Jump to content

Recommended Posts

Дами, като чета написаното от вас вече се съмнявам дали харесвам Дилраба.

Ще взема и аз де се прехвърля на Венго. Но за съжаление него само в тази

роля го харесах. Много му прилича и сериозно се замислям. Само дето

ме тревожи факта, че може и по Бин Бин да залитна. Красавците са

по хубави от Красавиците. Много съм раздвоен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го харесвам рус и в комплект с нея, тоест - в тая му роля, като тебе. Иначе ни един от двамата не е първа хубост. Поотделно като са ми е по-интересно да гледам Венго, щото той темерут :D

Дилраба много се лендзи и ме изнервя. Ако не се лигави, прилично седи на екран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Снимките са завършени.Какво ще видим освен хубавците и момите?Напълно естествено, нещо  пищно, мащабно, красиво.

- 2000 костюма- пет месеца работа на дизайнерите

-5000 кв.м главен декор

-повече от 5000 предмета реквизит

- 3000 единици оръжия

-40000 кв.м обща площ на снимачните площадки.

Режимът на  очакване е включен.

 

П.П. Ако може да се вярва на рускините, това върви на китайски към видеото от предишната страница от 20 ноември, "Иде! И за който скоро не е виждал Барона"  на  @seal_reinforce

Няма да го сложа пак, търсете, ако искате да ги видите изброените горе-  форумното пространство е ценно.:P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетохте ли книгата, бря? За Дебилчето съм сигурна, че я е зарязала :P

Аз, понеже съм един Dong Hua в seclusion, рекох да убия време и да я препрочета, че да не се излагам късопаметно като настъпи събитието :D

И за пореден път се убедих ква е мешана скара, смисъл и логика почти никакви и въпреки това за мене си е апотеоз (имам още един-два, де, ама не са от китайски произход) на романтизма. Доколкото един тюлен може да бъде романтичен, разбира се...

Вече много силно се съмнявам, че ще следват сюжетната линия, щото рискуват никой нищо да не разбере.

В тоя ред на мисли, някой чел ли е Прасковите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, да бе, по 10 минути, дорде Дедо извади меча и ще требе да го прибира :rolleyes:

То и без това си е web series, като махнеш надписите сигурно ще останат 20-30 минути. Уважаемите зрители се притеснявали за качеството по тоя повод, нали бюджета на Прасковите е мираж, но мен ако питаш - изобщо не ми дреме, да го изкарват най-накрая. П.М. ще даде одобрение, не виждам за кое ще се хванат - за броя на опашките на лисицата, освен - но си е планиран за есента и това си е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюленче, май ще се набляга на стари неща, щот нови скоро нема да има. Тия от ПМ май съвсем не знаят какво правят, всъщност аз си мислех, че моето предположение за спогодба със Сеул е баш теория на конспирациите, но както е тръгнало ще изляза права:huh:.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно. Изместват го за 2020, за да не влезе в пряка конкуренция с Love and Destiny.

Само не намирам черно на бяло потвърждение за премиера на 07.11 на последния.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагорещяват страстите с това непрекъснато отлагане. Може да е бизнес политика на ПМ. Вече няколко пъти засичам из китайски групи в мрежата януари 2020. Ако е истина, то не остана - Хеллоин, Коледа, Нова година и дошло време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...