Jump to content

Recommended Posts

Е, Венго в 11-та и 12-та ме очарова, с Раба също е по-добре. Очите му, ах очите

Генералът също,, много достоен мъж, но и той се влюби в мъж... Сефте му, ма

на нас не ни е за първи път. Свикнали сме им, я колко мъжки двойки напоследък, то нормални не останаха...

Съдейки и от новите сериали,съвсем ще им свикнем, нормалните ще ни изглеждат странни.

Те така, хубави две сери. Чакам си продължението с промяната на съдбите на героите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венго, мръсника, видя ли го как й мятка погледи да му се поклони, ахахаха, самодоволник :D

 

С тия техни погледи, често се чудя има(ло) ли е нещо между тях. Седма драма заедно снимат. Що не земат да се земат... Да поснимат още малко, той и на 45 може да й направи едно дете, 10 години им е разликата. Айде, наместих ги :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо че е без мустак, Венго пак е котарак. Как само си я помирисва на твоя подпис,ама носовете нещо им пречат,виждам.

Като наберат опит, на коя страна да ги изкривят, може и да стане  споойката.

Мисля,носовете са само пречката...:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, пречат, нейния пречи :D

И въпреки него я е целувал и преди, имам доказателство. Ма що не земе малко да го оправи. Или да не я снимат в идеален профил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез души за нищо ги немат! Я ме светнете,

Off Topic

в осми епизод, като се гътна Дедо, каква врътка с част от душата при смъртните замислиха тримата  приближени? Че и памет ще трият.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, понеже той нали я държи оная демонка Мяу-Мяу под контрол, че да не затрие сичко живо,

 

Off Topic

ся, като се контузи, дорде се възстанови, измислиха от душата му да направят сянка, която да иде да варди оназ. И Пипирудата като разбра, реши и от нея да направи оня, владетеля на ъндъруърлд-а, сянка, та да прави компания на дедовата. Ма тая част със сенките ще почне да се развива след земното царство.

 

Паметта ще я трият, 

 

Off Topic

за да са сигурни, че никой не знае. Да не компрометират Дедо и сигурността на света.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дописах се по-горе. Между другото, това със земното царство се оказва най-безсмисленото звено, с което не съм съгласна. В книгата се оказва, че Дедо

 

Off Topic

реално никога не се е прераждал като смъртен. Което е тъпо, щото първо, казаха, че това е най-бързия начин да се възстанови и второ, земния император има неговото лице. Тогава що авторката зорлем го изкарва лъжа, като може да е доста сносна истина.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че си дописала, но късно и аз кат' Дедо, кога изтърва питомното, па тръгна да търси дивото.

Що им трябваше тая сложнотия,  и аз им се чудя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми щото така е по книга. Дедо ти, нали е най-великия,

 

Off Topic

немал нужда от таквиз тривиалности като преминаване през страданията на смъртните, ала-бала. Просто се е чесал и си почивал, а от Тай Чън пуснали слуха, че е в земното царство, та никой да не разбере, че всъщност спи и е извън строя. Ама авторката писала, къдрила и се е оляла.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

Дописах се по-горе. Между другото, това със земното царство се оказва най-безсмисленото звено, с което не съм съгласна. В книгата се оказва, че Дедо

 

  Скрий съдържанието

реално никога не се е прераждал като смъртен. Което е тъпо, щото първо, казаха, че това е най-бързия начин да се възстанови и второ, земния император има неговото лице. Тогава що авторката зорлем го изкарва лъжа, като може да е доста сносна истина.

 

Е.как да няма смислов ? Нали и Лисичка тряя се облажи,  а Дедовото тяло остане непокътнат.

С чуждо тяло либов прави и си представя че е Дедо, щот на него мяза и му й сянка.

И Лисичка  сита и Дедо цял целеничък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лу, това у земното царство се оказва,

 

Off Topic

че не е нито Дедо, нито сянка. Ми неква лъжа. Сянката му е на друго място, там още не са почнали да го дават.

Демек лъжат зрителите, щото гледаме на Венго физиономията като некъв земен император.

 

Иначе либофта не знам кога ще я правят у драмата, ама по канон са си първите един на друг. Той дърт кат костенурка, ама девствен, ахахахха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе той спи Дедо, а те му пуснаха два клонинга.Само у Старозагорско при прасковите забравиха да пратят един.:( И духовните му сили щяхме да възстановим, че и още нещо.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, да, не сме само ние заблудените, а и Пипирудата. Затуй се тръшкаме, че

 

Off Topic

ако има секс у земното царство, реално тя вече нема да е непорочна, а Дедо абсолютно фактически ще си остане девствен :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото схванах това е съвсем друг човек, но прилича на него,затова го приех за негова сянка.

Така й обясниха на Лисичка, че това не е Дедо и не е тялото му,да не се кахъри.

Значи казваш, сянката ще пази оная,а Дедо ще почива, а това тук на Земята ще заблуждава, че се е преродил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Ма тури последното у спойлер, че ще ни сурвакат :D

 

Преди 3 часа, lukreciana написа:

Така й обясниха на Лисичка...

 

Къде, помниш ли в кой еп? Да го преслушам пак, кво точно са й казали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно, аз затуй те питам помниш ли да са й казали? Щото според мен оня й каза за сянката, ама не й е казвал за земното царство. Тя си мисли, че това е Дедо. Принципно би трябвало тя да стане наложница на генерала, с който да го карат само приятелски и да нема никъв секс, ни с него, ни с дедо ти, докато са там.

 

Другата линия, която може да извъртят, е

 

Off Topic

в драмата да са решили наистина да се е прероди и това да си е той. Засега не е ясно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...