Jump to content

Recommended Posts

Няма казарма, няма. Баща ми е бил 3 години моряк. Нерде Видин, нерде Варна.

 

Те така ще го свържат, че още повече ще ни объркат. Но мисля, че тука Дедо ще е много любвеобилен, което не му отива.

 

Кажете кой как ще гледа, да се напаснем горе-долу. Аз ще съм текущо, коментират, че на WeTV English може да гледаш заедно с Китай (може app на телефона или да го гледаш на комп в сайта им).
Кой ще е с руски и кой ще чака да излезе целия? Аз ще го превеждам, но за целта трябва да излязат качествени субси на английски за сваляне. И няма да е текущо, щото си е бая обем.

 

@lukreciana, Лу, тури му 56 епа, уж толкоз го докараха след монтажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно феновете ще дадат линк към WeTv. Доколкото помня сериите излизаха три дни след като виповете ги гледат. Вероятно и руснаците ще бързат с превода. Те не винаги чакат английски субтитри. Все някак ще гледаме. 

 

 

Моят дядо е служил във Видин. Нерде Варна, нерде Видин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, seal_reinforce написа:

Големият недостатък е, че хората трябва да забравят кво са видели у Прасковите. Историята им няма нищо общо. Там е писано чисто фантазе, заради липсващи права. Демек стартираш на чисто, ама не баш. Отделно и който е чел книгите ще се обърка, щото те и по тях няма да се водят на 100%. Абе, малко шизофренично и Дедо биполярен ще дойде, ама нейсе. Три години чакане, една казарма време (моряшка) :D

 

Пък аз що ли си мислех, че основния жанр е фентъзи...:282:

 

Докато се прибера и вие вече сте го изгледали. Супер, обичам спойл, че докато излезе по разните сайтове....:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз исках да те питам за WeTV, ама се сетих, че ти не гледаш текущо, а The Untamed там го качиха със забавяне.

 

Къде е бил, шофьорската школа до Баба Вида ли? Ама то тогаз май не я е имало. Аз само нея знам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то сичкото фентъзи е такова, фантазе:D

   

Как къде, нъл съм част от трудовите мАси на нацията, трудя се...доскоро само с вилица и лъжица, вече пълна програма:P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отначало ще има субтитри и за България, само 2, после ще ги къдрят....пак по два... само вип ще гледат напред,другите ще куцукат(изостават назад с по 8 серии.

Ми то отдавна хората го сложиха.за превод  си пише вече дата 22-ри.

Ето,  още в сряда ще има превод на английски-2 серии,щракате и гледате,после,чакате.:click:

Може и по-долу върху картинката.

Ок,ще поправя на 56 епизода.
Като изтеглиш приложенивто или сканираш  RQ или бар кода на телефона също можеш да гледаш на английски.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, seal_reinforce написа:

Няма казарма, няма. Баща ми е бил 3 години моряк. Нерде Видин, нерде Варна.

 

Те така ще го свържат, че още повече ще ни объркат. Но мисля, че тука Дедо ще е много любвеобилен, което не му отива.

 

Кажете кой как ще гледа, да се напаснем горе-долу. Аз ще съм текущо, коментират, че на WeTV English може да гледаш заедно с Китай (може app на телефона или да го гледаш на комп в сайта им).
Кой ще е с руски и кой ще чака да излезе целия? Аз ще го превеждам, но за целта трябва да излязат качествени субси на английски за сваляне. И няма да е текущо, щото си е бая обем.

 

@lukreciana, Лу, тури му 56 епа, уж толкоз го докараха след монтажа.

 

 Е аз ще   съм от текущите.Шъ течем с рускините, най-вероятно или с тоя де превежда най-бързо. Немой те дочакам с превода, но с теб ще затвърждавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лу, нали чакахме до последно. Първата дата беше уж 20, мислех, че и 22 ще е фишек.

 

Ся го гледам до 5-ти март. Кой ще ти превежда по 8 епа на седмица, абсурд. То и аз ще затвърждавам със себе си, ама въпросът е некой ако ще го чака целия, за да прави маратон, да не се наспойли с нас :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, кой не иска  да се спойли, да не чете. Абсурд да се правим на риби, след толкоз мълчаливо чакване на реколтата,  за която никой във форума не разбра, хеле пък за главния производител.:lol2:

Рускините  и те точат зъби.Ще се превежда, където и първите  праскови-  тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Венго очите му говорят, може да е дърво, но "Ти не знаеш ли, че имаш  страшни очи...."

Не му требе да говори, аз и така го разбирам, Лисчката и тя също...

Ха-ха,описанието на рускините,доста поетично и романтично...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кандидат нещо по-сериозно не забеляза ли? Да има какво после да режат и да забраняват.

 

Аз не гледам The Untamed по WeTV. Те пускат някаква съкратена версия от 20 епизода предназначена за чужденци. А и какво да му гледам, аз го знам наизуст.

За дядо ми, не мога да ти кажа. Той почина и не помня подробности, помня само града. Това поделения, роти и други войнишки неща съм забравил или изобщо не съм ги знаел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те вече го орязаха от 60 епа на 56. Ще бъде като в Биг Брадър, "n-ти ден в драмата сексът е мираж". А у книгата имашеее :D

 

От ост-а:

 

 

 

Трите визии в трите прераждания:

7f695dfee26a2944.jpg

 

 

По-ясна схема на излъчването. Нормалното е до 26 март, вип до 19 март. Има и опция вип-а да си доплати и да го приключи на 5 март. При всички положения, който желае ще знае предварително кво-що. Аз нема да издържа и ще се осведомя от випаджиите :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи утре е великия ден. Аз няма да гледам без субтитри. Имам няколко сайта, където търся английски субтитри и няколко руски сайта. Там ще чакам. Но няма да е лошо и ти да пишеш каквото разбереш. Който не иска, да не чете скритото съдържание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викат, че на сайта на WeTV ще ги качват веднага с английски, по два епа на ден. По-бързи от тях не вервам да има, ама ако се наложи, ще правим ротации. Аз само английски търся, с руския се нервирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...