Jump to content

Recommended Posts

Той процеса е по-сложен, щото търпеливо чаках една година да оправят правата. Аз се въртя у азиатското само заради тях, иначе отдавна да съм си се върнала, отдето съм дошла :D

 

Ще мина аз очевидно, щото ти нарочно ще дойдеш баш кога ме нема :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се загледах в клипчето от прасковите,  виждам, че доста неща са показали.

И доказателствата за любов. Съвсем не са

малко, достатъчно, някои да  чакат с нетърпение

и много да им се иска:28558: вече да започва, включително и аз::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който се е парил не верва лесно, трее недвусмислена декларация :28558:

 

Некъде имах едно с всичките им моменти, бая длъжко беше, искаш ли да ти го изровя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, това е първият сериал, в който огромния нос на Дилрабата не изглежда толкова огромен. Имали са добри гримьори :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иде! И за който скоро не е виждал Барона :D

 

p.s. Качеството е кофти, видеото с хубавото го забраниха.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си призная никак не обичам трейлъри, особено

на сериали, които чакам. Най-обичам големи изненади.

Нищо няма да гледам докато не се излъчи напълно до последната серия

и тогава ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то нищо от историята няма в трейлъра. Само Венго с обичайната физиономия, ама той си има само една :D

И на Дилраба големия нос в кадър :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помогнах ти с някои и друго име,може да го почваш.:lol:Гледам из другите форуми също  нямат търпение.

Каква хубавица са докарали темерута Венго3hJxk1H.jpg.

 

Ама тука са много хубави и носът на Дилраба в далечен план не е толкова голям:lol2:, изглеждат перфектисимо.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж из другите форуми кога викат, че ще го пускат, щото аз го намирам обявен за излъчване Q4 на 2019.

И да не са толкоз нетърпеливи, че няма да е текущо. Китайците ще излъчат 50 епизода за един месец, който иска текущо - да гледа с речника. Или с книгата :D

И какво нямат търпение, то Прасковите още не са преведени, как ще се настроят на честотата?! 

Рускините не ги броя, там вече са го гледали преди да е излъчен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е за тази година-споко. Ще имаш време за всичко. Ма народа нали му се иска, се надява и не може да устиска и иска ли, иска...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да няма да е само Венго на клона, редакторката ми ще се озъби, не мога да й го причиня. Пък аз държа тя да го гледа.

И да, само мой го искам. Но специално ще поканя @debil4e да превежда частта на Дилраба :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма, чекай, ти виде ли Венго как държи микрофона, сякаш е свещена реликва :lol2:и от време навреме го погалва.:rolleyes:

Специално за@debil4e, да  ти влезе в положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпа, ти хубо ще ме поканиш ама аз съм по-тежка гемия и от теб:lol2: Мен  ме пиши за Барона, горкия е дърво, но поне дърво, което ми е симпатично. Знаеш любовта ми към къдънчето, а още имам кошмари от изпълнението на Венго в сериала с преводачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно бе, те са много добри в щафетните игри, ще си спокойна, пропуски няма да има, всичко ще е забелязано и отбелязано,

с изключителна точност и прецизност,

по най-високите критерии.:nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...