Jump to content

Recommended Posts

Преди 14 часа, seal_reinforce написа:

@lukreciana, гледам си стигнала до есенцията в книгата B)

Btw, третата картинка от нея беше първия ми аватар евър тука :D

За езика му, накъде отивал и как тя се чуди какво да го прави, ме беше срам да преведа, та го постнах това.

За аферата му, пропуснатата сватба и отказа на Фъндзиу  вече да го преследва, уморена от хилядогодишнта й борба със съдбата

както и за сина, който не позна, а и той него също, няма да пиша.

Просто исках да ти напиша доказателството на твоето съмнение: дали, все пак я обича?

Но краят е готин, въпреки, че има нещо от рода:

Off Topic

 

Когато Луната грее горе на НЕБЕТО,  тя не вижда, как  разцъфтяват цветята на Земята,

когато цветята разцъфтяват на Земята , през  своя кратък живот, те не виждат,

как Луната грее горе на Небето..

--------------------------------------------------------------------------------------

Сладко е описана и картината, когато детето сочи че тази на леглото е майка му.

Диздзюн е толкова шокиран, че изпуска купичката с лекарството/май това беш/.

---------------------------------------------------------------------------------------

Гунгун.... събра достатъчно смелост да попита красивия чичко: "Ами ти?Ти, кой си?"
След известно време той видя как красивият чичко протегна ръка, за да го погали по главата.

Гласът над главата му този път беше по-мек,  излъчваше някаква мека топлина.

- Гунгун, аз съм баща ти.

--------------------------------------------------------------

 

Аз непременно ще го гледам, допада ми много любовният им дневник, особено ако се придържат към книгата, още по-добре.

Само не знам Венго, какъв безсрамник ще го играе?...:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, и аз не съм от Пернишко, most definitely :D

 

Тя @lukreciana ме отмени, разказа я :D

О, да, Венго дървото и аз не си представям как ще го тресат бурни страсти. Те с Дилраба ако досега не са си легнали, по време на тия снимки ще :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са очертава да е такава боза, че няма думи да се опише. В другия сериал бяха толкова дразнещи... нахалницата и всемогъщия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, CToTaKa написа:

Това са очертава да е такава боза, че няма думи да се опише. В другия сериал бяха толкова дразнещи... нахалницата и всемогъщия.

Аз не видях да е нахална, просто го следваше, първо защото трябваше да му благодари-задължително, така беше научена, така беше прието в Лисичия клан.

И второ: влюби се в него. Дори в книгата пише, че знае мярка.

Но и доколкото четох:

Може да не е най-красивата-преразказвам-

но той от хилядите през всичките  му години живот само нея е забелязал, само нея помни...

"Всяко  нейно изражение беше кристално ясно в съзнанието му"

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, CToTaKa написа:

Това са очертава да е такава боза, че няма думи да се опише. В другия сериал бяха толкова дразнещи... нахалницата и всемогъщия.

 

Стотак, на мен  не ми бяха дразнещи, пък и с Венго мога и на бозата любител да стана, само да няма смотани кифли, а Дилраба бива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana, книгата създава доста по-различно впечатление от прасковите. Тука няма съмнение, че я обича, докато дедо ми беше бая неубедителен. Иначе той детето си го позна, просто го виждаше за пръв път. По-различни като образи са, в книгата тя е с характер, той е по-нагъл. Венго не знам как ще се справи, предизвикателството пред него е по-голямо. Дилрабата не крия, че и мене ме изнервяше в прасковите, то преследване, то лендзене, как па веднъж не му се тросна и не му наби шамарите. Е, малко му поизневери и той умре, ама айде ся, подробности :896767:

 

Иначе и аз като дебилчето баш не свързвам образите от книгата с тия от прасковите. Затова искам и да прочета прасковите, щото в сериала бая са творили съчинения по без картинка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.09.2018 г. at 19:30, seal_reinforce написа:

@lukreciana, книгата създава доста по-различно впечатление от прасковите. Тука няма съмнение, че я обича, докато дедо ми беше бая неубедителен. Иначе той детето си го позна, просто го виждаше за пръв път. По-различни като образи са, в книгата тя е с характер, той е по-нагъл. Венго не знам как ще се справи, предизвикателството пред него е по-голямо. Дилрабата не крия, че и мене ме изнервяше в прасковите, то преследване, то лендзене, как па веднъж не му се тросна и не му наби шамарите. Е, малко му поизневери и той умре, ама ся, подробности :896767:

 

Иначе и аз като дебилчето баш не свързвам образите от книгата с тия от прасковите. Затова искам и да прочета прасковите, щото в сериала бая са творили съчинения по без картинка. 

 

 

Аз малко се надлъгвам:D с английския, но доколкото схванах,

Off Topic

не знаеше че му е син,

затова изтърва купата.

Или съм чела друго... или съвсем  съм му изтървала и омотала на английския лисичата опашка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си чела друго, споко.

 

Off Topic

Той изобщо не знаеше, че има дете, тя нали в тайна го пазеше. И в момента, в който го видя, разбра. Те всички в градината се чатнаха и се облещиха.

 

Ами като я беше превърнал в носна кърпичка и си я носеше в ръкава, много се хилих тогава. И като й готвеше риба и й окапа козината от неговите манджи :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не им отделиха екранно време, за да ни убедят, но има снимки добре се вижда.

Явно са го оставили за сериала. От постерите лъха любов. Мисля до голяма степен ще се придържат към книгата.

Тази снимка какво ти казва, питам аз?

5d861c8c47beb89592ad45f948d11050.jpg

Не реагира, като омагьосан, виж очите му...

c61833570d03e9ab083306e41006487b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_p92cut1s3O1qet0lko4_r1_250.gif

 

tumblr_oldq8xlipV1ql8ucuo3_500.giftumblr_oldq8xlipV1ql8ucuo4_500.gif

 

Точно заради горните снимки и сцени се надявах до последно и ми идеше да го гръмна с патрони за глиган накрая :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, seal_reinforce написа:

Ти нали каза, че си го бил дропнал. Май-май не си :lol2:

Как така, изгледал го бях с много превъртане. Къде съм казал, че съм го дропнал. Бъркаш с друг сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ти толкова го беше нахранил, че изобщо не съм разбрала, че си го избутал докрай. Как беше, "Бамби и онзи с безизразното лице" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме карай да идвам при тебе, че тесен шти се види града :P Между другото, минавах оттам миналата година, ама кой да знае.

 

Търпеливо е, когато хем го искаш, хем не щеш да почва, щото като почне, ще свърши. Страдание и възторг (на грешния тЬолен) :lol2:

 

Btw, снима се още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...