Jump to content

Recommended Posts

Аз още съм им ядосана, целувки на килограм, ама много захаросани, дамусеневиди. Дедо се старае, но на оназ, целомъдрената, из сички форуми й търсят езика на забавен кадър, ахахахахах. Марк по тайландски дърпаше Мимоза, ама Венго й уйдисва на Раба на акъла :rolleyes:

 

Между другото, 2 държи по-висок рейтинг в douban, не очаквах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си призная още не съм го догледал. Не съм се отказал, но нещо друго все ме повлича и така. Лично аз харесвам повече Прасковите и ролите на Венго и Дилраба там. Обречеността на любовта им придаваше някаква красота. Тук и двамата ми са някак по-трудно гледаеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, с тебе ще останем известни в историята с това, че нямаме нищо общо. Само един-единствен сериал харесваме и двамата, и дотам :D

 

Според мен щеше да е голям плюс, ако и 2 беше режисиран от Лин Ю Фън. Мъжете не можаха да скръцнат със зъби кво си требе на лиготиите на малката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре са си.Целувките,де.Още се стресирам от Игри на тронове и Зловеща семейна история.Направо ми е писнало от откровени секс сцени. Toва си е глътка свеж въздух.Никой не насилва никой.

И тайландците ли правят такива сериали?

Има ли нещо,което да прилича на Западен свят или The OA.Или на Изгубени?

Какво да гледам сега?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

@bond, с тебе ще останем известни в историята с това, че нямаме нищо общо. Само един-единствен сериал харесваме и двамата, и дотам :D

Един единствен сериал, ама качествен. Благодарение точно на него се стигна и до този. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond е написал преди малко в една друга тема "Феновете понякога ме карат да се смея с глас".

 

И мен и мен! Десет минути фенски клип   , в  който пет минути главен герой кичурът на Дедо.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря :es:Изгледах го,как да кажа- "на един дъх" :D . Да попитам,тъй като не съм на ясно-ще има ли "трето продължение",тъй като в заглавието е "три живота,....".Да разбирам,че са 3 истории-лелята,племенницата и може би следващата е за А ЛИ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Meri90 написа:

Много благодаря :es:Изгледах го,как да кажа- "на един дъх" :D . Да попитам,тъй като не съм на ясно-ще има ли "трето продължение",тъй като в заглавието е "три живота,....".Да разбирам,че са 3 истории-лелята,племенницата и може би следващата е за А ЛИ?

Няма информация за трети сезон. А "три живота" в заглавието идва от трите живота, през които минават героите в сериала. Та така и в двата.

Пиша коментара си въз основа на друг сериал уся, а и на добитата представа от прочетени коментари за други сериали от този жанр. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :thanks:.И аз си помислих,че става дума първоначално за трите живота,през които преминават,но като видях, че са 2 отделни сериала,макар и свързани,помислих че може и също така да  означава,че ще има и  трети. А може ли да дадеш линк,към този друг сериал или той все още не е преведен/качен.Благодаря отново.

Редактирано от Meri90
Правописна грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Meri90 написа:

Благодаря :thanks:.И аз си помислих,че става дума първоначално за трите живота,през които преминават,но като видях, че са 2 отделни сериала,макар и свързани,помислих че може и също така да  означава,че ще има и  трети. А може ли да дадеш линк,към този друг сериал или той все още не е преведен/качен.Благодаря отново.

 

Това е първия сериал тук

 

а, този също е по романите тук

Редактирано от desini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Meri90 написа:

Благодаря :thanks:.И аз си помислих,че става дума първоначално за трите живота,през които преминават,но като видях, че са 2 отделни сериала,макар и свързани,помислих че може и също така да  означава,че ще има и  трети. А може ли да дадеш линк,към този друг сериал или той все още не е преведен/качен.Благодаря отново.

И е преведен, и е качен, и съм пристрастна, и много го харесвам. Имам предвид този. Ако решиш да гледаш, ще се радвам да напишеш мнението си в темата му.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, desini написа:

 

Това е първия сериал тук

 

а, този също е по романите тук

Благодаря, за сериала от втория линк не ми е попадала информация май.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, snowmoon написа:

И е преведен, и е качен, и съм пристрастна, и много го харесвам. Имам предвид този. Ако решиш да гледаш, ще се радвам да напишеш мнението си в темата му.;)

Този съм го изгледала.:D Главният не ми беше много приятен /героя му по-точно,в един  друг сериал/,но в този го харесах. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...