Jump to content

Recommended Posts

Чай ся,  вече видяхме хепи енд у първите щайги. За да е интересно требе да е обратното, така де:D Добра съм и нема да кажа кой искам да мре и този път ще позволя на сценаристите да решат сами:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който го мързи да гледа, да заповяда съкратената версия с новия трейлър:

 

 

 

Аз и Dylan Kuo харесвам между другото, освен Барона. Ще плакнем очи :D

 

Вие къде ще гледате? Ще мина покрай вип паса за WeTV. То изобщо може ли за Беге?

Схемата на излъчване, жълтите са вип-а: 

 

5a93db139d3eef42.jpeg

 

Лавандуло, готви се, тюлена-мълниеносец знайш ли го? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам , знам.

Твойта лесна с куршума, но аз тряа се глася за мълниите! З а Дедо ,обаче на всякакви подвизи съм готова.:DМесец ли , колко имам там за задобряване.

Нищо ти не разбрах от схемата, но карай, все някоя добра  руска душа гювеч ще пусне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как не разбра, почва на 22 януари и свършва на 26 март, по 6 епа на седмица. Ако си платиш за вип, вървиш шест епизода пред другите, щото още на 22-ри ще гледаш осем.

Ма не ми е ясно, ако си сваля WeTV app-a дали ще ги изкарват веднага със субси и дали важи за територията на България. Иначе трее да чакам по обичайните сайтове със забавяне. И сигурно ще се разминаваме с гледащите с руски.

 

По схема ще върви девет седмици и половина, като гледам. И изведнъж ти се явява Мики Рурк с на дедо перуката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, ще ме накарате да гледам текущо. Бива ли толкова да преживявате? Ами ако не ви хареса, нали пак аз ще трябва да ви утешавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дедо - нависоко, Венго -надалече/ чак у Китай/..:896767:  И сал' един @bond ще остане да ви теши. Горкият той! Ох, мъка,мъка ...:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, seal_reinforce said:

По схема ще върви девет седмици и половина, като гледам. И изведнъж ти се явява Мики Рурк с на дедо перуката :D

 

Що пък Мики Рурк? Не може ли Ким Бейсинджър на млади години с опашките на лисичката. Така и аз малко щастие да намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

Ох, ще ме накарате да гледам текущо. Бива ли толкова да преживявате? Ами ако не ви хареса, нали пак аз ще трябва да ви утешавам.

 

Пу,пу! Пепел ти на устата!:D

Ще пренасяме щайгите с праскови, при  всяко положение. Запазена марка- Дедо! Толкова  дълго чакахме  доставката, че няма вариант да не харасаме,  та чак пък и да признаем .:lol2: Кисели, сладки- ще 'Рупаме.:28558:

На двайсе мълнии се прежалвам, но  на утешение- никогаш!:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, ти па ако мислиш, че Щайгите ми харесаха. Гледах само зарад тез двамата и накрая получих един голем дедов... инат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюленче, не ти харесаха защото и там има BL. Аз наскоро си припомнях някои серии и се запитах какви точно са отношенията между брата на Мима, който е посадил прасковите и онзи възрастния баш доктор небесен. Ами те живееха заедно, навсякъде заедно, че и дъртия му взе някакви сладки неща, защото братчето не можело да пие горчивите му отвари. Вярвайте ми, любов беше това, нищо друго.

 

Лавандула, ако не ти понесат мълниите, аз мога да го изобразявам "събеседник алкохолик". Ще си изплачеш мъката, ще те изслушам и по живо по здраво към следващия сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, имаше нещо между тях, да. Бе добри са си Прасковите, ама бях адски разочарована от края на втората линия. Иначе феновете си бяха много доволни за Марк и Мима. Дъвках-предъвквах края и не съм си и представяла, че ще направят нов сериал с тоя каст. Правата за книгата бяха откупени от друга агенция, Feng Jiu трябваше да е актриса, която сега ще има друга роля. Съгласиха се и ги продадоха на Мима. Трябва да проверя коя беше актрисата, ама във форума на Soompi е страшно в момента. Спойлери, чудеса, вип пасове и ще разказват всяка серия два дена предварително :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond,  не се кахъри ти за мълниите. Заради Дедо, по примера на  комшията Никола Тесла  ще извлека максимума от тях.:D

Виж , ако ме замразяваха- лошо.Тогава щях да те викам, барабар с алкохола, че не понасям студ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мязам малко на Уки. Кой е Уки, ако не е тайна?

 

Тюленче, хората цял сериал ти направиха заради втората линия, а ти пак недоволна. Ще видиш какъв хубав Дедо ще има. Пу, пу да не му е уроки. Само се питам как точно ще се развие тази драма. Ще му впишат името на Камъка на трите прераждания или ще си понесе мълниите. Небесната карма си е страшна работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ji Chang Wook.

 

Не съм недоволна бе, просто още не мога да се начудя как се подредиха планетите. Големият недостатък е, че хората трябва да забравят кво са видели у Прасковите. Историята им няма нищо общо. Там е писано чисто фантазе, заради липсващи права. Демек стартираш на чисто, ама не баш. Отделно и който е чел книгите ще се обърка, щото те и по тях няма да се водят на 100%. Абе, малко шизофренично и Дедо биполярен ще дойде, ама нейсе. Три години чакане, една казарма време (моряшка) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма казарма вече. Но май моряците бяха 3 години. На мен ми е много интересно как ще се извъртят нещата. Все по някакъв начин ще трябва да свържат двата сериала щом са избрали това име. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уки, не ми е в топа въобще. Лигав ми е, още от Императрица Ки. Виж с Чу Джин Мо, барабар с всичките от чата му, няма проблем да го сбъркам.:D

 

Квото и както да извъртят, все ще съм на клона. Не вярвам Мима да се изложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...