Jump to content

Recommended Posts

Ама гримьорите и тука са били добри, носовете са  с приемливи пропорции. А съдейки по физиономиите на Раба, ще има лендзене отначало. После преминава (уж) у драма, клоняща към трагедия :D

Най ме притеснява Дедо да не сдаде бърже фронта и да почнат да си гукат и мяукат прекалено рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюли, мноо точно обобщение:D Обаче към  пари и възраст, липсва задължителното №3 - тежко заболяване предвещаващо статута на богата и влиятелна вдовица:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва "всемогъщия" ми е притеснително, ма пък и аз не съм ни богиня, ни от разните конкуриращи се там раси и е разбираемо:D Всъщност лееекичко се вписвам към демоните, ма безсупер силите, така че....:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, то Стотака ги кръсти така, "нахалницата и всемогъщия". В интерес на истината, носи му се славата. Това обаче не пречи при определени обстоятелства да се капичне и да се наложи Йе Хуа и Мо Юен да му спасяват г*за. Жена му не я броим, тя нали е на секо гърне мерудия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа драма била у списъка на Tencent за догодина, ама не се знае в списъка на П.М. коя е. Вече показва 31.12.2020 из сайтовете :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата вече си има и официално английско заглавие. В WeTV е написана като Eternal Love of Dream. Последните слухове са, че излъчването ще започне около Китайската Нова година, но доколко е истина... Можем само да се надяваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, нещо се зомбирах. Непрекъснато намаляват епизодите, от 60 на 58, па на 56. Че и некви мъртвешки финали спрягат у форумите... Да ида да ми леят куршум, освеМ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...