се безпокоим или ли не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Find Yourself

2. 3L3W, The Pillow Book

3. Handsome Siblings

4. Under the Power

 

Не се безпокой. Вече сме забелязани, а и тука нещата са малко непредсказуеми. Find Yourself влиза направо на 1-во място, да й се ненадяваш на Виктория.

 

Тя хубаво стиска, ма да не го повреди :D

 

bef245b2320ac41c.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно заради Виктория, както Fighter of the Destiny - заради Лухан.

 

Аз чак сега забелязах, че тая на третия принц я имаше и във Фу Яо. Мима добре я тика и нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, доскуча ми. Никъф император не е тоя дубликат. Мухльо :D

 

@lukreciana, идвай с шивашкия метър да замерваме:

 

Off Topic

5drq27a0dc3nkt7np12t0dzb3.gif (591×422)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам три, идвам с трите, за трите Л-та.

Обаче тва с вървичката не разбрах квой, тя го напи, ма кога не видях, до такава степен,че той нищо да не помни, или му създе някаква илюзия,че бялата й роба литна...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...