Jump to content

Recommended Posts

преди 5 минути, Lawandula написа:

 

Е, всяко зло за добро- тъкмо ще си седят в къщи хората и ще зяпат по няколко пъти.

 

Не е баш така. С тая психоза само до сериали им е на хората. Кога ще стигнат 50 милиарда, до края на излъчването най-много The Untamed да минат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, ядосах се. Значи, Прасковите са генерирали 30 милиарда гледания по време на периода на излъчване. Само че са въртяни едновременно по 8 канала: Dongfang и Zhejiang TV, както и Youku, Tencent, iQiyi, LeTV, Sohu и PPTV. Първите две не се броят, щото са телевизии, значи за онлайн гледане остават 6. Тоест средно по 5 милиарда на платформа, колкото Pillow Book вече направи на сайта на Tencent. Освен това се коментира, че Прасковите са вървели с еднаква стъпка, всекидневно излъчване, никакви простотии като vip, vvip и една камара спойлери. А не като сега - всеки на различен епизод и дискусиите се накъсват, както и народа се хвърля да гледа raw, щото не му се чака една седмица. Та, въпросът е, Jaywalk като знаят, че в момента рекламата е невъзможна, що не се постараха да ги завъртят по повече от една станция? Яко ме стегна шапката, Мимоза да не ми се мярка пред очите :D

 

 

В момента тече лайв във Weibo-то на Раба с включвания от каста, миналата седмица беше на Венго. Малко смешки от днешния:

 

Jielu : Сяо Дзиy, Дидзюн е толкова благороден. Ще бъдеш щастлива.

Feng Jiu: Тъкмо щях да ти казвам, че си в заблуда (относно колко точно е благороден :D)

 

Su Mo Ye: Идвам на купона! И искам 10 захарни лисици!

Feng Jiu: Дидзюн пристига на бойното поле след 3 секунди.

 

Junuo: Коментарите ми потънаха под другите.

Feng Jiu: Завещавам питона на твоите грижи :D

 

 

Всички биологични видове гледат :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен още от миналата седмица не ми тръгват, последно гледах 43. Ама не бързам, ще си чакам фастдрамата. То и без туй сичко е ясно, спойлерите удавиха света. Поне да си удължа кефа максимално :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахаха, снимали са част от мини-спешълите. А-Ли и Гун Гун броят звездите, след като бащите им са ги изхвърлили от спалните на майките им :lol2:

:click:

 

 

От лайва на Венго преди малко:

 

57eba5915e11f385.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много назад сравнение с вас,но да кажа,че Дедо постъпи много нечестно като и достави кошница праскови,а не обещаната награда.

Тя как сега ще спаси генерала от земного кралство?

Той ревнува,нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Didri, не бой се, аз кеся на еп. 45 за закъснели като тебе :D

 

Ревнува, ми. И хич му не е зор за генерала, щото не го помни. Видя ли змийчоците кви са яки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в средата на 33 епизод,когато тя плаче в снега,защото има праскови.Свило ми се е сърцето и стои епизода на пауза и незнам дали искам да гледам.

Змийчоци май не съм видяла.

Ревнивчо, ако знаеше за какво и трябва наградата пак нямаше да и се изпълни плана.Само щеше да ревнува още повече.Ама да ревнува,де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай бе, туй нищо не е. Големата драма е към края.

 

Аз много се изнервих на монтажа. Толкоз некадърно са го намятали последните епизоди, че ме влудява. Отделно ме е яд на двамата целомъдрени :D

Ей го Дедо по времето на т.нар. ancient wars, докато още е бил император. Които кадри естествено не са влезли в the final cut :rolleyes:

 

a6c006bba00d1315.png 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...